iGO Primo, Nextgen - [Android OS]

gregorv

Pripravnik
25. mar 2013
72
0
6
Dober dan

Lepo prosim za pomoč. Imam nexus s, na njem naložen igo primo, karte....itd
Ko pa zaženem dobim napako "user interface resolution 480x762 is not supported or compatibile skin can not be found"

Kakšna je rešitev tega problema?

Morda sprememba sys.txt:

[rawdisplay]
driver=engine
screen_xy="auto"


HVALA

LP
 

gregorv

Pripravnik
25. mar 2013
72
0
6
Sem ti odgovoril na ZS
Upam, da dovolj natančno, niserm ravno ekspert za te zadeve, tako kot ti.
smile-1.gif


Hvala
LP
 

mosfet

Pripravnik
24. apr 2012
127
0
16
Zdi se mi da sem nekje na temu forumu bral rešitev težave z jakostjo zvoka oz. moj prijatelj mi pravi, da slabo sliši navigiranje iz iGO navigacije in bi rad imel močnejši zvok.

Vem da sem nekje zasledil na forumu rešitev te težave, če je sploh težava, ker jaz ponavadi imam izklopljen zvok-navigiranje.

Nisem siguren 100% zdi se mi, da je popotnik pisal o nastavitvah v sys na to temo.

prosim za link na to temo-post ali popotnika-druge, če veju kaj o rešitvi problema.
 

barosa

Zelenc'
2. avg 2013
3
0
1
Naložil sem igo primo na mojo tablico (prestigio multipad). Imam pa težave z prekrivanjem gumbov. Izbral sem resolucijo 800x480,
screen size app pa pravi : screen size=800x444, app window=800x425
Kaj točno moram sedaj narediti/spremeniti, da se bo resolucija ujemala ?
Hvala za odgovore.
 
Nazadnje urejeno:

barosa

Zelenc'
2. avg 2013
3
0
1
Se še komu dogaja, da se mu IGO zapre med vožnjo v tunelih ?
Pri meni ko pridem v tunel po parih sekundah napiše, da se je program IGO zaprl.
Ima še kdo tako težavo ?
 

joshyslo

Pripravnik
Izključen uporabnik
30. jun 2008
250
4
18
Pojavile so se težave z prikazom prometnih informacij. nikakor jih noče prikazat. IGO PRIMO 9.6.7.281004 ( feb 7 2013)
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Če imata oba isto verzijo in nista nič spreminjala sys na kateri vama je prej delalo, potem imajo očitno Madžari zopet težavo.
Na Garminu dela TMC brez problemov, na tel bom pa sprobal in javim.

Edit:
Probaval vse kar mi je padlo na pamet in TMC na iGO ne deluje, očitno imajo isto težavo kot je že bila pred časom, ko TMC ni delal.