Iščem osebo za pomoč pri poslovanju

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.
I

Izbrisan uporabnik 474

vsak ki vlaga v delnice, ve, da je to gambling. Tudi ni takšnih donosov, kot jih omenjaš. Glede vlaganja vsi vemo, da pride slab mesec, zato nobeden ne bo paničaril, če je kakšen minus tu pa tam.

Predlog uporabnikov vidim kot odlično reklamo zate - napiši stave za 3 mesece. Napiši jo vsak dan tukaj gor, vsak pa se odloči, al bo igral z imaginarnim denarjem ali bo dejansko poizkusil. Ti nisi na izgubi, že dolgo velja free sample kot sales booster.
V kolikor bo po treh mesecih dobiček, potem verjemi (sem skoraj 100%), da boš dobil nove člane, novi čalni pa te bodo brez problema priporočali vnaprej, tudi tistim, z velikimi vložki. V kolikor pa bo 3 mesece zaporedna izguba, ali pa slabi rezultati, pa bodo pač vsi vedeli pri čem so...


Če si res tako prepričan v svoj sistem, bomo od jutri naprej spremljali športne stave. Če pa si prodajalec megle in nategun, pa bomo dobili "ne razumeš sistema" ali pa "pridi na sestanek pa ti razložim..."
 

Mark_Picks

Pripravnik
2. mar 2015
81
0
6
Obišči stran
Citat:
Uporabnik Trigger pravi:
Citat:
Uporabnik Mark_Picks pravi:
Citat:
Uporabnik Trigger pravi:
Citat:
Uporabnik Mark_Picks pravi:
Citat:
Uporabnik Trigger pravi:
Bullshit.................

Stave za jutri in tako še en mesec na plano, potem naredimo inventuro pa da vidimo te tvoje %.

Kar imaš na strani napisano je pa vredno manj kot kozarec mrzle vode.

Ponavljam:

Torej investiram 10.000 evrov.
Napiši kaj in kako bo izgledalo naslednjih 30 dni.
LP

Naslednjih 30,300,600 dni bo izgledalo takole. Najprej boš dal denar na stavnico, kjer boš potrdil račun s svojimi dokumenti itd. Nato boš preračunal vložek na posamezno stavo, ki bo trenutno 1,5% saj se igrajo tri lige. Nato pa boš vsak dan vplačal 1,5% na stavo, katero boš od mene prejel na mail vsak dan do 12h. Ko bo mesec naokrog boš pogledal koliko enot je bilo narejenih. V primeru da bilo narejenih 50 enot profita, si banko povečal za 5*1,5%=7,5% v 1 mescu. To pomeni, da boš ponovno preračunal vložek na posamezno stavo glede na novo banko. V primeru, da je bil negativen mesec in si naredil -50 enot pomeni, da si banko zmanjšal za 7,5% in boš naslednji mesec igral z enakim vložkom. To boš 1 leto počel in po 1 letu boš srečen, da si me spoznal.

Lep pozdrav

Ok sedaj pa napiši tekme na katere bi stavil, vključno z zmagovalci oz. izenačenji, gol razliko, koš razliko oz. biločem naj bi že stavil.

Če boš tu gor vnaprej napisal stavo vključno z zmagovalcem, in bo po koncu meseca bilanca blizu temu kar razlagaš, bova kmalu oba bogata
grin1.gif


No jajca na plano......

Spet se hecaš? A v delnice boš tudi investiral samo 1 mesec? Si v hišo investiral 1 mesec? Minimalno 1 leto se je potrebno držat sistema. Jaz ti ne obljubljam dobička po 1 mescu.

Še lepše, izvoli pisati napovedi celo leto. Komot dokažeš svoje znanje in OH IN SPLOH super sistem z pazi zagotovljenim dobičkom v višini 100% glavnice.

Sicer pa tvoj povzetek:
-garantiram 100% dobička glede na glavnico po 1 letu
-stranka lahko v primeru izgube 25%+ glavnice predčasno prekine pogodbo
rolleyes-1.gif

-v zameno in v garancijo ne dam nič
-mama ima s.p.
-kako sistem deluje, razen 1,5% glavnice na single stavo ne povem
-za dokaz kako uspešen sem pri stavah kažem statistiko za nazaj
stupid-1.gif

-empirično nočem pokazati nič

Z takimi argumenti kot jih imaš ti, boš težko prepričal nekoga da ti zaupa 1€, kaj šele kaj več.

Moj prvotni cilj ni bil namenjen pridobivanju novih strank tukaj na forumu. Še enkrat več sem to povedal. Moj cilj je pridobiti osebo, ki bi bila predana in mi pomagala, pri tem pa bi imela tudi svoj delež. S komentarji ste sami pokazali zanimanje za sistem. Vse skupaj je ena velika stvar, katero je težko razložiti prek interneta in tukaj na tem forumu, sploh zato, ker je vsak takoj skeptičen preden se sploh o čem pozanima. Tudi napisal sem že zakaj ima mama sp, ker sem jaz redni študent in pišem diplomo, zato ne morem biti tudi redno zaposlen, ker bi izgubil status študenta.

100x sem že napisal. Vsak, ki je zainteresiran mi naj napiše v privat sporočilo in se dogovorim za sestanek z njim, saj ničesar ne skrivam. Moj cilj so samo stranke z večjim kapitalom, saj je ob tem tudi večja provizija na koncu in zaslužek za obe strani.
 

Mark_Picks

Pripravnik
2. mar 2015
81
0
6
Obišči stran
Citat:
Uporabnik Gargy pravi:
vsak ki vlaga v delnice, ve, da je to gambling. Tudi ni takšnih donosov, kot jih omenjaš. Glede vlaganja vsi vemo, da pride slab mesec, zato nobeden ne bo paničaril, če je kakšen minus tu pa tam.

Predlog uporabnikov vidim kot odlično reklamo zate - napiši stave za 3 mesece. Napiši jo vsak dan tukaj gor, vsak pa se odloči, al bo igral z imaginarnim denarjem ali bo dejansko poizkusil. Ti nisi na izgubi, že dolgo velja free sample kot sales booster.
V kolikor bo po treh mesecih dobiček, potem verjemi (sem skoraj 100%), da boš dobil nove člane, novi čalni pa te bodo brez problema priporočali vnaprej, tudi tistim, z velikimi vložki. V kolikor pa bo 3 mesece zaporedna izguba, ali pa slabi rezultati, pa bodo pač vsi vedeli pri čem so...


Če si res tako prepričan v svoj sistem, bomo od jutri naprej spremljali športne stave. Če pa si prodajalec megle in nategun, pa bomo dobili "ne razumeš sistema" ali pa "pridi na sestanek pa ti razložim..."

Meni moje stranke plačujejo za to, da jim dajem nasvete in jih vodim. Tukaj pa bi jih zastonj objavljal?
Boš šel v cvetličarno po rožo in boš rekel, da ti jo naj dajo zastonj in če v primeru, da bo zacvetela jim boš plačal zanjo?

Res sem že tolikokrat tukaj napisal, da se križam. Če ne bi verjel v svoj sistem, potem ne bi naredil SPja in ga začel prodajat. Tudi strank ne bi imel, če sistem ne bi prinašal dobička.

Lep pozdrav
 
I

Izbrisan uporabnik 474

Zato, ker ti iščeš stranke, ne mi tebe. In dokler nas ne prepičaš, tako dolgo boš tulil v luno... Potem pa naj tvoje obstoječe stranke pripeljejo high value customers. Predvidevam, da imajo samo najboljše mnenje o tebi, ni vrag, da nebi nekdo iz 3 meste številke vedel vsaj za enega...

Ne vidiš, da se tvoji puzzli ne sestavijo skupaj?
 

