Kaj priporocate?

Legend

Pripravnik
21. avg 2007
46
0
6
No sedaj bom kmalu izpit za do 25kw naredil in me zanima kaki motor priporocate? Star sm 20let(se mi zdi da je to pomomben podatek ko se gre za motor
smirk-1.gif
)Lahko poveste tudi kjeri bol mocen motor blokatorji obstajajo.
 

elvir_vr6

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
22. avg 2007
3.297
0
36
Na motosvetu se prodaja GSX-R 600 zablokiran...ni slabo...
cheer.gif
 

kripo

Fizikalc
19. avg 2007
1.941
1
38
46
Ljubljana
Bom še jaz povprašal za nasvet.

Nikoli nisem vozil motorja, avto vozim prej počasi kot hitro.

Razmišljam o nakupu motorja in sicer so mi najbolj všeč Enduroti. Nič cestnega. Razmišljam v smeri Transalp, Tenere, Varadero, TDM (ta mi je mogoče še najbolj všeč). Ker ne želim bit kot Pi.cka, ki kupuje samo tisto, kar ji je všeč
ne-ne-1.gif
me zanima, kaj od tega je nabolje za začetnika.
 

elvir_vr6

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
22. avg 2007
3.297
0
36
Vsi od naštetih so primerni, noben ni preveč "ošter", težava se lahko pojavi edinole z višino motorja. Vsi našteti so kar visoki, če si majhen možicelj in prideš na kak klanček, znajo biti težave. Svetujem ti, da kupiš tistega, ki ti je najbolj všeč, zato pa res nisi pi..čka. Osebno mislim, da ti bo TDM nudil največ veselja, s tem, da z vožnjo po terenu ne bo nič, tudi Varadero ni najbolj primeren za kak teren (makadam že, kaj več ne). Jaz bi od naštetih vsekakor zbral TDM-a. Imel ga je kolega in razen hvale nisem slišal nič drugega.
 

elvir_vr6

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
22. avg 2007
3.297
0
36
Si pa velik merjasec...))) A na cestno varianto nisi nikoli pomislil?
 

elvir_vr6

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
22. avg 2007
3.297
0
36
Verjamem, da si po vožnji z 12-ko dobil tak občutek... Jaz resno razmišljam, da bi bil moj naslednji moped 12-ka..
 

lovelove

lovelove
23. jul 2007
2.788
0
36
115
zravn komšije
Citat:
Uporabnik elvir_vr6 pravi:
Verjamem, da si po vožnji z 12-ko dobil tak občutek... Jaz resno razmišljam, da bi bil moj naslednji moped 12-ka..

ne seri vrđoši, kaj boš s to kravo......

cbr jurja 08 ali r1..... med temi izbiri... verjemi, da te ne bo utrujala za vožnjo po sloveniji....
potovat pa tudi verjetno ne misliš z tovrstnimi motorji, ali pač?
 

elvir_vr6

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
22. avg 2007
3.297
0
36
Potovat res ne mislim, samo SS 1000 se mi zdi nekako preoštar...12-ka vleče zvezno in ne dviguje, predvsem to zadnje je meni zelo pomembno... sicer sem pa ob prvi priliki zmenjen za probo 12-ke, pa bom takrat več napisal...
Žal pa menjava mopeda pride v poštev šele v letu 2009...do takrat pa s sedanjim trenirat...
 

IbizaDriver

Guru
Osebje foruma
21. jul 2007
10.192
3.821
113
Če že kaj takega potem definitivno R1. Za na daljšo pot res ni, za peljat je pa poezija (ok, kakšen 1098 je še boljši, žal pa je tudi cena dvojna)