iGo Primo

NAVI_boy

Fizikalc
29. nov 2007
2.368
0
36
Citat:
Uporabnik Twister87 pravi:
ravno sedaj sem spet poizkusil nalozit gor NavteQ-ov zemljevid, pa me sedaj lepo pelje normalno tudi to ruto, katero sem prej omenil... izgleda da je bila takrat tezava pri meni, sem jaz nekaj zahebal. Ali je mozno, da je bil TMC kriv za to? Verjetno moja krivda, se opravicujem za vse tezenje glede tega!

Mogoče si imel kakšno prejšnjo verzijo, zadnja je Q1 2011. Nekaj tovornjakarskih zadev se še ne dobi, čakam še to.
 

Twister87

Pripravnik
14. avg 2009
481
0
16
37
se vedno je problem, ampak v podatkih ftr. in pa hvala za opzorilo, da je na voljo ze 2011 Q1, sem malo spregledal
smile-1.gif
bom videl ce bo kaj drugace.
 

NAVI_boy

Fizikalc
29. nov 2007
2.368
0
36
Primo za Androida se ne dobi, samo MyWay. Sem ga od začetka tudi iskal in ga ni.
 

Twister87

Pripravnik
14. avg 2009
481
0
16
37
Ima kdo kaksna navodila (user manual) za Primo? lahko tudi v anglescini ali nemscini...
 

Jado

SCANIA, na uro ziher 140
21. maj 2008
15.620
208
63
Kranj
iGO50_iGO43_iGO35 OM.pdf (1.49 MB) http://www.multiupload.com/B3YO6NFK83
 

MAKY_

Fizikalc
10. nov 2007
1.199
2
38
Obišči stran
ksz:
problem: ob izklopu napajanja se ne ponudi možnost samodejenga izklopa oz. prehoda v standby... javi samo da prehaja na napajanje preko baterije.
kakšen ukaz je potrebno dati v sys da bo deloval izklop ali standby ob izklopu napajanja?
 

Pomfrit

Zelenc'
3. jun 2011
5
0
1
Kupil sem wayteq x990.
Naložil sem igo primo 1.2 ter nove mape.

Imam problem.
Mi ne shranjuje izbrane nastavitve . Usakič ko ugasnem napravo moram na novo vnašat podatke kot so izbira jezika, ter ostale parametre.

Prosim za pomoč!

Torej morem kaj vpisat v config??
 

MAKY_

Fizikalc
10. nov 2007
1.199
2
38
Obišči stran
Citat:
Uporabnik Twister87 pravi:
mislim, da za ta problem se ni resitve
no je rešitev... pač sem se fejst igral in ene 100x priklopil navigacijo na comp ampak tule je in pri meni deluje.
Kater string točno je tisti ki je pravi ne vem ker sem skoraj vsakič po 3 hkrati spreminjal ampak sem z rdečo označil, kateri so pomoje važni.

[device]
type="BECKER_Z302"
device_code_param=2132
content_code_param=2133

[-debug]
show_performance = 1

[sound]
csv_voice_enabled=1

[homework]
1="HOUSE"
2="WORK"

[gps]
logging=1
port=7
baud=19200

[tmc]
log=1
port="COM,9"
baud=9600
source="royaltek"
show_all_provider_list=1

[speedcam]
enable_at_startup=1
speedcam_sound="!alert6"



[interface]
shutdown_time=1
show_detailed_posinfo=1
show_tmc_eventlist=1
show_exit=1
show_minimize=1
show_tmc_config=1
show_programs=1
showexitnum=1
shutdown_time=30
extra_settings=1

drive_carefully=0
recalc_voice=0
laneinfo_signpost_enabled=1
vga=1
capture_to_jpeg=1
max_distance_for_route_to_poi=2000
start_navigation_time=10
unreachable_viapoint_as_target=1
max_flag_distance_3d=5000
highlighted_cityname_first=1
bilang_city=1
clearcity=1


če pa še kdo ve, kako usposobiti beckerjevo back tipko da bo delovala pa naj tudi javi... za daljinca od z302 mi je jasno, da sedaj pri primotu odpade....
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.425
780
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
Po mojem, ne bo to šlo. Te zunanje tipke so vezane na originalni beckerjev shell, ki pa je spet ekskluzivno povezan s temi hitrimi zuananjimi tipkami samo z beckerjevim SW-jem. Vse ostale navigacije nimajo nobene povezave z zunanjimi tipkami, niti se jih ne da prilagodit. Enako velja za MIO naprave, ki imajo ravnotako te tipke okoli ekrana..

tudi to, kar si ti označil z rdečo, mislim, da nima ravno veze z obnašanjem naprave ob odvzemu štroma. V tvojem primeru je že dovolj, da imaš v sys samo tale vnos

[device]
type="BECKER_Z302"

ki Primu točno pove, kako naj se obnaša na tej napravi, saj podatke potem išče v Primo\data.zip\config\devices\becker_Z302.ini (v tej datoteki si lahko potem pogledaš kakšne so pred-definirane nastavitve za to napravo.
 

monaco

gps navigator
19. jul 2007
3.640
0
36
www.ramsak.si
na starem igo vem da si lahko z .ini datotekami v data.zip prilagajal funkcije hw tipk, samo njihove kode si moral dobit. Domnevam, da je tu enako. Si bom enkrat vzel čas in malo pogledal kaj točno je že bilo potrebno spreminjat ter če so podobna polja tudi tukaj.
 

jamb

Zelenc'
27. maj 2011
12
0
1
Kje bi dobil Tanjo za Igo? Mirko in Katja se mi zatikata. Poskusil sem že par linkov, pa je vse mrtvo.
 

jamb

Zelenc'
27. maj 2011
12
0
1
Še to me zanima,: kaj moram storiti, da bodo mape delovale, če jih naložim na sd kartico? Je treba kaj vpisati v sys? Zaenkrat jih ne najde. Imam pa Becker traffic assist z098, naložen pa igo primo. Kartica je Verbatim micro sd 2Gb.
 
Nazadnje urejeno:

jamb

Zelenc'
27. maj 2011
12
0
1
Hvala Monaco, deluje. Carji ste tlele. Fajn avtodom imaš, mimgrede.
 
Nazadnje urejeno:

lipan

Pripravnik
4. sep 2007
200
0
16
Primo mi ne dovoli "varnostno kopiranje uporabniških podatkov"ob kliku na ikono za shranitev mi da obvestilo:Napaka pri shranjevanju podatkov.Preverite nastavitve programa.
V čem je finta?

lipan, to je dodatna funkcija, ki je dodana z skinom. Če želiš, da ti bo delalo, moraš urediti datoteko utility.ini, kjer mu poveš pot, kam naj shrani..
 
Nazadnje uredil moderator: