iGo Primo

Twister87

Pripravnik
14. avg 2009
481
0
16
37
ok, se mi je zdelo, da je to to.
Kaj pa Q2 FTR? nihe nic ne ve, kaj se dogaja s tem?
drugace pa Igo Primo
zmaga.gif
. vedno bolj mi je vsec.
 

OOTBOXZY

Pripravnik
23. sep 2007
68
0
6
A kdo ve, zakaj se mi niče držati ceste. Ko se peljem po avtocesti, mi ga vedno, ko je blizu kaka lokalna cesta vrže nanjo in potem jasno računa in računa. Na avtocesto se vrne šele, ko nikjer blizu ni nobene druge ceste.
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.379
722
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
Citat:
Uporabnik Matjaz1974 pravi:
Mene tudi meče dol med tuneli na Trojanah...v predzadnji verziji zemljevida SLO me ni, zdaj pa spet.

vklopimo možgane:

Prodaja krofov na Trojanah je izven poletne sezone (jasno) precej slabša, zato je gostišče mastno plačalo (5 tisoč marmeladnih in 5 tisoč čokoladnih, šušlja se še o nekaj o kremšnitah..) za to "napako" našemu Monolitu, samo zato da bi folk zmetal iz AC na regionalno, ki pelje mimo gostilne. Baje pa da bo v verziji Topmap 2011.06 ta napaka odpravljena..
hysterical-1.gif
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Ja in to samo zato, ker bo Smrkolj dal kontra in plačal da imajo ovce na regionalki pod tuneli spet svoj mir.
smile-1.gif
 

Jaka211

Zelenc'
26. jan 2011
2
0
1
Pozdravljeni!

Verjetno imam zelo čudno vprašanje, na katerega odgovor že vrabčki žvrgolijo in je mogoče čisto enostavno. Pred kratkim sem kupil navigacijo Navon N660 (s prednaloženo IGO Primo navigacijo na 2GB kartici), hkrati sem kupil še 8GB kartico, z namenom da bi vse stvari, ki so na 2GB kartici skopiral na 8GB zraven bi lahko dodal pa še druge stvari. In pojavil se je problem, ko skopiram vse elemente iz 2GB kartice na 8GB, držav vzhodne evrope v navigaciji ni več. Klical sem prodajalca naprave in mi je obrazložil, da kopiranje pač ni mogoče ker je licenca vezana na serijsko številko SD kartice. Potem sem začel brskati po forumih in nikjer nisem našel karkoli o teh Navon navigacijah. Glede na prebrano po forumih glede IGO Primo, se mi zdi skoraj nemogoče, da preprosto kopiranje iz SD kartice na SD kartico ne bi bilo mogoče? Nekaj sem zasledil o samem odklepu naprave? Pa me zanima ali je to rešitev? Prej se imel Garmina, za katerega se je dalo vse karte dobit in zelo preprosto naložit, zato skoraj ne verjamem, da s tem Navonom to ne bi bilo mogoče. Je pa drugače zelo vredu navigacija ... meni osebno mnogo boljša kot garmin.

Za vašo pomoč se vam že vnaprej najlepše zahvaljujem!

Jaka
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.379
722
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
Pri NNG navigacijah se za to ni sekirat, ni nič skrito, kot je to praksa v novejših Garminih.
smile-1.gif


Jaka211, tvoja elegantna rešitev - če se s prodajalcem ne moreta zmentit glede ugodne rešitve zate, ne skrbi, ni nobene katastrofe. Na napravo pač vržeš skrekano verzijo Prima, s katerim boš lahko nalagal vse karte in ti jih bo prepoznalo na vsaki SD kartici, hkrati pa seveda obdržal vso funkcionalnost Prima..
 

dejan_mik

Pripravnik
16. apr 2008
110
0
16
Se prebijam čez tole, mi nekdo lahko napiše, Primo dela na Androidu? Kak link do programa mogoče? (za 480x800 resolucijo)
Amigo mi je čisti poraz, glede na Igo 8, ki sem ga ima WM imel...
Hvala,
Dejan
 

Jaka211

Zelenc'
26. jan 2011
2
0
1
Najlepša hvala Janch za odgovor! Skrenano verzijo Prima mi ni problem dobit, zanima me samo še to, ali obstajajo kakšna navodila, kako to naložit na Navona N660?

Hvala in lp!

Jaka
 

NAVI_boy

Fizikalc
29. nov 2007
2.368
0
36
Izšel je novi zemljevid za IGO - Navteq Q3.2010 full Europe maps/pois/fda/fpa/hnr/ftr
 

NAVI_boy

Fizikalc
29. nov 2007
2.368
0
36
V vsaki rubriki je nekaj objavljeno, je treba narediti eno samo za obveščanje o novih zemljevidih.