Igralnice in igralništvo v sloveniji DA ali NE

eazy

Rjuhar
5. sep 2007
12.971
3
38
Citat:
Uporabnik The_Red_Devil pravi:

Citat:
Uporabnik eazy pravi:

Citat:
Uporabnik The_Red_Devil pravi:

Jaz sem za igralništvo, droge in prostitucijo
tongue-1.gif




Vem ja, si vecino otrostva prezivel v cerkvi in bi rad zdej nadoknadil....... nema
ne-ne-1.gif




Nič nadoknadil. Samo rad bi da bi bilo moje življenje enako tistemu v cerkvi
evil.gif




a igralnice majo tut al kaj?
shocked-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

malcomX

Plastic
21. jul 2007
20.111
2
36
39
Z nekega planeta
www.mojabivsa.com
Citat:
Uporabnik mr_ pravi:
V Perlo zna vsak natakar zrihtat od trave, koke do kurbice.

Enako ti zrihta en šolarček pred šolo. Sej pa to je povsod. Glej delam v igralništvu,
oči mam odprte, underground mi je poznan (ne dilam, ne kupujem, poznam pa par ljudi)
in v kazinu še nisem zasledil da bi kdo komu kaj podilal. Nenazadnje igrajo v 90% starejši ljudje,
v mojem primeru avstrijci, ki še kadijo ne kajšele kaj zgoraj omenjenega. Tut kurbice ne pridejo
na svoj račun; gembleru se jebe za vse okoli ko on igra, festival lent, ognjemet na vrhuncu,
cel maribor je na ulicah, poka in se sveti, jaz pa imam mizo polno, ljudje stavijo, pokanja niti
ne slišijo - zato teh punc tudi ni, ker je nebi noben opazil.

S kod si?

Idi v lokaln kazino, se vsedi pri šanku tam med 23-01 uro, takrat je "špica" pa boš videl
da tam neboš prodal niti četrt grama, kajšele babe.

Vrjami mi kaj ti pravim, sem dober trgovec, prodam pol kolonske v drogeriji al pa pesek v puščavi,
pa vem da v kazinu neboš nič od tega prodal. Lahko le kupiš kak poceni zlat rolex, če mas srečo
in veš kako pristopit.
 

mr_

Guru
20. sep 2007
8.948
2.414
113
Gorica. Sm ze sedel v Kazinoju, ne se bat. Videl marsikaj. Kolikokrat razlagal ital. kje je najtic...
Poanta je se vedno, ce ni hazarda, je povprasevanja po obstranskih problemiha manj.
 

mr_

Guru
20. sep 2007
8.948
2.414
113
A mislis da bi bila recimo poraba kokaina v NG enaka ce ne bi bilo Kazinojev in igralnih salonov?

Stevilo najticev bi bilo isto?

Mularija ki ima komaj 18. let, bi 5 eurinov raje kot za avtomate porabila za malco?

Pravis, da delas v kazinoju, pol pa zagotovo poznas tudi kaksno zgodbo z ne ravno srecni koncem.





No sm sele sedaj videl da ti govoris o tem, da se dogaja droga, prostitucija, .... v kazinojih. Imas prav. Povsod okoli pa. Ce tebe vprasa gost, kje lahko dobi crtico?
 
Nazadnje urejeno:

wacko

Fizikalc
18. jul 2007
5.450
0
36
Citat:
Uporabnik mr_ pravi:
A mislis da bi bila recimo poraba kokaina v NG enaka ce ne bi bilo Kazinojev in igralnih salonov?
Stevilo najticev bi bilo isto?
Mularija ki ima komaj 18. let, bi 5 eurinov raje kot za avtomate porabila za malco?
Pravis, da delas v kazinoju, pol pa zagotovo poznas tudi kaksno zgodbo z ne ravno srecni koncem.


No sm sele sedaj videl da ti govoris o tem, da se dogaja droga, prostitucija, .... v kazinojih. Imas prav. Povsod okoli pa. Ce tebe vprasa gost, kje lahko dobi crtico?

bučke....

Kokain se prodaja tistemu, ki ima denar in je pripravljen to uzet. To nima nobene veze z igralnico. Drogo dobiš pa tud v Gornjem Dupleku, pa ni nobene igralnice zravn.... Narkiči... pa kaj ti govoriš?
crazy1.gif

Tudi jst poznam nekaj zgodb s slabim koncem... pa ni bilo kazinoja niti blizu. Za pacienta je že trgovina za alkoholom zadost, da družino zjebe.


No sej... bolš da si ti v tvojem navideznem svetu in je za večino hudega v Sloveniji krivo igralništvo, kot da bi realno pogledal na svet... glede na pretiravanje te lahko še kap sune
smirk-1.gif
 

malcomX

Plastic
21. jul 2007
20.111
2
36
39
Z nekega planeta
www.mojabivsa.com
Recimo Lasvegas ima 5 največjih igralnic na svetu, največ malih kazinojev na št. prebivalcev, v vsakem pogledu gemblerska država katera v 80% živi od gemblinga. Pa nima nič več oz. manj problemov kot pa NY kjer je gambling prepovedan...

Je pa dejstvo da je gambling hujši kot pa heroin.

Pri heroinu trpi posameznik, pri gamblingu pa cela familija.
 

malcomX

Plastic
21. jul 2007
20.111
2
36
39
Z nekega planeta
www.mojabivsa.com
Citat:
Uporabnik Tamara pravi:

Citat:
Uporabnik malcomX pravi:

Pri heroinu trpi posameznik, pri gamblingu pa cela familija.




Tukaj se pa motiš. Tut pri heroinu trpi cela familija!




