Hrvaška - mobilni internet 2014

krimec

Majstr
7. maj 2011
3.797
127
63
Bonbon SIM za net ne moreš kupit v trafiki.
En neaktiviran komplet SIM za net imam jaz naprodaj.
 

MatoMan

Pripravnik
25. mar 2008
53
0
6
Bonbon ima še vedno enako. S prodajo pri nas se ukvarjajo tudi tu link , vendar mi je 10 eur za sim enostavno predrago. Za ta denar imam Simpa paket za en teden z 1 GB na dan oz. ponudbo našega Telekoma za skoraj enak denar za 30 GB na mesec.
 
Nazadnje urejeno:
I

Izbrisan uporabnik #488

Bonbon se sliši dobro, naročim simko in to je to...
 

tin01

Pripravnik
31. okt 2007
418
17
18
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
Bonbon se sliši dobro, naročim simko in to je to...

Sem tudi sam tako mislil. Dokler nisem ugotovil (in so mi to potrdili tudi na mail-u), da internet SIM kartice ne moreš kupit, če nimaš kreditne kartice iz Hrvaške - preverjeno, sem probal. Tudi če si naročiš kartico nekam na naslov v Hrvaški, ti ne bo dovolilo nakupa s SLO kreditno kartico.

Tin
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.480
754
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Citat:
Uporabnik tin01 pravi:
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
Bonbon se sliši dobro, naročim simko in to je to...

Sem tudi sam tako mislil. Dokler nisem ugotovil (in so mi to potrdili tudi na mail-u), da internet SIM kartice ne moreš kupit, če nimaš kreditne kartice iz Hrvaške - preverjeno, sem probal. Tudi če si naročiš kartico nekam na naslov v Hrvaški, ti ne bo dovolilo nakupa s SLO kreditno kartico.

Tin

Klikni na link, ki sem ga prej dal... Za vsak slucaj se enkrat >> http://www.mojbonbon.net

To je strannekoga, ki zivi blizu slovenske meje in ti SIM kartico poslje na tvoj domaci naslov ... Placas po povzetju ... Bone za polnjenje pa potem lahko kupis skoraj klerkoli (trafike, poste,...)
 

guardy

Guru
3. avg 2007
8.470
1.043
113
Obišči stran
Citat:
Uporabnik MatoMan pravi:
Nabavi si potrdilo da si gasilec. Potem lahko imaš SOS navaden (ne plus) paket, kjer ni naročnine in si nanj vežeš nato HT internet. Paziš le toliko, da prej kot v treh mesecih imaš nek promet, ker ti drugače zaradi neuporabe lahko prekinejo paket.

Lp.
zmaga.gif

Ni res. Imam tako kartico oz eno številko šparam in se nič ne blokira.
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.480
754
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Sami fake gasilci, ki verjetno nikoli niso bili na kaksni intervenciji
grims-1.gif


Ce bi steli po Mobitelovi evidenci je verjetno gasilcev petkrat toliko, kot jih je dejansko aktivnih, ko je kje kaksna intervencija
smile-1.gif
 

MatoMan

Pripravnik
25. mar 2008
53
0
6
Citat:
Uporabnik Jest pravi:
Sami fake gasilci, ki verjetno nikoli niso bili na kaksni intervenciji
grims-1.gif


Ce bi steli po Mobitelovi evidenci je verjetno gasilcev petkrat toliko, kot jih je dejansko aktivnih, ko je kje kaksna intervencija
smile-1.gif

Ti že veš. Verjetno imaš cel seznam naročnikov telekoma. Zraven tega pa si lahko tudi častni član gasilcev (razne donacije, pomoč itd). Niso vsi gasilci samo tisi, ki držijo za brizgalno
ne-ne-1.gif
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.480
754
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Citat:
Uporabnik MatoMan pravi:


Ti že veš. Verjetno imaš cel seznam naročnikov telekoma. Zraven tega pa si lahko tudi častni član gasilcev (razne donacije, pomoč itd). Niso vsi gasilci samo tisi, ki držijo za brizgalno
ne-ne-1.gif

Si me s kom zamesal? Jaz nisem zaposlen pri Mobitelu ali Telekomu... niti nimam nobene povezave z njimi ... Nevem zakaj naj bi imel seznam narocnikov Telekoma ...
bonk.gif


