Covid-19 Ivermectin

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.031
4.047
113
Vsaj preberi tvojo stran do konca preden se obesas na naslov:
---------
In a review of the literature, Marik and colleagues detailed all available clinical trial results on ivermectin in COVID-19 and concluded that the drug has benefits in preventing and treating COVID-19 infection.

For instance, Marik and colleagues noted that a randomized controlled trial in Egypt found that among health care and household contacts of COVID-19 patients, just 2% of those who received ivermectin and wore PPE tested positive for the novel coronavirus, compared with 10% of contacts who were only given PPE.
--------------


Preden spet orgazmiras na klikbajte kot si nekoc za HCQ se poskusi lotit resnih resursov. In se enkrat preveri mnenje EMA-e ki za razliko od FDA odobrava zdravila za vec 700mio ljudi.

Pa ne pozabit, tudi HCQ je v osnovi zdravilo ki je (bilo) cheap, antimalarik in ne antivirotik in podobno. In se druga stvar, o doticnem zdravilu se pri COVIDu govori ze od mesca marca naprej, a ker tvoji klikbajti takrat tega niso zaznali, si se ukvarjal bolj z drugimi zadevami.
Po tvoje ocitno tudi Strukelj ne ve, kaj govori.
 
I

Izbrisan uporabnik 474

Se pravi zdravniki, ki to zadevo uporabljajo serjejo. Dobro, da imam alter, da mi razjasni stvari. Nč, grem v vrsto, že viham rokav ....

Ivermectin
  • The Panel recommends against the use of ivermectin for the treatment of COVID-19, except in a clinical trial (AIII).
Rating of Recommendations: A = Strong; B = Moderate; C = Optional
Rating of Evidence: I = One or more randomized trials with clinical outcomes and/or validated laboratory endpoints; II = One or more well-designed, nonrandomized trials or observational cohort studies; III = Expert opinion

To pravi NIH... Pravi prav tako:

However, pharmacokinetic and pharmacodynamic studies suggest that achieving the plasma concentrations necessary for the antiviral efficacy detected in vitro would require administration of doses up to 100-fold higher than those approved for use in humans.

In še:

Ivermectin is not approved for the treatment of any viral infection, including SARS-CoV-2 infection. The FDA issued a warning in April 2020 that ivermectin intended for use in animals should not be used to treat COVID-19 in humans.
 
  • Všeč mi je
Reactions: SamSvoj

Malecky

Majstr
10. sep 2007
11.435
409
83
Več jih ima, on pocmoje od marca/aprila pri svojih pacientih uporablja ivermectin.

 

SamSvoj

Majstr
28. okt 2010
2.069
301
83
Ivermectin
  • The Panel recommends against the use of ivermectin for the treatment of COVID-19, except in a clinical trial (AIII).
Rating of Recommendations: A = Strong; B = Moderate; C = Optional
Rating of Evidence: I = One or more randomized trials with clinical outcomes and/or validated laboratory endpoints; II = One or more well-designed, nonrandomized trials or observational cohort studies; III = Expert opinion

To pravi NIH... Pravi prav tako:

However, pharmacokinetic and pharmacodynamic studies suggest that achieving the plasma concentrations necessary for the antiviral efficacy detected in vitro would require administration of doses up to 100-fold higher than those approved for use in humans.

In še:

Ivermectin is not approved for the treatment of any viral infection, including SARS-CoV-2 infection. The FDA issued a warning in April 2020 that ivermectin intended for use in animals should not be used to treat COVID-19 in humans.


Hvala ker mi črkuješ. Torej to so isti, ki so odobrili uporabo poskusnega cepiva na široki ppopulaciji. Zaključek lahko (upam) naredi vsak sam ...

Sicer pa smo v prvi vrsti. Upam, da bomo videli učinkovitost enega in drugega (in ne samo enega).
 
19. jul 2007
2.756
1.479
113
Hvala ker mi črkuješ. Torej to so isti, ki so odobrili uporabo poskusnega cepiva na široki ppopulaciji. Zaključek lahko (upam) naredi vsak sam ...

Sicer pa smo v prvi vrsti. Upam, da bomo videli učinkovitost enega in drugega (in ne samo enega).
To presega moje zmožnosti sklepanja zaključkov. A lahko to narediš namesto mene.

Zaenkrat so dejstva sledeča. Za cepivo so naredili časovno krajšo 3. fazo kliničnih študij na ~ 40k ljudeh (~ 20k cepivo + ~ 20k kontrolna skupina). Po oceni vseh tako pridobjenih podatkov so dobili pogojno odobritev za uporabo (morajo nadaljevati spremljanje da pridobijo dolgoročne podatke in spremljati stranske učinke na še večjem vzorcu).

Za ivermektin so rekli da naj naredijo 3. fazo kliničnih študij, da pa naj ne uporabljajo zdravilo nekontrolirano, zunaj tej kliničnih študij.

No, katere sklepe naj bi dobil iz teh dejstev.
 

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.149
5.570
113
Zaenkrat se doticno superzdravilo uporablja v drzavah kot so Makedonija, Kosovo in Montenegro. Toliko o tem kako je od boga poslano.
Hvala BJ za potrdilo, da ne gledaš yt videov v temi.

ZDA (Florida, Milwaukee), Brazilija, Afriške države...


Dr. Kory said in senate testimony: Our data come from more than 20 studies and more than 10 RANDOMIZED AND CONTROLLED studies from this...
 

SamSvoj

Majstr
28. okt 2010
2.069
301
83
Glede števila udeležencev v kliničnih študijah bom poiskal prispevek koliko jih je dejansko bilo udeleženih (upam, ker mislim da nisem shranjeval).

Klinc, ne najdem (res nisem shranil, jebat ga). Obesim ko najdem na pašniku. Sicer pa je bilo tudi tukaj obešeno mislim da celo v več temah.
 

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.149
5.570
113
Evo ti scamdemije

In od včeraj so pri nas hitri testi enakovedni pcr testom.


More interesting facts arising from the study analysis, regarding the hospitalisations/ICU FOR COVID.
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.031
4.047
113
V ZDA je NIH dovolil, da se Ivermectin lahko zacne uporabljati za preprecevanje in zdravljenje Covid-19:


Adijo lockdowni, adijo cepiva, adijo cepilni potni listi,... aja ups, we can't have that.
 
Nazadnje urejeno: