Influenferke - Generacija JAZ in nategovanje

jello

Guru
22. sep 2008
9.657
3.542
113
Zakaj bedak, če pa ustvarja dodano vrednost s tem da uničuje stvari? Clarkson je recimo isto počel z relliant robinom.

"Arapovik" za 9k je ostal cel. :p
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.495
9.200
113
Ne bom o tem kako bolano je to da obstaja sploh kanal o tem, ker človek bi mislil da ko je uničil drugo stvar je to to, kdo bo gledal še tretjo.
Ne samo da obstaja, ima skoraj 3 MIO naročnikov. To je pač svet v katerem živimo.
Če bi se skotali in bi še kdo umrl pri tem, bi tisti video ziher bil totalna senzacija.
 
  • Všeč mi je
Reactions: jello

tomi

Guru
1. sep 2007
17.975
9.089
113
39
MB
nebi bilo ker bi yt skinil.

spomnite se leta nazaj ko je logan paul posnel obešenega človeka.
 

Vojnik

Guru
16. apr 2017
1.298
824
113
Komotar vidim da na IG objavlja, kako je lepo v Termah Olimije. Saj s tem se strinjam. Bi pa lahko fu* fehtar korektno napisal, da gre za sponzorirano objavo. Ne morem verjet, pa te je*eni kvazi influencarji res ne zmajo nekaj normalno placat. Ali pa ce res ne zasluzijo tako dobro, kot pravi SJTV1
 
  • Všeč mi je
Reactions: Marxon in Jabe

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.543
2.404
113

Zdaj mi je začel telefon tole predlagat... jesus

1660235999404.png
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.495
9.200
113
Komotar vidim da na IG objavlja, kako je lepo v Termah Olimije. Saj s tem se strinjam. Bi pa lahko fu* fehtar korektno napisal, da gre za sponzorirano objavo. Ne morem verjet, pa te je*eni kvazi influencarji res ne zmajo nekaj normalno placat. Ali pa ce res ne zasluzijo tako dobro, kot pravi SJTV1
Pa saj je 100 objav prej povedal, da so mu častili. To je ja dovolj.:cool: Kaj pa mu ne slediš in to veš.
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.321
5.357
113
Komotar vidim da na IG objavlja, kako je lepo v Termah Olimije. Saj s tem se strinjam. Bi pa lahko fu* fehtar korektno napisal, da gre za sponzorirano objavo. Ne morem verjet, pa te je*eni kvazi influencarji res ne zmajo nekaj normalno placat. Ali pa ce res ne zasluzijo tako dobro, kot pravi SJTV1

Zdaj, ko vidi kako so Olimlje pocen skozi prišle,... Mah, ne bom žleht.

Komotar in slične podlasice so cisto ok za kazanje primera v živo svojim otrokom, kako poniževalen je ta kruh... Moj najstarejsi prihaja z idejami, da bo youtuber, (smesko, ki zavija z ocmi)... Zdaj vidi, ce si youtuber je 1 vikend olimelj, ce pa dejansko kaj delas in znas delati je pa komot 1 teden. Brez da se prostituiras, sebe in svoje otroke. Sicer še ne vidi tako, ker misli, da so youtuberji slavni, ampak 1+ teden vs. 1 vikend pa že razume.

Seveda pa moram v ozir vzeti, da komotar ima ciljno publiko, na katero prileti ta mina uspesno in me sigurno ne bo tja 2 leti po zadnji njegovi "pozitivni" omembi...
 

tomi

Guru
1. sep 2007
17.975
9.089
113
39
MB
tak ja, vse je brezveze, rajše ga sili da gre na fdv pa v državno službo penzijo počakat, to je pravo delo! :bonk:
 
  • Haha
Reactions: sandra

Vojnik

Guru
16. apr 2017
1.298
824
113
tak ja, vse je brezveze, rajše ga sili da gre na fdv pa v državno službo penzijo počakat, to je pravo delo! :bonk:
Ne razumeš. Komotar Minuta je bil car, ko je začel s svojim delom. Sicer je posnemal Mat Watsona, ampak nekje je pač moral ideje ukrasti. Danes pa je prodana duša. Da ne bo pomote, mu nisem nič fouš. Raje plačam oddhih v termah, kot pa, da sem suženj in kar naprej na dopustu nekaj objavljam in prostituiram še svojo družino za nekaj par EUR, ki se jih da drugače zaslužiti in ohraniti svoj ponos.
 

Utisevalec

Guru
12. nov 2007
15.839
3.862
113
Slovenski trg je itak specifičen ker se od ogledov ne da živet, potem se moraš pa influencersko prostituirat. Vidim pa tudi na tujih kanalih, ki jih že dalj časa spremljam da postaja tole klasika. Kanali ki so bili včasih "neodvisni" so danes postali nesnaga za prikrite reklame. In fora je da v takih primerih pride interes s strani "marketinga" in ne obratno.

Tudi prej omenjeni fehtar Komotar ima malo drugačen modus operandi kot se vam zdi. Tiste terme so mu že zdavnaj ponudile zastonj dopust (pa roštil za kolege, pa kaj vem kaj se mu še očita da je sfehtal), samo to seveda stane in potem mora on v zameno 3 tedne drsat v vsako temo toplice na kanalu in "navidezno" spraševat kaj pa kako, zadaj pa itak stoji sponzor, ki je jasen šele v zadnjem "krogu" oglaševanja.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Marxon in sad

tomi

Guru
1. sep 2007
17.975
9.089
113
39
MB
Ne razumeš. Komotar Minuta je bil car, ko je začel s svojim delom. Sicer je posnemal Mat Watsona, ampak nekje je pač moral ideje ukrasti. Danes pa je prodana duša. Da ne bo pomote, mu nisem nič fouš. Raje plačam oddhih v termah, kot pa, da sem suženj in kar naprej na dopustu nekaj objavljam in prostituiram še svojo družino za nekaj par EUR, ki se jih da drugače zaslužiti in ohraniti svoj ponos.
mislim da ti nisi razumel.

gre za to da razpravljamo o nekih stvareh, o katerih razen mogoče kdo iz poslovnega vidika ne vemo glih dosti. oz nismo ciljna publika

koji k te mi vemo kaj se bo delalo čez 10-15 let. in to da se zdaj pizdimo čez neke poslovne modele ki jih nismo vajeni, je precej zgovorno da res nimamo pojma :D
 
  • Všeč mi je
Reactions: kwa1

Vadim

Guru
2. jul 2020
3.949
5.132
113
Saj kdo pa je ciljna publika. Če ni nek hud avto je ogledov cca 10 tisoč. Kdo bo pa gledal "mladega" očka kot pa drugi mladi očetje. Kdo pa je financ minister in kakšne so finance ko imaš otroke pa se že ve...

Ko obrneš cifre verjetno oglaševalci porabijo več denarja, kot pa ga dobijo povrnjenega. Sploh toplice sredi kopalne sezone na hrvaškem. Ali pa GT86, I30n v zgoraj omenjeni ciljni publiki. Verjetno prej vzameš karavana/suv kateri je všečen ženi.
 

Vadim

Guru
2. jul 2020
3.949
5.132
113
Prej neumneži.

Kot da bi plačali prodajalca, da gre prodajati sveto pismo od vrat do vrat... v saudski arabiji.
 
  • Haha
Reactions: tomi