Ja samo če je ata junkie nebo prodal cele hiše dealerju, ker nerabi toliko denarja naenkrat,

nerabiš in nemoreš posnifat in všpricat tolko tak da, dealer ti nikakor nemore vzet 100.000€ v enem dnevu,

jaz ti jih lahko v eni uri.



Žalosten "rekord" ene igralnice v sloveniji izpred več let nazaj je, da je neki manjši poslovnež v

enem tednu na mizi pustil novega poršeja (prodal prvemu cardealerju), in delnice firme z 23 zaposlenimi

(kak delničar z gotovino na dosegu), svoj nakup plastike je koristil z ne zlato ampak črno kartico (če veš kaj pomeni imeti črno kartico in kupovat plastiko), kaj se je zgodilo nato z bogim avstrjicem v naslednjih 2 mesecih se neve. Več kot sigurno pa nič dobrega.



Najhujsi junkie rabi dnevno recimo 40-50€, in ima za tisti dan dovol, kockar ima to dovol za par minut.



Kocka je hujša od heroina.
 
Nazadnje urejeno:

Tamara

mX's girl
23. jul 2007
3.718
0
36
43
vedno korak pred tabo
Ne bo mi pameti glede zasvojenosti solil nekdo, ki tega ni doživel, ok?

Dal si sicer nazoren primer, ko bi mi npr. fotr lahko zapravil celotno dediščino, bajto, ki jo skup spravljamo že 20 let (oz. sta jo on in mami), 10 let star avto itd......ampak še enkrat. Nobena zasvojenost ni prijetna, predvsem ne za najbližje (zasvojeni itak nima pojma kaj dela in nima čustev, ki bi jih tist moment vklopil).....
 

mr_

Guru
20. sep 2007
8.948
2.414
113
No, saj me ni treba pomilovat s tvojim sarkzmom.
Tudi nisem nikjer zapisal da sem strogo proti kazinojem, je pa treba vedet le, da ni to samo nova delovna mesta in davki.
Tko kot ti pises, da so vse samo bucke, pa pomeni da vsak ki ima kaj proti je te vecji [censored].
 

wacko

Fizikalc
18. jul 2007
5.450
0
36
Citat:
Uporabnik mr_ pravi:
No, saj me ni treba pomilovat s tvojim sarkzmom.
Tudi nisem nikjer zapisal da sem strogo proti kazinojem, je pa treba vedet le, da ni to samo nova delovna mesta in davki.
Tko kot ti pises, da so vse samo bucke, pa pomeni da vsak ki ima kaj proti je te vecji [censored].

Ne ni vsak, ki ima karkoli proti... samo tisti, ki zavzeto kritizirajo igralnice zaradi "uničevanja dužin" in ostalih zadev, naj podobno kritično pogledajo še na druge stvari. Samo to "hočem"...
Obtoževat igralnice, da se folk bolj drogira in da se več belega blaga preproda je pa po mojem mnenju neumnost.
 

Trigger

Guru
13. avg 2007
2.459
1.837
113
na temni strani lune
ksz....

No jst sm najvišjo stavo videl 150.000€ na ruleti. Možak je pač pokril skorej celotno mizo per i massimi in jebiga. Ma se je sam zavestno odločil za to. Kazino je samo ponudnik, nikogar v nič ne sili. Če je edn dovolj labilen da se zasvoji s tem je tukaj težko obtoževat kazino da ga je pripravil do tega.

No še en dosti podoben primer je ko se je žena hotela ločiti od moža (razloga zakaj ne vem) ki je občasno hodil v kazino. No in ta možak je potem prišel v kazino in zagemblal vse njune prihranke in celo hišo kolikor je meni znano, sam da tista njegova "[censored]" ne dobi ob ločitvi nič. Valejem in krupjejem so takrat padali milijoni lir v žepe. A je za to kriv kazino?
 

tis

Fizikalc
25. jul 2007
5.423
0
36
Citat:
Uporabnik wacko pravi:
Ne zastopiš... igralništvo ni slabo samo zaradi zasvojenosti. Igralništvo je direktno povezano tudi s prostitucijo in drogami...
smirk-1.gif

Ja in?
Kaj ne privoščiš dobička vsem?

p.s.: prav zanima me, kako boš uspel dokazati povezavo med igralništvom in drogami.
p.s.2: prostitutke se (v veliki večini) prostituirajo same in jim to prestavlja vsakdanji kruh... torej... kar naj
 

malcomX

Plastic
21. jul 2007
20.111
2
36
39
Z nekega planeta
www.mojabivsa.com
Citat:
Uporabnik tis pravi:

p.s.2: prostitutke se (v veliki večini) prostituirajo same in jim to prestavlja vsakdanji kruh... torej... kar naj

In kjer se sučejo denarci tam je takih deklin polno, od privat do javnih zabav, raznih regatnih srečanj,
car meetingov, pristanišč, in recimo da tudi kazin, ampak to v tak minimalnem procentu, kot da bi reko
da jih je po kaznih tolko kot v diskoteki, so pa niso, če že so niso prisle zaradi tega da bi kaj zasluzle,
je pa res da če se pojavi super ponudba da nebodo oklevale, ampak to je spet taki minimalni procent da ni omembe vredno.

Danes sem prav opazoval goste, in si v glavi studiral kdo od njih bi odštel kak € da bi ga dal na toplo,
od 60 sem nasel mogoče 2, pa še to težko trdim. O drogah pa je spet tak, kdo jih rabi jih dobi, in dvomim
da kdo začne z koko potem ko začne gemblat, ponavadi je nekak prej droga. Težko rečem ker ne poznam
te scene tako dobro.