Sem pa izgleda stopil nekomu na zulj
hysterical-1.gif
 

guardy

Guru
3. avg 2007
8.470
1.043
113
Obišči stran
Citat:
Uporabnik Jest pravi:
Sami fake gasilci, ki verjetno nikoli niso bili na kaksni intervenciji
grims-1.gif


Ce bi steli po Mobitelovi evidenci je verjetno gasilcev petkrat toliko, kot jih je dejansko aktivnih, ko je kje kaksna intervencija
smile-1.gif

Verjetno ene tolk kot vipovcev, ali precej manj... V vsakem primeru pa "gasilci" če ne drugega vsaj drago plačajo porabo
wink-1.gif
 

AIDS

Pripravnik
10. sep 2007
614
0
16
Trbovlje
Citat:
Uporabnik tin01 pravi:
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
Bonbon se sliši dobro, naročim simko in to je to...

Sem tudi sam tako mislil. Dokler nisem ugotovil (in so mi to potrdili tudi na mail-u), da internet SIM kartice ne moreš kupit, če nimaš kreditne kartice iz Hrvaške - preverjeno, sem probal. Tudi če si naročiš kartico nekam na naslov v Hrvaški, ti ne bo dovolilo nakupa s SLO kreditno kartico.

Tin

Jaz sem uspešno opravil nakup
cheer.gif


 

dejan_

Guru
23. maj 2012
2.406
2.161
113
ksz

Jaz sem kupil SIM kartico od tele2, vtakneš v telefon, vključiš dostopno točko in dela k šus. 3GB prenosa za 50 kun. Pa 15 kun za klice je bilo pa za 2 minuti v Slovenijo klicat. Čist kul za ta denar.
 

grmek

Pripravnik
18. sep 2007
159
4
18
Kje si kupil? Se da dejansko dobit ta welcome paket tudi v trafiki, trgovini, pumpi...? Ali pa je potreben obisk enega od Tele2 centrov?

lp
 

johannes

Tehnološki dinozaver/tabure selektor 1.snl
10. feb 2013
3.215
579
113
Bonbon katastrofa na Malem Lošinju.

Govorim torej o svoji zelo, zelo negativni izkušnji.
Bombon (dnevni paket, 300 Mb za 3 kune) sem aktiviral danes ob 13. uri. Do 18. ure sem se uspel priklikati na štiri (4) spletne strani, med njimi celo tudi Alter. Seveda nisem klikal ves čas, ampak kako uro in pol pa...

Odpiranje teh strani je trajalo od odličnih 45 sekund do fenomenalnih dveh minut.

Bombon tehnično pomoč (097 026 62 66) je praktično nemogoče dobiti, ker takoj, ko pokličeš, napiše "klic končan". Pa se hebi.

Ves čas sem imel z Bonbon kartico v mobilcu Edge povezavo, le nekaj trenutkov v vsem tem času mi je javljalo 3G povezavo.
Mobilni telefon, na katerem uporabljam Bonbon je Alcatel One Touch.

Šele ob 22. uri sem uspel narediti speedtest, na notesniku je bil download 2.22, upload pa 0.43, ping 60, čez dan pa mi speed testa ne na mobilcu, ne na notesniku sploh ni odprlo.

Med.over.net (ni reklama!) je pred nekaj minutami odpiralo kakšni dve minuti...

Jutri Bonbonu pošljem e-mail in se jim lepo zahvalim za njihov "proizvod".

Kot kupca me namreč niti slučajno ne zanima, ali imajo na Lošinju Edge ali 3G ali 6G povezavo, zanima me zgolj možnost spodobnega surfanja.
Tudi sedaj, ko to pišem so brzine daleč od spodobnih.

Aja, popodne sem poklical sem tudi nekoga po skypu. Ton je zaostajal (vzrok Edge?) približno 20 sekund. Kvaliteta pa, kot da bi govoril z luno...

Očitno bo net laufal (le) med polnočjo in šesto zjutraj.

Toliko z moje strani z Lošinja.
 

johannes

Tehnološki dinozaver/tabure selektor 1.snl
10. feb 2013
3.215
579
113
Sem pogledal. Hvala.
Žal večina Lošinja še ni pokrita z 4G. Za Edge pa ni problema. Vedno in povsod...
bonk.gif