iGO Primo, Nextgen - [Android OS]

kaka

Pripravnik
26. apr 2008
76
0
6
Janch ..a so že kaj nove karte Monilit za slovenijo raze te ..Slovenia_83_Monolit_2012.04_120626...
 

brainstorm

Pripravnik
15. nov 2008
160
0
16
Kaj pa za Kubo obstajajo kakšni zemljevidi?
Če že ne od IGOja, mogoče od kakšne druge navigacije za android?
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Citat:
Uporabnik brainstorm pravi:
Kaj pa za Kubo obstajajo kakšni zemljevidi?
Če že ne od IGOja, mogoče od kakšne druge navigacije za android?

Res je težko strica Gugla vprašat?
rolleyes-1.gif


igo+8.3+cuba+map
 

brainstorm

Pripravnik
15. nov 2008
160
0
16
Sem že vprašal strička Gugla, pa prav da ne ve.
Kolikor sem preletel forume, nisem našel nobenega samostojnega zemljevida za Kubo, za nobeno navigacijo, ker so samostojne enote GPS na kubi strogo prepovedane in celo naj bi imeli nekakšne motilce gps signala za uporabnike z navigacijo na telefonih, ker tistih pač ne smejo zaplenit ob vstopu v državo.
 

brainstorm

Pripravnik
15. nov 2008
160
0
16
Morem drugič jaz dat očala gor, da vidim, kaj mi sporoča striček,
smile-1.gif
bom pogledal še za OSM kartami, na playu je pa res nekaj free programov z zemljevidi za Kubo.
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Nekdo je moj link popravil - hvala mu, ampak dejstvo je, da iGO za Kubo obstaja, le CUBA je treba vpisat.
wink-1.gif
 

jesen

Pripravnik
18. okt 2010
565
5
18
Na tablico Galaxy tab 10.1 sem instaliral navigacijo igo primo in ob zagonu mi napiše,da vstavim igo sd kartico. Kaj lahko naredim ?
 

Gr1zl!

Zelenc'
8. maj 2013
18
2
3
Hello!

vprašanje: Bi LG P970 Optimus Black bil primeren za namestitev IGo-ta Primo (glede na to da ima 1Ghz procesor) ali bi bil MyWay bolj primeren zanj?
 

jesen

Pripravnik
18. okt 2010
565
5
18
Mape igo v root imeniku ni,je pa v mapi sdcard mapa igo primo. Kaj lahko naredim?
 

Gr1zl!

Zelenc'
8. maj 2013
18
2
3
Mapa IGo mora biti v rootu notranjega ali zunanjega pomnilnika. Torej mapo premakni v root (lahko tut SD kartice) in preimenuj v IGo in bi z adeva ti morala funkcionirat.
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Ko povežeš napravo s Pc in ko zagledaš mape, temu se reče root in tukaj zraven teh map daš mapo iGO.
Glede na to, da ima sedaj tvoja mapa ime igo primo, spremeni to ime v iGO in bo delalo.

Če boš upošteval nasvet, ki ti ga je že napisal @alesmedo ti ne bo več javljalo napake za vstavljanje SD.
 

Asparagus

Zelenc'
11. jun 2013
14
0
1
Na note2 mam iGO primo zadnjo aprilsko verzijo. Nikakor ga ne morem pripraviti do tega, da bi mi pokazalo 3d stavbe v Avstriji, Petrol dl prikaže črpalke, Austria NNG 2009 dl, Austria TA 2010 dc, Austria NQ 2012.Q4 dc imam montirano v mapi Building, skupaj s slovenkskim paketom: Slovenia 83 NQ 2009Q4dl, Slovenia NQ 2012 Q3 dl in pa Slovenia NQ 2012 Q4 dc. Kot rečeno, slovenske 3d stavbe pokaže kot se šika, medtem ko je Avstrija mrk...Kot komplet zemljevidov imam za Avstrijo in Italijo Navteq najnovejše, za Slovenijo pa Monolit, tudi zadnjo verzijo. Pravtako mi v Sloveniji ne pokaže znakov za opozorila (hitrostne omejitve, prehitevanje prepovedano itd), medtem, ko jih v Avstriji pokaže brez problema. Za Slovenijo imam namontirane Slovenia Monolit fpa in Monolit fda. Kaj bi lahko bilo narobe? Sem že prelistal celi forum, skoraj cel teden že iščem rešitev, sedaj pa ne vem več, kaj naj še probam...
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.425
780
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
Sem ravnokar stestiral simulacijo po dunaju. Stavbe mi lepo kaže, jih je pa res bore malo, ampak to ni problem v karti ali softweru, temveč zgolj o sami .3dc datoteki za Avstrijo. Očitno jih pač ni veliko vrisanih. Sprobal sem stavbe, ki so izšle v NavteQ 2012.Q4 releasu.

Glede opozoril (.fda) pa je za Monolitovo karto značilno, da jih ni prav veliko. So le na določenih odsekih, in jih je bistveno manj kot recimo pri NavteQ zemljevidu.