iGO Primo, Nextgen - [Android OS]

ememko

Fizikalc
11. jun 2009
174
25
28
Zdravo,

prijatelju nameščam igo navigacijo na mobilni telefon (xcover 5) pa nimam pojma o tem, ker sam že nekaj let uporabljal google maps.

dobil sem mape iGO R3 HERE [Navteq] 2020.(Q2) EUROPE vendar sedaj ne vem kater app (oz downloadan apk) morem namestiti na telefon?

hvala za info
 

malimuc

Zelenc'
22. jul 2009
20
0
1
51
Ali obstaja katera Igo Nextgen aplikacija, ki deluje na novejših Android napravah?
Če je odgovor da, mi pošlji link za namestitveni apk na zasebno sporočilo.
Hvala že v naprej in lp vsem
 

Mr_NO

Majstr
18. avg 2007
1.346
243
63
Odgovor je v postu nad tvojim. Za rokco pa te ne bomo držali
Google je tvoj prijatelj.
 

malimuc

Zelenc'
22. jul 2009
20
0
1
51
@Mr_NO

Forum je tukaj za to, da si ljudje med seboj pomagajo! Če nisi takšen človek, ne odpisuj in ignoriraj takšna vprašanja! Ne odpisuj če ne znaš ali nočeš pomagati, zato ne pametuj z googleom!
 

Mr_NO

Majstr
18. avg 2007
1.346
243
63
Malimuc ne se delat frajerja. Odgovor je čisto korekten. Kar sprašuješ je v nasprotju z pravili tako da linka ne moremo objavljati. In če imaš vsaj povprečen IQ bi to vedel.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Jastreb

malimuc

Zelenc'
22. jul 2009
20
0
1
51
Mr_NO

Za tvoje odpisovanje nimam besed, če pa si ne znaš prebrat vsebine, pa ti jaz nisem kriv. Ti raje vzdržuj svoj IQ.
 

Twingo2

Zelenc'
23. feb 2018
20
0
1
Pozdravljeni, na Luni bi rad imel shranjen kml svoje poti, narejeno v Google Eart ali kateri drugi. Shranim ga v content-userdata-route, vendar ga ne vidim pod saved routes. Kaj moram narediti, da lahko izberem svojo pot?