HTC Desire vs. Nexus One

Jado

SCANIA, na uro ziher 140
21. maj 2008
15.620
208
63
Kranj
- Če telefon ugašaš te budilka ne bo zbudila.

HTC DESIRE nima tega? LOL geeze.
 

bvader

Fizikalc
14. jan 2010
2.054
0
36
Citat:
Uporabnik Jado pravi:
- Če telefon ugašaš te budilka ne bo zbudila.

HTC DESIRE nima tega? LOL geeze.

z veliko večino pametnih telefonov je enaka stvar, če aparat ugasneš tudi budilka ne dela. Nokie vem da imajo vse to omogočeno, da alarm dela tudi če je sam aparat ugasnjen, sem pa naletel na veliko drugih proizvajalcev ki tega niso imeli
smile-1.gif
 

bvader

Fizikalc
14. jan 2010
2.054
0
36
Citat:
Uporabnik shootek pravi:
ksz

Jutri grem verjetno po Desire.

Dajte mi lastniki povedat; Bi ga kupili še enkrat?
smile-1.gif

vzemi pa mir, nimaš kaj falit.

Jaz če ga ne bi že imel, bi ga šel takoj spet iskati
wink-1.gif
 

Fusion

Fizikalc
1. okt 2007
13.448
3
38
Ksz

Desireju se je ura zmesala. Kar naenkrat mi je zacel pod current location kazat Guangzhou, ki je za cca 6ur naprej. Nikakor, ga ne morem prisilt, da se spravi nazaj. Sem ga restartal, gps - google maps vklopu, da me je lociralo... pa nic ne pomaga. Imam pa nastavljeno na avtomatsko, da od operaterja pobira nastavitve.
 

MaTiCeKSI

Pripravnik
14. nov 2008
64
0
6
Imam Mobitelov Desire in uporabljam tudi Mobitelovo omrezje (ma nemoj
smile-1.gif
) in odkar sem Desire rootal (app2sd me je premamil) vec ne morem posiljati MMSov, ce sem povezan na WiFI omrezje. Ko nisem na WiFi delajo normalno. Pred rootanjem je to slo in zasledil sem ze vec ljudi, ki ima iste tezave. Prav tako ne gre MMSa sprejet, dokler ne izklopis WiFi veze.
Zdaj sem danes v zelji, da bi resil zadevo updetal radio na zadnjo verzijo in tudi to ne resi tezave.

Sicer je res, da MMSe malo uporabljam in ko jih mi ni problem izklopiti WiFija, ampak me pac zre, da nekaj ne dela. Torej zanima me, ce ima kdo rootan Desire na Mobitelovem omrezju in mu MMSe, ko je povezan v WiFi omrezje (ce mas samo vklopljen WiFi ni dovolj) gre posiljat. Se enkrat ponavljam, vsem ki nimate rootanega Desirea to preverjeno gre!
 

MaTiCeKSI

Pripravnik
14. nov 2008
64
0
6
Grobo sej gredo, tudi ce imas WiFi vklopljen. Po rootanju vec Desire tega ne zna in avtomatsko da prednost WiFi vezi, ceprav odpre tudi mobilno podatkovno vezo, ampak nekak se potem zalomi. Nisem mislil, da bi MMS dejansko preko WiFi poslal. Gre se za to, da telefon sam ve, da kljub temu, da je trenutno aktivna WiFi povezava, mora za MMS vklopit mobilno podatkovno vezo. To mislim, da znajo vsi sodobni telefoni, tudi Desire, dokler ni rootan.
smile-1.gif