Izrael - Palestina

softi

asfalter
30. avg 2007
33.298
486
83
okolica metropole
8888 do danes nisem gojil nobenih potreb po razumevanju te tematike. daleč je od oči, še dlje od srca. sicer sem bil nekako nagnjen k temu, da ga Izrael serje, Ameri pomagajo, gledajo in to je to.

sedaj sem prebral mal wikipedie, zgodovine, tako na hitro. tematika mi ej še vedno tuja, kje je resnica ne vem, ker par www strani ni svetih, ampak sem prepričan, da ga Izrael serje, da se vrši genocid, zločin proti človeštvu itd. Če me sedaj vprašaš nisem več menja, da so palestinci teroristi.

sem pa mnenja, da so Britanci lepo skuhali, OZN razkuhal, vsemogočna USA demokracija pa zabelila problem. zadeva izvira iz pr.n.š. in do dane sni rešena, celo poglablja se kljub astronomskemu napredku demokracije in človeštva.
skratka božja volja ni taka in Izrael ne dela po božji volji. tudi in the name of god z one strani luže ni po božji volji.
 

ferdo

Guru
3. sep 2007
9.958
3.754
113
Ljubljana
hmpg.net
"Judje so vzeli od filestejcev to kar jim po Božji volji pripada. " - in to je to. Vse ostalo je boj proti božji volji, ki jo je treba nastrožje kaznovati. Jest5 "
Meni po božji volji pripada tvoja bajta. " - ne zmišljuj si. Hiča je po božji vvolji od 8888, samo zemlja pa priprada Rimljanom, saj so jo že davno nazaj, preden je božji sin stopil na zemljo, osvojili. Bodo prišli in ga križali, tako kot pritiče sociiem, ki dvigujejo glavo.
 

softi

asfalter
30. avg 2007
33.298
486
83
okolica metropole
Tudi biblija je naverjetneje "sfrizirana" za namen obvladovanja množic in skrivanja znanja in resnic ... kaj pa če so nas ET napravili in boga ni?

Na rubu znanosti : SKRIVENA STRANA STAROZAVJETNIH PRICA - talk YT slabo uro
http://skrci.me/k4qUX


ne vem..ne vem kaj mi je bolj tuje, razvoj iz opice, ta pa iz amebe...al iz prahu, pa ženska iz rebra.
nekak bi izbral tretjo, vesoljci smo. ena familija vesoljcev je uletela nekam okol egipta, grčije (in niso grki) in jim je zmanjkal super kerozina.
 
15. jan 2019
3.459
1.085
113
impresivna obramba
no, upam da bo kdaj tam zlitje jeder atoma, druge rešitve ni ne za ene, ne za druge
na dolgi rok bodo židi spet kratko potegnili
 

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.271
2.267
113
Tensions escalated in Jerusalem on Tuesday after Israel unleashed airstrikes on the Gaza Strip, while the militant group Hamas launched hundreds of rockets at the holy city.
 

zaseka

Guru
5. dec 2015
3.502
1.816
113
Vi ste navadne picke, izrael ima obvezno sluzenje vojaskega roka 2 leti za vse. Najboljso vojsko na svetu z iron dome obrambo, ki je znanstvena fantastika in posmeh ostalim vojskam po svetu. Pa se lepe vojakinje. Mi imamo pa kaj? Tri pilatuse na propeler, topel objem zavojevalcev iz podsaharske afrike in paradami rdecim zvezdam izpred 80 let nazaj, ko je en napisal in povzignil par tabornikom v gozdu, ko je nemski stroj tlakoval tretji rajh.

Pickice ste

nintchdbpict000286108564.jpg
 
  • Všeč mi je
Reactions: BornSkeptic

zaseka

Guru
5. dec 2015
3.502
1.816
113
Pi.zd.a palestincev kot dreka pa ne morejo izraela zrusiti, ker so picke in omejeni kmetavzarji
 

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.783
1.460
113
42
Amerika - Židi se skoz delajo žrtve
Europa - Židi se skoz delajo žrtve
Bližnji vzhod - ubogi Židi so žrtve
:rolleyes:
 

zaseka

Guru
5. dec 2015
3.502
1.816
113
Ja samo znajo pokazati zobe ko je treba. Filmska industrija holywood je zidovski, bancni sistem je zidovski,.. obracajo svet na mezincu. Kravjekom se dobesedno smejijo v obraz
 
  • Všeč mi je
Reactions: BornSkeptic

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.596
14.281
113