Influenferke - Generacija JAZ in nategovanje

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.406
2.293
113
1709106264032.png


Triget 1.jpg
 
  • Objave ne odobravam
Reactions: Sonny_Chiba

sousis

Guru
16. nov 2019
1.507
1.002
113
Bagola, ki okoli prodaja knjigo o burnoutu, medtem ko svojim zaposlenim povzroča burnout, a ta Bagola?

P**da kje smo mi narobe zavili in šli na napačen tir, če bi se le dalo nekako it nazaj pa tisto prestavit v boljšo smer...
 

Viper_XxL

Guru
20. avg 2007
9.329
948
113
Titograd
Bagola, ki okoli prodaja knjigo o burnoutu, medtem ko svojim zaposlenim povzroča burnout, a ta Bagola?

P**da kje smo mi narobe zavili in šli na napačen tir, če bi se le dalo nekako it nazaj pa tisto prestavit v boljšo smer...
Službeno sem ga srečal, pa je deloval zelo ok in prizemljen tip. Leto zatem pa je izdal to knjigo. Pač, verjetno je sam deloholik in enako pričakuje tudi od drugih.
 

jello

Guru
22. sep 2008
9.703
3.587
113
Bagola, ki okoli prodaja knjigo o burnoutu, medtem ko svojim zaposlenim povzroča burnout, a ta Bagola?

P**da kje smo mi narobe zavili in šli na napačen tir, če bi se le dalo nekako it nazaj pa tisto prestavit v boljšo smer...

Si jo prebral, al nabijamo malo na pamet, ker nam ni všeč njegova frizura?

New age bullshit priročnik za samopomoč, namenjen samemu sebi, oziroma samopromociji. S standardnim sporočilom, enostavne rešitve za kompleksne probleme. Vse težave lahko rešiš sam, ne glede na vzrok. Si se skuril na delovnem mestu? Nič hudega, sam si za to odgovoren, kot je rekel apollo8, samo premečemo črke in gremo dalje.
 

erikson

Guru
25. avg 2007
21.503
5.495
113
Vplivnica ostala brez zastonj obroka, čeprav bi restavraciji prinesla pozitivno energijo.


Poslala jim je še eno, tokrat zelo jezno sporočilo: "Kako si me drznete tako izpostavljati? Ali mislite, da si ne zaslužim jesti brezplačno? Če morda niste opazili, vam pomagam in vas promoviram brezplačno! Ne pričakujem veliko, le brezplačen obrok v zameno za čas, delo, trud in pozitivno energijo, ki vam jo prinesem." Dodala je, da ji pravzaprav ni mar za to restavracijo, češ da brezplačno hrano dobi, kjer hoče.
 
  • Haha
Reactions: Matey

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.595
2.440
113
Mah, če jih imaš par 100k sledilcev ali 5k je verjetno razlika.

Samo taki so vabljeni v take zadeve, ne da fehtajo.
 

BuDi

Guru
6. sep 2007
6.971
3.264
113
Tudi Mark Ruffalo bi keš.

Tudi Mark Ruffalo podprl evropsko kampanjo, ki jo koordinira Inštitut 8. marec.

mM_At1sp?format=jpg&name=small