Influenferke - Generacija JAZ in nategovanje

smrkec

Majstr
5. sep 2007
1.991
432
83
pismo sami vplivneži v tej Sloveniji. So ji vsaj donatorji joške zrihtal... če temu sploh lahko rečemo joški
joške ma že dolg. zdej so zaradi poroda še malo narastle.

Je pa men fascinantno pri teh influencerskih miflah, kak svojo ***** in joške prodajajo za klike, pokaže skor vse. Obrazek otroka pa zakrivajo, kot da ga bo Musk skopiral in iz njega naredil nov meme coin... Ok mi je, da ga ne daješ v prvi plan. Sam pretiravanje, da ga skos slikariš in potem skrivaš za raznimi smajliji, je pa bolano. Slikaj sebe, pa če je slučajno nekje v ozadju, jbg...
 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen

alkoholik

RudolF
23. jul 2007
16.356
2.644
113
v lokalni ostariji
Ne kolesariš, zato pišeš take. Povej mi, zakaj je potrebno v naselju na pločnik posilit še kolesarsko stezo?

in kot kolesar, ne silim na prometne in hitre ceste. Verjamem da ti iz avta vidiš sliko povsem drugače, kot nekdo, ki dnevno uporablja kolo.
Kdo pravi da ne kolesarim? Lepo na kolesarsko stezo pa gremo. Ker vem koliko mrtvih kotov ima en kamion npr in si ne želim da me zgazi. Pač toliko fizike poznam, da mojih 100kg nima možnosti proti 40t. Vidim pa da nekdo raje jaha po razriti cesti kot da bi uporabil lepo kolesarsko stezo. A je to nek kompleks da si s vožnjo po cesti dvigujes ego in zdravis sindrom malega tiča?

Pločniki/kolesarske se pa solijo ker se to zahteva. Letos je bila zjutraj nepredvidene poledica in ker ni bilo posipano so se 3 kolesarji zvrnili pa pisali pritožbo na občino in koncesionarja. Pometejo se pa res morda malo prepozno. Ampak a veš, tudi ceste se ne pometejo takoj in v prvih mesecih po zimski sezoni še opozarja motoriste naj pazijo da ne padejo zaradi peska. Zdajle pa na kolesarskih ni več peska od posipanja.
 

aljoman

Majstr
16. dec 2013
2.227
-1.369
63
Kdo pravi da ne kolesarim? Lepo na kolesarsko stezo pa gremo. Ker vem koliko mrtvih kotov ima en kamion npr in si ne želim da me zgazi. Pač toliko fizike poznam, da mojih 100kg nima možnosti proti 40t. Vidim pa da nekdo raje jaha po razriti cesti kot da bi uporabil lepo kolesarsko stezo. A je to nek kompleks da si s vožnjo po cesti dvigujes ego in zdravis sindrom malega tiča?

Pločniki/kolesarske se pa solijo ker se to zahteva. Letos je bila zjutraj nepredvidene poledica in ker ni bilo posipano so se 3 kolesarji zvrnili pa pisali pritožbo na občino in koncesionarja. Pometejo se pa res morda malo prepozno. Ampak a veš, tudi ceste se ne pometejo takoj in v prvih mesecih po zimski sezoni še opozarja motoriste naj pazijo da ne padejo zaradi peska. Zdajle pa na kolesarskih ni več peska od posipanja.
Če bi pozorno bral, s kolesom ne vozim po glavnih prometnih cestah, da bi ogrožal sebe. Toliko se imam rad. Pisal sem o kolesarskih pasovih na pločnikih, polnih sprehajalcev. Če bi več kolesaril, potem bi vedel, da je stanje drugačno kot za volanom. O tvojem tiču pa ne bom sodil.
 

sixpower

Guru
22. sep 2011
3.043
2.624
113
Lublana
Obišči stran
Ne vem kje se ti voziš ampak jaz nimam nekih resnih težav s sprehajalci. Se pa dogaja, predvsem moram pazit tam kjer so avtobusne postaje in pločnik ter steza precej ozka. Tam zna kdo stopit pred kolo ali pa kar na stezi čakajo avtobus... Zvonec na kolesu pri vsem tem zelo pomaga. Da bi se pa kje na polno sprehajali po kolesarskih se mi pa res ne dogaja. Morda se to edino malo bolj dogaja ob Gosposvetski in Dalmatinovi, kjer je kolesarska tako čudno označen s tistimi neti v tleh. Mnogi verjetno sploh ne dojamejo, da je tam kakšna kolesarska steza...
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N

brane_new

Guru
10. feb 2008
15.243
2.420
113
Ko kolesar vozi po predpisih - po kolesarski stezi - ga sploh ne opaziš. Tudi njegov JUMBA VISMA dres ne.
SIC!
 

aljoman

Majstr
16. dec 2013
2.227
-1.369
63
Enostavno ne razumeš. Nimate samo v Ljubljani kolesarskih stez, to najbrž veš? Če bi kdaj kolesaril še kje drugje, potem bi na kolesarjenje in kolesarske poti gledal drugače.
 

brane_new

Guru
10. feb 2008
15.243
2.420
113
1720677726901.png
IMG_20190803_131450 B.jpg

1720677986124.png
1720678090446.png
 

aljoman

Majstr
16. dec 2013
2.227
-1.369
63
Povsod se je mogoče voziti po kolesarski stezi. Je pa moteče in nevarno dostikrat. Če misliš da je kolesarska steza črta na obstoječem pločniku, imaš prav.
 

D_K

Duplek
24. sep 2007
3.003
801
113
Nič, pač tipičen Slovencelj. Vidi nekoga uspešnega, eh pač sreča, ima sposobne ljudi okrog sebe, sama je pa afna, pa preprodaja turške pajkice. Samo da je Slovencelj potolažen, da on bi pa tudi, sam ej turške pajkice preprodajati mu je pod častjo.
V Ameriki bi ji pa vsi čestitali, carica, uspela si. Brez BUT in naprej.
Ista fora, se pelje nekdo v Porscheju mimo in evo ti Slovenceljna, ziher je tajkun ali pa je bitkojne preprodaju. V Ameriki bi pa gledali ga kot uspeh in če bi le imeli priložnost vprašali, kako je uspel in če ima kakšen nasvet.
Jeb… Slovenistan.
Žalostno je, da se danes upeh meri v tem kdo ima več €€€ in boljšega psihoterapevta. Kaj pa kvaliteta življenja ?. Me zanima koliko "uspešnih" ljudi je sposobnih uživat v tem kar imajo in tega ne delit na socialnih omrežjih. Za mene je uspeh to, da se ne rabiš khurčit s tem kar imaš in imaš to zaradi sebe in ne zaradi drugih.
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.399
747
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
Kakorkoli že, ta Prime evforija je res očitno mimo, si pa verjetno težko predstavljamo, koliko denarja je Loganu in Olajidu v relativno kratkem času to prineslo. Verjetno ne rabita do konca življenja več ničesar delat in živita lukszuzno življenje. :nazdravje: