Izrael - Palestina

eazy

Rjuhar
5. sep 2007
12.971
3
38
Citat:
Uporabnik Dr_Strangelove pravi:
Saj zato se mi socialno čuteči revolucionarji borimo, da bo vse spet tako, kot je nekoč bilo. Uvedli bomo biometrično identifikacijo in omejevanje nakupov za špecerijo, da omejimo neo-liberalne špekulante in preprodajalce, za nakup avta bomo uvedli 7 letno čakalno dobo ter izmenično vožnjo par-nepar ter tako ubili par muh naenkrat - višjo prometno varnost in čistejši zrak.
cheer.gif

ISIL je prisel na mejo z Izraelom, pri tem je sodeloval tudi Izrael tako da so rit ISILu med zavzemanje kontrolne tocke SAA (granatirali so sirijsko vojsko ,ki je preganjala ISIL).
 

eazy

Rjuhar
5. sep 2007
12.971
3
38
Citat:
Uporabnik gloglo pravi:
Zopet pravljica....
hysterical-1.gif

Syrian Rebels Seize Border Crossing With Israel
BEIRUT — Aug 27, 2014, 10:00 AM ET
By RYAN LUCAS Associated Press

KLIK

bos znal ostalo sam poiskat?
 

stieber

čebinar
1. sep 2007
17.258
3
36
Murgle
Torej, greš naslednjič dol z rajkom se prepričat na lastne oči?
grin1.gif


ali pa se končalo tako kot se je, ko si bil vabljen na strelišče...
evil.gif
 

stieber

čebinar
1. sep 2007
17.258
3
36
Murgle
Citat:
Uporabnik rajko0028 pravi:
še 1x - ni govora o 18 članih ki so bili brez sojenja pobiti ampak vsaj 300 ljudeh, ki niso naredili nič drugega kot to da so zapustili svoje domove.
Pravljica o stradanju je čista H propaganda - nisem bil samo 1x v Gazi in sem bil deležen vedno hrane kot sem si jo želel pa tudi nobenega sestradanega nisem videl pa sem jo kar nekajkrat prevozil podolgem in počez.
Namesto da pišeš laži in neumnosti pojdi raje na al-asr in se pokesaj za napisane laži. Lahko pa počakaš na Al-Maghrib in vmes napišeš še kako pravljico, v katero niti sam ne verjameš.

Glej, ni važno, kolikokrat si bil ti v gazi, eazy je edini, ki ima pojma o tem
grin1.gif
 

eazy

Rjuhar
5. sep 2007
12.971
3
38
Citat:
Uporabnik stieber pravi:
Torej, greš naslednjič dol z rajkom se prepričat na lastne oči?
grin1.gif


ali pa se končalo tako kot se je, ko si bil vabljen na strelišče...
evil.gif

kaj tocno ti pa v Gazi ali o Gazi ni jasno? kaj sploh bi sel preverjat? da so pregnani res pregnani? ali da so zidovske naselbine res naselbine? kaj tocno bi sel gledat, huh Einstein?
 

eazy

Rjuhar
5. sep 2007
12.971
3
38
Citat:
Uporabnik stieber pravi:
Citat:
Uporabnik rajko0028 pravi:
še 1x - ni govora o 18 članih ki so bili brez sojenja pobiti ampak vsaj 300 ljudeh, ki niso naredili nič drugega kot to da so zapustili svoje domove.
Pravljica o stradanju je čista H propaganda - nisem bil samo 1x v Gazi in sem bil deležen vedno hrane kot sem si jo želel pa tudi nobenega sestradanega nisem videl pa sem jo kar nekajkrat prevozil podolgem in počez.
Namesto da pišeš laži in neumnosti pojdi raje na al-asr in se pokesaj za napisane laži. Lahko pa počakaš na Al-Maghrib in vmes napišeš še kako pravljico, v katero niti sam ne verjameš.

Glej, ni važno, kolikokrat si bil ti v gazi, eazy je edini, ki ima pojma o tem
grin1.gif

glede na da nima blage veze kaj kaksna beseda pomeni ali kako se zapise je bore malo odnesel od teh 1000 obiskov Gazi
smirk-1.gif
 

stieber

čebinar
1. sep 2007
17.258
3
36
Murgle
Za začetek se greš lahko prepričat, da je precej večja od bežigrada...v glavnm, spet si stisnil rep med noge
evil.gif
 

eazy

Rjuhar
5. sep 2007
12.971
3
38
Citat:
Uporabnik stieber pravi:
Za začetek se greš lahko prepričat, da je precej večja od bežigrada...v glavnm, spet si stisnil rep med noge
evil.gif

tega nikoli nisem trdil Einstein, povrsino Gaze sem zapisal v kvadratnih km in tudi primerjavo z SLO
smirk-1.gif
sicer je pa taksne meritve malce debilne delat osebno? poleg toliko javno dostopih podatkov

kaj menis?
 

softi

asfalter
30. avg 2007
33.298
486
83
okolica metropole
ok..razumem..skoraj

praviš vzeli..to se sliši nelegalno, nepravno, mogoče celo mal pridiha nasilnega
Božja volja..to še nisme zasledil, da bi bil zakonski člen, akt, kak dokument. tega ne razumem kaj si hotel pvoedat.

jaz sem vedno mislil, da so izraelci kupovali zemljo, ničvredno puščavo in jo potem uporabili.