Kaj je to folk prizadet

sad

Guru
24. avg 2007
20.885
9.549
113
Dobra
grin1.gif
.
Bom pa kopiral par zanimivih citatov:
Citat:
‘If he really wants to keep dogs off, what’s wrong with a good old-fashioned barbed wire fence?’
To ti reče pasjeljubec. Potem, ko bi se en nataknil na to, bi pa bil vik in krik o morilcu psov.
Citat:
Jean Dredge, 80, whose garden abuts the entrance to the path, said Mr Brunt was a ‘saviour’ who had restored peace to the area.

She said: ‘It’s been lovely to walk out of my door these past few weeks and not be confronted by piles of dog mess.

‘Neither are we woken up at 6am by people slamming their car doors and shouting good morning to each other. ’
Aja, ker so njihovi najboljši prijatelji vedno srali po privat lastnini je to ok in mora sedaj vsak lastnik to dopustiti. Gledam te pasjeljubce tudi pri nas, ki poščijejo in poserjejo vse travnike v okolici, na njih se pa otroci igrajo. Fajn, izgleda je isto v Angliji in pri nas. Pa tudi je super, ko te ob 6.00 zjutraj zbudi folk na tvoji lastnini. Nimaš kaj.

Vir obojega zgornja spletna povezava.
 

Abraham

Fizikalc
16. feb 2011
5.436
2
36
63
Saj komentarji pod člankom so podobni našim - pasjeljubci pizdijo, lastniki zemlje ploskajo.
smile-1.gif

Se pravi, da so angleški pasjeljubci isti kreteni, kot naši.
 

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
33.624
6.022
113
blizu močvirne prestolnice
Zanimivo kako se dva " komunajzarja " ( Abraham, Vandrovec - Patriot ) borita proti pasji in mačji kugi imenovano sranje. Ko se gre za njuno parcelo pozabljata na rdeče ideale, ko pa so taisti kradli vse kar se je dalo pa jih podpirata v tem. Res narobe svet.
bonk.gif
 
Nazadnje urejeno:

Abraham

Fizikalc
16. feb 2011
5.436
2
36
63
No ja, jaz nobenega lopova ne podpiram, še v cerkev ne hodim, da bi še te podpiral, mi država za vse take lopove že sama pobere.
Kar imam, sem pošteno kupil in plačal (ja, tudi izpit in šolo...
bonk.gif
), in nimam namena dajati tega v javno dobro. Pač ste me uspeli spreobrnit.
Kar se pasjeljubcev tiče: če imajo denar za pse in brikete, naj dajo na kup vsak po 100€ in naj si kupijo parcelo, pa naj tam serjejo po mili volji. Zaradi mene jo lahko celo ogradijo in elektrificirajo.
smile-1.gif
 

alkoholik

RudolF
23. jul 2007
16.465
2.780
113
v lokalni ostariji
vem jst to:) ampak če si načeln potem se držiš svojih naukov in ne delaš za "sovrage slovenskega naroda"... al kako že? aja če je v igri keš potem se zelooo hitro "načela" in "mnenja" ter "striktnost" spremenijo... pa omehčajo..al kaj:)?
 

vandrovec

Pripravnik
19. jan 2014
672
12
18
Citat:
Uporabnik alkoholik pravi:
vem jst to:) ampak če si načeln potem se držiš svojih naukov in ne delaš za "sovrage slovenskega naroda"... al kako že? aja če je v igri keš potem se zelooo hitro "načela" in "mnenja" ter "striktnost" spremenijo... pa omehčajo..al kaj:)?

Tipično obnašanje cerkvenjakov...
 

mosseero

fizik´alc
3. sep 2007
19.822
10.504
113
kod Džej-Zija
Citat:
Uporabnik vandrovec pravi:
Citat:
Uporabnik alkoholik pravi:
vem jst to:) ampak če si načeln potem se držiš svojih naukov in ne delaš za "sovrage slovenskega naroda"... al kako že? aja če je v igri keš potem se zelooo hitro "načela" in "mnenja" ter "striktnost" spremenijo... pa omehčajo..al kaj:)?

Tipično obnašanje cerkvenjakov...

Pravi tip, ki je dal svoje otroke krstit.
13.gif