Je njegova travma res opravičilo za njegovo obnašanje?

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Ni mit, vsaj zame ne - MB Center cca 45 let nazaj. :confused:

Ampak se je vsaj vedelo, če si enega "kupil" si imel nekaj časa mir!
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.899
5.458
113
Demz cegli so bli bolj 60's thing....ko so se šle med sabo bande po Ljubljani...tega v Sevnici niste mel spljoh....še Melanije takrat ni blo tko da se sploh ni vedlo da obstajate :D
 
  • Všeč mi je
Reactions: Matey in McGiver
I

Izbrisan uporabnik #9334

Demz cegli so bli bolj 60's thing....ko so se šle med sabo bande po Ljubljani...tega v Sevnici niste mel spljoh....še Melanije takrat ni blo tko da se sploh ni vedlo da obstajate :D

Jah, kaj čmo ... če je bilo to res iz 60. let, je bilo takrat v Sevnici še tako malo ceglov da ni šans da bi jih lahko kdo prodajal. Še ajzenpon je šel takrat na drve :valjamse:
 

Runo

Guru
11. avg 2013
2.031
704
113
ksz

Od objave te teme ni bilo od predmetnega osebka več slišati.

Ker so me označili kot "bolanega" - ne hodim okoli z nabito pištolo in ne dajem razloga, da bi me kdo s pepelnikom počil po betenku.

Hvala in lep pozdrav!
 

Amstaff

Zelenc'
15. okt 2018
7
0
1
ksz

Od objave te teme ni bilo od predmetnega osebka več slišati.

Ker so me označili kot "bolanega" - ne hodim okoli z nabito pištolo in ne dajem razloga, da bi me kdo s pepelnikom počil po betenku.

Hvala in lep pozdrav!

Kako to da ni vec slisat o njem... ka se je zgodilo... baje je ta clovk ful cuden d velik stvari o njem ne vejo
 

Runo

Guru
11. avg 2013
2.031
704
113
Jaz ga nisem videl že lep čas. Nikjer se ga več ne omenja. Baje, da se je skuliral (kar se bab tiče), ker so šle zadeve predaleč.

Upam, da z bratom furata biznis, ki ga je zastavil oče (ki je bil zelo podjeten in uspešen). Slednji se zelo trudi, da bi sodeloval z vaško skupnostjo in ljudje zoper njega nimajo kaj reči.
 

Amstaff

Zelenc'
15. okt 2018
7
0
1
Jaz ga nisem videl že lep čas. Nikjer se ga več ne omenja. Baje, da se je skuliral (kar se bab tiče), ker so šle zadeve predaleč.

Upam, da z bratom furata biznis, ki ga je zastavil oče (ki je bil zelo podjeten in uspešen). Slednji se zelo trudi, da bi sodeloval z vaško skupnostjo in ljudje zoper njega nimajo kaj reči.

Sam povem ti on nima nc z familijo svojo on je razred za sebe... drgac pa on se ne bo nigdr skuliru in za njega stvari nikdar ne grejo predalec... on zivi za nasilje kokr ga js poznam... pa priporocam ti da pazis na sebe k se govori baje d je globoko povezan z ********... ce me zastopis... vrjem tisga k bo hotu ga bo
 

Runo

Guru
11. avg 2013
2.031
704
113
Meni ne rabiš ničesar priporočat, sem imel že v vojski opravka s svako jakimi patroni. Poleg tega sem že v uvodnem postu zapisal, da se mi poba ne zdi slab. In ne, sploh se mi ne zdi, da živi za nasilje. Zdi se mi zgolj, da ima težave z dekleti (k sreči nimam hčerke).

Če me pa bo, me pač bo. Jebi ga. Bi pa o tem znal več povedati kdo drug.

Sam osebno z njim nisem imel nikoli slabih izkušenj.
 

Amstaff

Zelenc'
15. okt 2018
7
0
1
Meni ne rabiš ničesar priporočat, sem imel že v vojski opravka s svako jakimi patroni. Poleg tega sem že v uvodnem postu zapisal, da se mi poba ne zdi slab. In ne, sploh se mi ne zdi, da živi za nasilje. Zdi se mi zgolj, da ima težave z dekleti (k sreči nimam hčerke).

Če me pa bo, me pač bo. Jebi ga. Bi pa o tem znal več povedati kdo drug.

Sam osebno z njim nisem imel nikoli slabih izkušenj.

Glede punc pa morjo pazit kak se obnasajo k on je dedi u pravem pomenu besede... lev... nema zajebancije kod njega... k mu ne bo neki usec bo pokal... brez skrbi... sam povem ti d je globoko povezan z ******** in lahk marskej doseze na tak al pa drugacn nacin... pa ne pozab da je albanske krvi ... krvno mascevanje... ce me razumes... vrjem kok ga js poznam se drzi tega je izredno zamerljiv...
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.622
14.317
113
:valjamse:

:fredi:
5c7fc2d20c82f98c55afe639d50fe383.jpg
 
  • Všeč mi je
Reactions: Apollo8 in 9999

Runo

Guru
11. avg 2013
2.031
704
113
Glede punc pa morjo pazit kak se obnasajo k on je dedi u pravem pomenu besede... lev... nema zajebancije kod njega... k mu ne bo neki usec bo pokal... brez skrbi... sam povem ti d je globoko povezan z ******** in lahk marskej doseze na tak al pa drugacn nacin... pa ne pozab da je albanske krvi ... krvno mascevanje... ce me razumes... vrjem kok ga js poznam se drzi tega je izredno zamerljiv...

Ne, Matey, verjamem, da je to res.

Ampak naj ne misli, da je nedotakljiv. Naj gre za albansko mafijo ali kogar koli drugega. Imam dva kriminalista za dobra prijatelja, ki prijazno molčita.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.622
14.317
113
Nikjer nisem zapisal, da to ne more biti res. Se zgolj smejim napisanemu, ker poznam malo morje takih (ustrezajo opisu) in "takih" (mislijo da ustrezajo opisu) patronov in mi je nadvse zabavno brati "vnebodajanje" nekoga na tak zgrešen način kot je zgornji zapis, saj tudi v kolikor vse zapisano dejansko drži to potem nikakor ni nek spoštovanja oz. sploh ukvarjanja z njim vreden človek.

Nedotakljiv ni pa nihče.
 

Runo

Guru
11. avg 2013
2.031
704
113
Nikjer nisem zapisal, da to ne more biti res. Se zgolj smejim napisanemu, ker poznam malo morje takih (ustrezajo opisu) in "takih" (mislijo da ustrezajo opisu) patronov in mi je nadvse zabavno brati "vnebodajanje" nekoga na tak zgrešen način kot je zgornji zapis, saj tudi v kolikor vse zapisano dejansko drži to potem nikakor ni nek spoštovanja oz. sploh ukvarjanja z njim vreden človek.

Nedotakljiv ni pa nihče.

Veš, da sedaj vsaj nekaj mesecev ne smeš iz hiše. :D Pa kakšno pokalico si nabavi za vsak slučaj. :D
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.899
5.458
113
A to mate kak poseben oddelek "prijazno molčečih"?

Zakaj ti nisi tak? :p