Influenferke - Generacija JAZ in nategovanje

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.556
2.410
113
Kaj tole je kap, da ji desna stran gobca nekaj štrli ali od preveč fafanja .... ko sem jo prvič vidu se mi je še dopadla lol.

 

smrkec

Majstr
5. sep 2007
1.856
388
83
Kaj tole je kap, da ji desna stran gobca nekaj štrli ali od preveč fafanja .... ko sem jo prvič vidu se mi je še dopadla lol.

na starih videih ima tudi, samo ne toliko izrazito. Morda se je sprostila ali pa se težava veča :(

ena srbska k... je v intervjuju rekla, da si je morala dati popravit zobe zbo pušenja. Novinarka je šele v drugo dojela, da ne zbog pušenja cigara :valjamse: :valjamse:
 

erikson

Guru
25. avg 2007
21.411
5.395
113
Tisti, ki nimate YouTube Premium, zagotovo poznate oglase Žana Nekrepa.


Slovenski poslovnež Žan Nekrep, ki ga mnogi poznajo z oglasov za zaslužek na internetu na spletni strani YouTube, je bil pred dnevi v prestolnici tarča napada s strani dveh moških, ki sta mu grozila z nasiljem, je razkril v objavi na svojih profilih na družbenih omrežjih. Razlog za napad so bili po Nekrepovih besedah domnevno prav njegovi oglasi na YouTubu.

Kot je Nekrep še razkril za Slovenske novice, je bil zaradi dejavnosti na spletu sicer že večkrat tarča groženj, neznanci pa so tudi poskusili zlorabiti njegovo identiteto in na njegov domači naslov naročili za več tisoč evrov izdelkov.
 

jest5

Guru
18. avg 2007
25.272
-8.458
113
No, sej je tudi Žan en butl. Tak nategunski.
Je za pričakovati, da ga bo slej kot prej nekdo fajn počesal.
 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen

B81

22. jul 2007
34.489
8.958
113
Kolikor se spomnim, je shillal tecaje za amazon, s katerimi ni cist nic narobe, samo ljudje so leni in nimajo zacetnega kapitala, potem pa vse drugi krivi..zdaj pa kripte, jbg beri najprej...
 
  • Všeč mi je
Reactions: Success

erikson

Guru
25. avg 2007
21.411
5.395
113

smrkec

Majstr
5. sep 2007
1.856
388
83
Kaki vzdevek te to je, Baka Prase? :bonk:
za denar, ki ga "je imel", mi lahko tudi v osebno napišejo to ime ;) Štartal je kot sprdačina, kot mulc... Ne verjamem, da je res kaj zgubil. Preveč ljudi je okoli njega. Je znan, da se rad sprda. Samo še en način kako dela hype okoli sebe, kar mu pa prinaša eure... oz dinare...