Hujšanje

B81

22. jul 2007
34.258
8.810
113
Tak je blo. Ampak nowadays pretiravamo, umetni jod slabsa osnovno funkcijo scitnice, zato najboljsa naravna nejodirana morska sol. Scitnicarjev polno...
 

B81

22. jul 2007
34.258
8.810
113
Soli dodajajo kalijev ali natrijev jodid. Tudi edina, ki se smeta "vmešati" v prehrano. To ni naravni jod, ampak je umetno ustvarjen in to razumejo vsi normalni ljudje, razen tebe, ki se zdaj repenčiš in iščeš dlakocepske napake v tekstu, namesto, da bi pomislil o tem, kaj dejansko piše. Ne delaj se znanstvenika, če si računalničar v en meter velikem cubiclu.

Naravna morska sol in ribe vsaj enkrat tedensko, pa bo vse ok s ščitnico. Nosečnice pa naj vzamejo še kaj drugega zraven ali jedo ribe večkrat. Tako pa nam jodirajo sol, z jodom pretiravajo in ščitničarji se samo množijo, izgovor je pa ta, da se ljudje izogibajo soli in imajo zato težave. Al vse kar daš v usta, vsebuje sol, to umetno, z jodom...vsak kruh, keks, pecivo, hamburger, pečen pišek, vse.

I'm out, ne da se mi...
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.004
113
Kočevska
Soli dodajajo kalijev ali natrijev jodid. Tudi edina, ki se smeta "vmešati" v prehrano. To ni naravni jod, ampak je umetno ustvarjen in to razumejo vsi normalni ljudje, razen tebe, ki se zdaj repenčiš in iščeš dlakocepske napake v tekstu, namesto, da bi pomislil o tem, kaj dejansko piše. Ne delaj se znanstvenika, če si računalničar v en meter velikem cubiclu.

Naravna morska sol in ribe vsaj enkrat tedensko, pa bo vse ok s ščitnico. Nosečnice pa naj vzamejo še kaj drugega zraven ali jedo ribe večkrat. Tako pa nam jodirajo sol, z jodom pretiravajo in ščitničarji se samo množijo, izgovor je pa ta, da se ljudje izogibajo soli in imajo zato težave. Al vse kar daš v usta, vsebuje sol, to umetno, z jodom...vsak kruh, keks, pecivo, hamburger, pečen pišek, vse.

I'm out, ne da se mi...
Samo v pojasnilo, med drugim imam tudi diplomo iz kemije. Ti pa s svojim pisanjem kar precej zavajaš. Imaš sto tisoče ljudi, ki jedo samo tisto, kar si sami skuhajo ali spečejo in to od kruha, peciva, keksov in hamburgerjev. Morskih rib pa povprečen Slovenec uživa bolj malo. Brez jodirane soli bi bila polovica od teh ljudi golšavih zaradi pomanjkanja joda.
Če ne verjameš meni, pa lahko verjameš nacionalnemu portalu o prehrani, kjer citiram:
Glavni viri joda v prehrani so jodirana sol, mleko in mlečni izdelki, ter ribe in morski sadeži, zato so večjemu tveganju za pomanjkanje joda izpostavljeni predvsem posamezniki ki se tem živilom izogibajo. Še posebej veliko je tveganje pri tistih, ki se izogibajo uživanju jodirane soli.

 

B81

22. jul 2007
34.258
8.810
113
In kaj sem jaz napisal?

Ljudje, ki si sami skuhajo, tudi solijo. Se vedno ponavljam za enim clovekom, da jod v soli slabsa delovanje scitnice.

A celo diplomo iz kemije mas? Ja cestitam, glede na zgodovino ti ne bi pripisal...
 

mcn

Majstr
3. sep 2007
1.810
198
63
Slovenija
Brez zamere, ampak meni je vedno hecno ko preberem, umetni jod, naravni jod. Resnično, vsi smo imeli vsaj nekaj kemije v časih svojega izobraževanja. Ali pa le to ni bilo tako kvalitetno, kot se naši šolniki hvalijo.
 
  • Všeč mi je
Reactions: bizi in Pepe

zino

Guru
3. sep 2007
6.681
2.473
113
Brez zamere, ampak meni je vedno hecno ko preberem, umetni jod, naravni jod. Resnično, vsi smo imeli vsaj nekaj kemije v časih svojega izobraževanja. Ali pa le to ni bilo tako kvalitetno, kot se naši šolniki hvalijo.
kvalitetno šolanje...umetni jod...naravni jod , v čem je keč tukaj?
 

mcn

Majstr
3. sep 2007
1.810
198
63
Slovenija
malo humorno napisano, ker si ne znam predstavljati, da kdor je kolikor toliko normalno poslušal v šoli, o kovinah, nekovinah, anorganskih sestavinah, potem ne more uporabljati izrazov kot so umeten jod, naraven jod. Atomska struktura joda je vsepovsod enaka. Periodni sistem je samo eden.
 

B81

22. jul 2007
34.258
8.810
113
malo humorno napisano, ker si ne znam predstavljati, da kdor je kolikor toliko normalno poslušal v šoli, o kovinah, nekovinah, anorganskih sestavinah, potem ne more uporabljati izrazov kot so umeten jod, naraven jod. Atomska struktura joda je vsepovsod enaka. Periodni sistem je samo eden.
En prof., dr., sc., ing...bla bla me je tako "ucil". Mene navadnega cloveka pa to..
Naravni jod v ribah, algah,
Umetni jod pa iz laba. In v sol ne dajejo prahu iz zmletih rib in alg ampak kalijev jodid.
Sam pravim, da joda se dobi dovolj s prehrano (sploh danes). Sol se jodira predvsem zaradi slabe prehrane povprecnega cloveka.

bizi ne se bat, nimam seminarjev ipd...to so samo moje misli, po izkusnjah in pouzkusih enega velikega cloveka v biokemiji.
 

mcn

Majstr
3. sep 2007
1.810
198
63
Slovenija
Khm, jaz se tudi spomnim enega diplomiranega inženirja strojništva, ki je ugotavljal povečano vsebnost Al v vzorcih snega, ki ga je pobiral po Slo. Da pa slučajno ne bi uporabljal Alu pokrovčka na steklenih kozarcih, pa se ni spomnil.
Pa tudi zdravnik, eno leto po začetku pandemije in že kar razjasnjenih splošnih pojmih o koroni, gre v na safari počitnice v visoko tvegano državo, kljub temu da že vrabci čivkajo, da cepiva različno ščitijo pred različnimi sevi. Ko se vrne, pa seveda ne sporoči, kje je bil in se mirno vrne v službo izvajat operacije.
Grobo rečeno, če ne razmišljaš/če si idiot, ti ne pomaga nobena titula :)

Pa še napotek, vsako stvar, ki ti jo nekdo "proda" je v zdajšnjih časi potrebno preveriti na več koncih.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.084
6.478
113
Btw, najboljse meso je rdece, prehrana poln tega mesa odzene zdravnika stran.

ribe, jadranske, pa so na meji “zdravega”
 

tomi

Guru
1. sep 2007
17.915
9.059
113
39
MB
Na kratko, da se zastrupljamo kar sami s tem kar nosimo v usta.

6D1D7B71-EC58-44CA-9B13-365EF476E625.jpeg
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.084
6.478
113
Res je ja, debelost je simptom, je že pred leti "predaval" Peter Attia:


Daleč največji killer je prehrana, pred čiki, alkoholom, drogami, naravni katastrofami...
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.084
6.478
113
Še bo verjetno minilo kar nekaj časa, preden se bo začela debelost oz vnos hrane/pijače smatrati kot nekaj škodljivega.

Včeraj bil v UKC, kjer sem se vključil v eno študijo. Med vprašanji se je tudi znašel podatek o te teži (kar je OK, čeprav preveč posplošeno) in poleg vprašanje o kajenju, ter število pokajenih cigaret dnevno ter vprašanje o alkoholu, in število vnešenih enot le-tega.

Nikjer torej vprašanje o prehranjevalskih navadah. Vsaj glede vnosa cukra bi lahko bilo vprašanje, in pa ogljikovih hidratih, ipd.

Torej čeprav je debelost večji killer kot kajenje/alkohol, vseeno očitno prezrto iz strani medicine.