Trigger

Guru
13. avg 2007
2.459
1.837
113
na temni strani lune
Citat:
Uporabnik Mark_Picks pravi:
Citat:
Uporabnik Gargy pravi:
vsak ki vlaga v delnice, ve, da je to gambling. Tudi ni takšnih donosov, kot jih omenjaš. Glede vlaganja vsi vemo, da pride slab mesec, zato nobeden ne bo paničaril, če je kakšen minus tu pa tam.

Predlog uporabnikov vidim kot odlično reklamo zate - napiši stave za 3 mesece. Napiši jo vsak dan tukaj gor, vsak pa se odloči, al bo igral z imaginarnim denarjem ali bo dejansko poizkusil. Ti nisi na izgubi, že dolgo velja free sample kot sales booster.
V kolikor bo po treh mesecih dobiček, potem verjemi (sem skoraj 100%), da boš dobil nove člane, novi čalni pa te bodo brez problema priporočali vnaprej, tudi tistim, z velikimi vložki. V kolikor pa bo 3 mesece zaporedna izguba, ali pa slabi rezultati, pa bodo pač vsi vedeli pri čem so...


Če si res tako prepričan v svoj sistem, bomo od jutri naprej spremljali športne stave. Če pa si prodajalec megle in nategun, pa bomo dobili "ne razumeš sistema" ali pa "pridi na sestanek pa ti razložim..."

Meni moje stranke plačujejo za to, da jim dajem nasvete in jih vodim. Tukaj pa bi jih zastonj objavljal?
Boš šel v cvetličarno po rožo in boš rekel, da ti jo naj dajo zastonj in če v primeru, da bo zacvetela jim boš plačal zanjo?

Res sem že tolikokrat tukaj napisal, da se križam. Če ne bi verjel v svoj sistem, potem ne bi naredil SPja in ga začel prodajat. Tudi strank ne bi imel, če sistem ne bi prinašal dobička.

Lep pozdrav

Se pravi naj ti verjamemo na lepo besedo, da ne boš nikogar nategnil za "najmanj" 25% glavnice?
Uglavem en velikanski BULLSHIT, ti, tvoja internetna stran in mamin s.p..

Moj nasvet:
61299294.jpg
 

Mark_Picks

Pripravnik
2. mar 2015
81
0
6
Obišči stran
Citat:
Uporabnik Trigger pravi:
Citat:
Uporabnik Mark_Picks pravi:
Citat:
Uporabnik Gargy pravi:
vsak ki vlaga v delnice, ve, da je to gambling. Tudi ni takšnih donosov, kot jih omenjaš. Glede vlaganja vsi vemo, da pride slab mesec, zato nobeden ne bo paničaril, če je kakšen minus tu pa tam.

Predlog uporabnikov vidim kot odlično reklamo zate - napiši stave za 3 mesece. Napiši jo vsak dan tukaj gor, vsak pa se odloči, al bo igral z imaginarnim denarjem ali bo dejansko poizkusil. Ti nisi na izgubi, že dolgo velja free sample kot sales booster.
V kolikor bo po treh mesecih dobiček, potem verjemi (sem skoraj 100%), da boš dobil nove člane, novi čalni pa te bodo brez problema priporočali vnaprej, tudi tistim, z velikimi vložki. V kolikor pa bo 3 mesece zaporedna izguba, ali pa slabi rezultati, pa bodo pač vsi vedeli pri čem so...


Če si res tako prepričan v svoj sistem, bomo od jutri naprej spremljali športne stave. Če pa si prodajalec megle in nategun, pa bomo dobili "ne razumeš sistema" ali pa "pridi na sestanek pa ti razložim..."

Meni moje stranke plačujejo za to, da jim dajem nasvete in jih vodim. Tukaj pa bi jih zastonj objavljal?
Boš šel v cvetličarno po rožo in boš rekel, da ti jo naj dajo zastonj in če v primeru, da bo zacvetela jim boš plačal zanjo?

Res sem že tolikokrat tukaj napisal, da se križam. Če ne bi verjel v svoj sistem, potem ne bi naredil SPja in ga začel prodajat. Tudi strank ne bi imel, če sistem ne bi prinašal dobička.

Lep pozdrav

Se pravi naj ti verjamemo na lepo besedo, da ne boš nikogar nategnil za "najmanj" 25% glavnice?
Uglavem en velikanski BULLSHIT, ti, tvoja internetna stran in mamin s.p..

Moj nasvet:
61299294.jpg

Če je za tebe vse skupaj en BULLSHIT, zakaj pa nočeš, da ti zadevo predstavim osebno? Saj so priložnosti zmeraj dobrodošle ane?
 

Mark_Picks

Pripravnik
2. mar 2015
81
0
6
Obišči stran
Citat:
Uporabnik Gargy pravi:
Zato, ker ti iščeš stranke, ne mi tebe. In dokler nas ne prepičaš, tako dolgo boš tulil v luno... Potem pa naj tvoje obstoječe stranke pripeljejo high value customers. Predvidevam, da imajo samo najboljše mnenje o tebi, ni vrag, da nebi nekdo iz 3 meste številke vedel vsaj za enega...

Ne vidiš, da se tvoji puzzli ne sestavijo skupaj?

Jaz ne iščem strank tukaj na forumu. Tukaj iščem osebo, ki bi mi pomagala pri poslovanju.

Lep pozdrav
 

perofero

Pripravnik
27. feb 2013
405
0
16
@Mark_Picks
Si na stavnicah na katerih igrajo tvoje stranke prijavljen kot affiliate in se prijavijo preko tebe?

Kar se tiče brezplačnih nasvetov 1 teden tu na forumu.. to ti je najboljša promocija. To tebe nič ne stane, nam je pa to edino relavantno.
 

Mark_Picks

Pripravnik
2. mar 2015
81
0
6
Obišči stran
Citat:
Uporabnik perofero pravi:
@Mark_Picks
Si na stavnicah na katerih igrajo tvoje stranke prijavljen kot affiliate in se prijavijo preko tebe?

Ne. Vsaka stranka se sama odloči kje bo naredila račun. Sam najbolj priporočam Pinnacle zaradi v povprečju višjih kvot, kar pa prinaša tudi večji donos na vsako stavo.
 

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.089
3.574
113
Marlbor
Tvoji sosedi na hišni številki 25a, ki se enako pišejo kot ti, so kakšna žlahta? Vidim, da imajo že par izvržb na nepremičnino. Zgleda, da imaš to v krvi. Foter je tudi imel nekoč s.p., pokasiral neke denarje in zaprl s.p.. Lahko pojasniš kaj se dogaja z familijo Slana. Tudi med sovaščani niste na dobrem glasu
 

Zmago1

Pripravnik
30. nov 2010
881
4
18
če nočeš nič napisat in nič poskusnega objavit potem pač ne bo $$. Preostane ti edino da greš k lokalnemu crnogorcu ki ti bo z veseljem posodil 20k eur za 15 % na leto,.....potem pa izračunaj koliko ti od tvojega garantiranega donosa še ostane pomojem se full splača,...
smile-1.gif
 

Mark_Picks

Pripravnik
2. mar 2015
81
0
6
Obišči stran
Citat:
Uporabnik Pbutec pravi:
Tvoji sosedi na hišni številki 25a, ki se enako pišejo kot ti, so kakšna žlahta? Vidim, da imajo že par izvržb na nepremičnino. Zgleda, da imaš to v krvi. Foter Andrej Slana je tudi imel nekoč s.p., pokasiral neke denarje in zaprl s.p.. Lahko pojasniš kaj se dogaja z familijo Slana. Tudi med sovaščani niste na dobrem glasu.

O čem ti človek govoriš? Meni je pomembno, da sem naredil 7000 EUR profita glede na svojo banko, medtem ko se ti obremenjuješ in sprašuješ ali je to res ali ne.

Oče je zaprl s.p. in ga odprl v Avstriji, kjer se ukvarjamo s prodajo nadstreškom in podobnih zadev. www.vizual.at je spletna stran. Ni kaj, smo podjetniška družina. Ne obremenjujemo se s tem kako kaj narediti ampak koliko koristi nam lahko to prinese.

Če si sam zadovoljen s svojim življenjem, ne dregaj v drugega. Medtem ko si najverjetneje po duši strahopetec, ker odpiraš zadeve prek interneta, ki se te ne tičejo.

Lep pozdrav
 

Mark_Picks

Pripravnik
2. mar 2015
81
0
6
Obišči stran
Citat:
Uporabnik Zmago1 pravi:
če nočeš nič napisat in nič poskusnega objavit potem pač ne bo $$. Preostane ti edino da greš k lokalnemu crnogorcu ki ti bo z veseljem posodil 20k eur za 15 % na leto,.....potem pa izračunaj koliko ti od tvojega garantiranega donosa še ostane pomojem se full splača,...
smile-1.gif


Kaj ti bo pomagalo, če kaj napišem? Napišem ti lahko tekme za danes in bodo 4 od 6 dobljene, kar pomeni da boš naredil tam okrog 16 enot profita in ne bo to nič pomenilo. Lahko pa bodo 2 od 6 dobljene in boš naredil -22 enot in ti tudi ne bo nič pomenilo.

Nebom iskal strank tukaj, ker imate napačen način razmišljanja, sploh zato ker je zraven beseda športne stave. Kdorkoli je zainteresiran me naj kontaktira za sestanek v živo. Tukaj na spletu lahko vsak piše kar želi. V živo pa premisli preden kaj pove.
 

karamarko

Pripravnik
29. sep 2014
365
0
16
Praviš, da ne iščeš tukaj strank ampak nekoga, ki ti bo poiskal stranke, ki bodo vlagale 20k+.

Kako lahko pričakuješ, da bo nekdo od nas začel iskati ljudi, ki bodo vlagali po več 10k v tvoj sistem, če še nas ne uspeš prepričat?

Problem je, ker ima tvoja zgodba kar nekaj lukenj in si popolnoma nov na trgu. Nimaš za seboj nobenega uspešnega projekta, ki bi ti dajala kredibilnost. Tvoj predlog je samo, da vložimo visok znesek in če ti znese, boš pobral višek profita, če pa ne, smo pa mi pušnili 25% vložka, ki je pri 20k 5k. Ti je to zanemarljiv znesek? Misliš, da tisti, ki razpolagajo z veliko kapitala, komaj čakajo, da vložijo v nek nepreverjen sistem študentta ekonomije?
 

Mark_Picks

Pripravnik
2. mar 2015
81
0
6
Obišči stran
Citat:
Uporabnik karamarko pravi:
Praviš, da ne iščeš tukaj strank ampak nekoga, ki ti bo poiskal stranke, ki bodo vlagale 20k+.

Kako lahko pričakuješ, da bo nekdo od nas začel iskati ljudi, ki bodo vlagali po več 10k v tvoj sistem, če še nas ne uspeš prepričat?

Problem je, ker ima tvoja zgodba kar nekaj lukenj in si popolnoma nov na trgu. Nimaš za seboj nobenega uspešnega projekta, ki bi ti dajala kredibilnost. Tvoj predlog je samo, da vložimo visok znesek in če ti znese, boš pobral višek profita, če pa ne, smo pa mi pušnili 25% vložka, ki je pri 20k 5k. Ti je to zanemarljiv znesek? Misliš, da tisti, ki razpolagajo z veliko kapitala, komaj čakajo, da vložijo v nek nepreverjen sistem študentta ekonomije?

Ravno zato pa sem že 10x napisal, da je potrebno celotno zadevo razložiti osebno in v živo, tako da bo vsak človek oz. oseba, ki je zainteresirana pomagati, popolnoma razumel sistem. Nisem ravno nov na trgu, ker imam za sabo že odlične rezultate.

Od kdaj je pomembno, da sem študent ekonomije? Lahko bi imel končano samo osnovno šolo in bi se domislil sistema, ki prinaša profit. Sistem pa je preverjen.
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.