HTC Desire vs. Nexus One

Jodlarcek

Fizikalc
16. avg 2007
3.302
18
38
MB
Citat:
Uporabnik mm46 pravi:
Seveda se da, malo pobrskaj tukaj http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=712615. Je pa tako, da če imaš to gor, odpadejo htc widgeti in aplikacije
wink-1.gif
Eh pol pa nič
frown-1.gif
Sem mislil da se da to na easy
 

Dale

Fizikalc
21. jul 2007
823
41
28
Vse lepo in prav s FroYo-tom, a UMTS sprejem še vedno porazen (1-2 črtici). 150 metrov stran na prostem 5 črtic. Tudi z ostalimi "non-smart" telefoni (Nokia, SE) na isti lokaciji v hiši 3G signal na polno.

Operater: Mobitel
 

mlacar

Pripravnik
29. avg 2007
441
5
18
Citat:
Uporabnik smoukar pravi:
Ugasnit je treba LED aplikacijo. Kamera mal trokira v 720p snemanju.

Katera Led aplikacija je to oz. kje so jo izklopi?

Danes mi je baterijo pobralo v 3h urah, telefon praktično ni bil v uporabi. Ima še kdo podobne probleme po update-u?
 

delter333

Guru
21. maj 2010
1.696
1.427
113
Notranjska
Citat:


Danes mi je baterijo pobralo v 3h urah, telefon praktično ni bil v uporabi. Ima še kdo podobne probleme po update-u?



To se je meni zgodilo pri prvem update-u (popravek 2.1) čez nekaj polnen je bilo vse v najlepšem redu najbrž bo podobno sedaj!
 

Dipling

Zelenc'
22. jun 2010
7
0
1
Imam dve vprašanji.

Sedaj imamo na desre_ju ikono videos. Zanima me, če s tem orodjem lahko pogledaš filme, ki jih imaš na SD kartici (alternativa RockPlayer)?

Še to. Ali obstaja program za gledanje swf datotek na SD kartici?

Hvala.
 

bvader

Fizikalc
14. jan 2010
2.054
0
36
Mene pa zanima naslednje. Pojavila se mi je težava pri sinhronizaciji Gmaila. Na mobitelu imam nastavljena 2 Gmail računa, za oba je tudi nastavljeno da se mi avtomatsko sinhronizirata. Do updejta je stvar delovala tako kot mora, ko sem dobil mail v nabiralnik me je telefon o tem obvestil...zdaj pa se je pojavila težava da mi en mail normalno sinhronizira, drugega pa mi noče, kljub temu da imam zanj vključeno samodejno sinhronizacijo. Mogoče kdo ve kje bi lahko bila težava? Sem pa oba računa probal odstraniti, ta ki se ne synca gre odstraniti, drugega ki delan ormalno pa noče odstraniti saj mi napiše da je povezan z neko drugo aplikacijo in da moram najprej povrniti aparat na tovarniške nastavitve...
 

maddog

Fizikalc
16. avg 2007
1.817
0
36
okolica MB
Menda so tezave s tem ja.. Drugace opcija pa je, da v 1 Gmail racunu ustvaris POP3 racun drugega in ti pobira mejle. Tudi posto lahko posiljas potem iz 2 naslovov.
 

undefined

Fizikalc
6. jan 2008
1.220
0
36
Kolega svojega Desire ne more updatat.

Check for updates preko WiFi ne najde ničesar oz. phone je up to date.. Ima dovolj prostora na tel..

Je možno da je HTC umaknil OTA update?
 
Nazadnje urejeno:

undefined

Fizikalc
6. jan 2008
1.220
0
36
Ne ni rootan..

Je pa sedaj probal brez sim, potem brez sd, potem brez obeh, potem z vsemi, preko wifi, preko 3g..

Skratka nobena opcija ne deluje..
 

undefined

Fizikalc
6. jan 2008
1.220
0
36
Glede datuma sem že sam probal in je čudno, da maksimalno kar pusti spremeniti je 6 dni.

Karkoli več od tega takoj avtomatsko nazaj da na pravi datum. Tudi z datumom na 9.8.2010 ne deluje zadeva. Sem ga vprašal če mu je slučajno javil za update pa ga je po nesrečni skenslal.. ker je par takih na xda-dev, ki so skenslali ali dobili error in sedaj ne morejo več updatat.
 
Nazadnje urejeno:

maddog

Fizikalc
16. avg 2007
1.817
0
36
okolica MB
1. Zlodaj : http://liveimage.htc.com/OTA_Bravo_Froyo_HTC_WWE_2.09.405.8-1.21.405.2_release4dua3bcrut4wrv30.zip
2. Copy the file to your microSD card and name it update.zip (newb warning: not update.zip.zip)
3. Power off your phone.
4. Hold down the VOLUME DOWN button and power it back on.
5. The phone will now search for files like PB00IMG.zip, etc. This is normal. Scroll down to recovery and press the POWER button.
6. When you see the /!\ symbol, press the POWER button and the Volume Up button at the same time. You should be presented with a menu and one of the options should be "Apply sdcard:update.zip".
7. Use the trackball to navigate to "apply sdcard:update.zip" and select it.
8. When you see "Install from sdcard complete", select "reboot system now".
 

smoukar

Majstr
3. avg 2007
4.065
399
83
44
dolenska
Mi lahko mal pomagate? Na spletnih straneh, kjer rabiš flashplayer, mi ne dela. Sem nekaj poskusil poiskati a ne vem/ne znam.
 

futuristic

geđet frik
Osebje foruma
13. jul 2007
7.856
608
113
Že imaš Froyo? Če ja potem preveri: browser->Settings->enable plugins