Izbiram GPS

lmorgh

Zelenc'
19. jan 2011
20
0
1
hmm...fotoaparata res ne potrebujem zraven, tko da če že stane več kot 400€ naj ne bo to zaradi fotiča
smile-1.gif
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Vprašal je kaj dobi do 400 eur najboljše
smile-1.gif


Osebno menim, da bo z Dakoto 20 povsem zadovoljen. Razen fotoaparata in malo manjšega ekrana ima vse, kar imajo veliki.
Za 250 EUR se jo že da dobiti...
 

speed11

Zelenc'
12. feb 2011
1
0
1
Lep pozdrav!
Čez kakšne štiri mesece se odpravljam v Rusijo,in zadne čase razmišlam o nakupo navigaciske naprave,katera bi mi v Rusiji najbolj služila.Zanima me predvsem pokritost vzhodnega dela (sibirija)-del okrog moskve je kar pokrit (garmin).Nekaj sem gledo OREGON ter GPSMAP od garmina,zanima pa me tudi mnenje okrog IGO naprav ter njihova kartografija rusije.
Še to -na pot grem s motorjem,naprava ne rabi bit vodotesna je pa fajn.
Koliko sem brskov po forumo,vidim da vas je kar nekaj,ki vam moj problem-sploh ni problem
wink-1.gif
,zato se vam že vnaprej lepo zahvalujem za odgovor.
Lp.PeTer
 
Nazadnje urejeno:

Sato_Leone

Pripravnik
18. feb 2011
230
10
18
Sierra
Mene pa zanima GPS za nekje do 150 Eur. Nekaj kjer potem ni potrebno preveč dokupovat, pa da ima čimveč Evrope pokrite.
 

mobifrik99

Fizikalc
20. nov 2007
1.138
5
38
Mene pa zanima, če je tomtom še vedno najboljša navigacija, vsaj nekdaj je tako veljajo. In če je, kaj so prednosti in slabosti napram ostalim.
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.383
725
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
Moje mnenje..

slabosti:

1. Cena
2. Uporabniški vmesnik malo stagniral v zadnjih letih
3. Zaostaja z naprednejšimi funkcijami, ki jih srečujemo danes pri konkurenci
4. Slabša pokritost vzh. Evrope (južna brača) kar je za nas še vedno zelo aktualno

prednosti:

hm...trenutno se ne spomnim nobene..
smile-1.gif
 

DizzyReed

Shmoo
5. avg 2007
7.601
189
63
41
Ljubljana Moste
juretov.blog.siol.net
jaz tudi razmišljam o nakupu, vendar nekje do 150€. želja je predvsem ta, da ko kupim, stvar dela, in ko je treba zadevo posodobit, ni bajno drago (do cca. 60€) oz. se da po travnikih kaj najt (in ni ekstra veliko dela z inštalacijo tega potem).

Garmine sem gledal, pa nekako ni nobenega spodobnega do 150€, našel sem še Navigone (nek Navigon Plus v Comshopu, se mi je zelo dopadel) in pa tu na forumu WayteQ, za katerega sem tu tudi prvič slišal.

torej - da je čimbolj enostaven za posodabljanje, da se posodobitve seveda dobi ter, da je dobro pokrita Slovenija in Balkan. ostalo ponavadi tako ali tako je ...
tongue-1.gif
 

DizzyReed

Shmoo
5. avg 2007
7.601
189
63
41
Ljubljana Moste
juretov.blog.siol.net
WayteQ, kolikor ga vsi hvalite, odpade - prvič ga pri nas ni za dobit, drugič, kolikor sem bral, ni ravno enostaven za uštimat, je pa res, da ko ga končno uštimaš, je pa TOP. ampak raje bi imel nekaj malo manj TOP in da dela out of the box.
smile-1.gif
 

Jado

SCANIA, na uro ziher 140
21. maj 2008
15.618
208
63
Kranj
kako ga ni za dobit? halo?

out of box: vzemi PETROLOV 1390T 139€ pa mir.