Influenferke - Generacija JAZ in nategovanje

aljoman

Majstr
16. dec 2013
2.533
-1.386
63
Meni najbolj najedajo kolesarji v 60ih polna oprema, visma majčka, specijalka ni da ni, in vozijo lagano po cesti, zraven pa kolesarska steza. Za njimi pa kolona avtomobilov, ker ne morejo mimo, ker je kolona tudi z druge strani! Ja tudi take imamo!
To temo, zakaj se nekdo vozi po cesti in ne kolesarski, smo enkrat že obdelali. Danes se veliko kolesarskih poti naredi na obstoječ pločnik ali se le tega razširi. Tam pa so sprehajalci psov s fiksiji, mamice z vozički, otroci... pesek. Kje se je bolj varno vozit pa naj vsak sam presodi.
 
  • Haha
Reactions: alkoholik

jonny77

Guru
16. sep 2007
11.266
2.380
113
Pomurje
To temo, zakaj se nekdo vozi po cesti in ne kolesarski, smo enkrat že obdelali. Danes se veliko kolesarskih poti naredi na obstoječ pločnik ali se le tega razširi. Tam pa so sprehajalci psov s fiksiji, mamice z vozički, otroci... pesek. Kje se je bolj varno vozit pa naj vsak sam presodi.
En zavaljenec v avtu bo težko tehtno presodil.
 

BuDi

Guru
6. sep 2007
7.345
3.653
113
GOMvSu6WEAAijSH
 

alkoholik

RudolF
23. jul 2007
16.476
2.817
113
v lokalni ostariji
imamo lepe kolesarske steze ampak ne, raje po cesti. Kolesarska steza pa prazna. Pa kar je najbolj žalostno je velikokrat cesta v katastrofalnem stanju kolesarska pa super ampak ego kolesarja ne zmore da zapelje na kolesarsko raje pomemben po cesti.

Ko vas bo enkrat slepar zgazil bo prepozno. Jaz ne razumem omejenosti nekaterih da raje se žrtvuje in izpostavlja namesto da bi lepo užival na kolesarski stezi
 

sixpower

Guru
22. sep 2011
3.161
2.784
113
Lublana
Obišči stran
Jaz ne razumem omejenosti nekaterih da raje se žrtvuje in izpostavlja namesto da bi lepo užival na kolesarski stezi

Mah to so tisti zajebani "športniki" , ki svoj pivski trebušček stlačijo v pajkice potem se pa štulijo povsod tam kjer jim ni mesto, ker morajo pač vsem pokazati in upravičiti nakup kolesa in opreme v vrednosti manjšega avtomobila.
 

aljoman

Majstr
16. dec 2013
2.533
-1.386
63
imamo lepe kolesarske steze ampak ne, raje po cesti. Kolesarska steza pa prazna. Pa kar je najbolj žalostno je velikokrat cesta v katastrofalnem stanju kolesarska pa super ampak ego kolesarja ne zmore da zapelje na kolesarsko raje pomemben po cesti.

Ko vas bo enkrat slepar zgazil bo prepozno. Jaz ne razumem omejenosti nekaterih da raje se žrtvuje in izpostavlja namesto da bi lepo užival na kolesarski stezi
Ne kolesariš, zato pišeš take. Povej mi, zakaj je potrebno v naselju na pločnik posilit še kolesarsko stezo?

in kot kolesar, ne silim na prometne in hitre ceste. Verjamem da ti iz avta vidiš sliko povsem drugače, kot nekdo, ki dnevno uporablja kolo.
 
  • Wow
Reactions: brane_new

torentino

Majstr
8. sep 2009
387
344
63
Ne bi o tem
"Zgolj moteni, mutavi, kreteni se vozijo s kolesom po cestah tam kjer imajo na izbiro kolesarsko stezo."
Lepa definicija mnogih naših kolesarjev. Rajši tečem pred medvedom na Nanosu, kot grem z kolesom na glavno cesto.
 

mosseero

fizik´alc
3. sep 2007
19.856
10.560
113
kod Džej-Zija
 

jonny77

Guru
16. sep 2007
11.266
2.380
113
Pomurje
Jaz vozim kolo. Vedno po kolesarskih stezah. Razen kjer ni steze sem prisiljen v vožnjo po cesti, kar mi je mnogokrat zelo zoprno. Še tiste zgolj začrtane steze na cestah so mi precej neprijetne.
Zgolj moteni, mutavi, kreteni se vozijo s kolesom po cestah tam kjer imajo na izbiro kolesarsko stezo.
Moteni kreteni nosijo stare cote in vozijo stare pecikle.
 

hdx

Guru
1. jun 2011
1.548
2.262
113
Poglej priponko 88713


underboobs?
pismo sami vplivneži v tej Sloveniji. So ji vsaj donatorji joške zrihtal... če temu sploh lahko rečemo joški
 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen