iGO Primo, Nextgen - [Android OS]

Ivan7

Zelenc'
5. avg 2008
20
0
1
Sem naložil na sd kartico po navodilih Popotnika. Relacija prozi Šibeniku, po izgubi GPS signala v tunelih nič več ne meče ven, skratka vse dela v nulo.
Zmagovalna kombinacija za ta android telefon: Primo 9.6.22.297071, skin GjAk_v1.10_AriNe-23 preveden od Jancha, Voice_Svn-f2-Kaja in Karte TomTom 2012.12 130227
Popotnik še enkrat hvala za pomoč
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Danes imel v rokah Samsung P3110.
Naložil Primo 9.6.22.297071 iz prve delal v nulo, težave so nastale, ko sem ga obrnil v ležeči položaj in se ni hotelo obrnit pa tudi gumbi niso prijeli.

Spreminjal resolucije in delal kar mi je padlo na pamet vendar nikakor ni bilo željenega rezultata.
Potem sem pa našel kombinacijo, ki deluje
smile-1.gif


Če po nalaganju in prvem zagonu naprave ugotovite, da vam nikakor noče obrnit zaslona je postopek sledeč:

1.) Greš pod upravljanje aplikacij in daš
a.) vsiljena zaustavitev
b.) počisti podatke

2.) Greš v mapo iGO in izbrišeš mapo Save

3.) Odpreš sys.txt in poiščeš [android] in [rawdisplay] in izbrišeš podatke, ki so trenutno vpisani in vpišeš sledeče:

[android]
has_physical_home_button=0
check_for_dead_links=1
fullscreen=1
tablet=1

[rawdisplay]
driver=engine

4.) Shraniš in poženeš Primo
Če po prvem zagonu še vedno ne bi obrnilo zaslona se primo izklopi in še enkrat vklopi in vam deluje vse kot mora
wink-1.gif


p.s.
Hvala kolegici Katji, da sem lahko preizkušal in našel rešitev za Samsung P3110
nahrung002.gif
 

sergio

Fizikalc
21. jul 2007
2.563
36
48
41
Ljubljana
ker ne vem sploh kako iskat, če je kdo že tole omenil...

a obstaja kaka funkcija, da bi se recimo peljal od točke A do točke B, pred tem pa stisnil neke vrste "record" ki bi snemal pot, tako da imam potem za v bodoče shranjeno pot za navigacijo, ko se drugič pelješ od te točke A do B?
 

Pelke

Zelenc'
11. jan 2011
26
0
1
Mene pa zanima kako se nastavi prikaz pokrajine v 3D. Na windows CE napravi mi jo lepo prikazuje, na Android telefonu pa ne.
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Citat:
Uporabnik sergio pravi:
ker ne vem sploh kako iskat, če je kdo že tole omenil...

a obstaja kaka funkcija, da bi se recimo peljal od točke A do točke B, pred tem pa stisnil neke vrste "record" ki bi snemal pot, tako da imam potem za v bodoče shranjeno pot za navigacijo, ko se drugič pelješ od te točke A do B?

Ne vem točno kaj od dveh možnosti rabiš:
- prva snemanje poti z možnostjo ogleda na GZ (po tej varianti se ne moreš ponovno vozit ali vračat).
- druga shraniš v moja pot, vendar ta bo shranil pač varianto, ki jo bo vnaprej izračunal in jo lahko naknadno prikličeš. (fajn če si izdelaš kompleksno pot z več postanki in jo večkrat rabiš - recimo kakšne redne dostave različnim strankam po ustaljeni poti).
 

danielsendler

Pripravnik
4. mar 2012
183
0
16
A obstaja varianta, da bi se dalo povečati število shranjenih krajev v zgodovini in kako, ker sedajšnje število je za moje potrebe in pojme premalo, verjetno bi za priljubljene kraje veljalo isto, samo da tam še nisem prišel do limita
sprasujem se.gif
 
Nazadnje urejeno:

yogy

Pripravnik
26. jan 2011
128
0
16
Pozdravljeni,

Na SGS4 sem namestil iGO Primo 9 6 22 297071- Samsung Galaxy S4 (1920x1080) iz
wink-1.gif
(hvala Janch)
Instalacijo sem izvedel na notranji pomnilnik, po navodilih ampak ne dela (uporabil oba apk-ja-ločeno seveda in meče ven).
Potem pa sem naložil z iGO Primo 9.6.7.281004-1920x1080.apk in se zadeva zažene, deluje dokler ne izgubi GPS signala (tunel) in potem spet vrže ven. Včasih pa pokaže ogromno sivo polje z nekaj zadevami.
Predvidevam, da sys.txt potrebuje popravke ampak ne vem točno kaj. Prosim za pomoč
priden.gif
 

PujsaPepa

Pripravnik
12. feb 2011
91
0
8
Nexus7, multiuser, Android 4.2.2
nisem delal na 1.userju, ampak enem tretjem,
instaliral 9.6.22.297071 - 4 - sound_fix - not_scan_DCIM.apk,
ki mi na LG L5 čist ok deluje,
a na Nexusu7 dobim ob zagonu error:
"igo missing or incomplete folder anroid_linked_root"

Ja, iGO mapo sem naredil na rootu (od tega userja),

Ko sem dobil zgornji error, sem nato šel dodat
noter celo sys.txt datoteko (ne vem zakaj mi jo instalacija ni naredila)
in popravil vrstice na:
screen_xy="1024_768:1280x703/800x1172"
linked_root_list="/storage/emulated/11/iGO ..."

Ima kdo verzijo prav za Nexus7 ? deluje pod vsemi userji v 4.2.2 ?

Help!
 
Nazadnje urejeno: