Hrvaška bo še dolgo tesna balkanska vukojebina

sajkek

Guru
16. mar 2008
34.959
10.372
113
pri nas je v zlahti je bila ista situacija... uletela s prikolico v kamp, potem se je pojavila prilo
nost in so kupil mobilno od enga, prvo leto vse ok povšal v rangu 2500, drugo leto isto, 3. pa se spremenil lastnik pa se je začelo, pavšal cez noč na 4000 kilo, naslednje leto 4500, potem pa vsi ven, brez pardona, .. sledila je prodaja na silo, sploh ker so premiki bili tako zasoljeni po hrvatiji (vsi izkoristli guzvo), tako da se je prodalo skoraj zastonj, sam da so se rešli tega...

Na isto mesto je hrvatek postavil bolj luksuzne mobilne hiške z jakuziji in oddaja za 200 na noč nekaj takega... super sicer, če najdejo butle.
 
  • Haha
  • Wow
Reactions: Hondi in MrDaco

msenjur

Guru
11. sep 2007
26.618
-196
113
Saj je omenjeno da so bili seznanjeni leto v naprej za predvideno rekontrukcijo..vse fer. Lasnik bo vlozil tolko mio denarja. Saj lahko potem spet najamejo plac al ne?

piše, da ne bo več pavšala.

Čisto tak je. Vsak, ki je kupil mobilko in jo postavil v kemp je živel v upanju, da bo tako ostalo do britkega konca njegove mobilke, in upal, da mu bo UV svetloba prej pojedla plastiko, kot jih bo hrvat nagnal iz kempa.

Pa temu ni tako. Tudi sam se čudim njihovi neumnosti in naivnosti. Ravno pred mesecem dni je kolega prodal 10 let staro mobilko v Valkaneli za 60k eur. Ne morem verjet, da je našel kupca, sploh ne za tak denar. Ne rečem da je vržeš 10k in rečeš "bo kar bo". Ampak 60k. WTF....

Ni mobilka kot šotor, da jo prestaviš. Kot zgleda jih bo tudi vse težje prodat.

hja... upanje ti lahko zagarantira le pogodba. ja, res je neumnost in naivnost.
Tožiš lahko če obstaja večletna pogodba. Kaj boš iztožil je vprašanje. Nekoriščenje pavšala, ki ga še nisi plačal??? Če ni pogodbe in si se tolažil, da si s Stipejem "galebom" na vratarnici pil pir in jedel sardelice, potem se lahko pod nos obrišeš.

no, tile iz zgornjega linka tožijo. ne vem na podlagi česa.
 
  • Všeč mi je
Reactions: MrDaco

mistique

Guru
16. jun 2009
13.613
1.412
113
Emona / Carnium
Cca. 15 let nazaj sem odpovedal pavšal v naselju hišic. Model je vsako leto malo pojačal najem, za elektriko je imel svojo tarifo...takrat smo se nevarno približevali znesku 3k€ za mini hiško, kjer v hladnih mesecih nisi mogel bivati...več let kasneje srečam "soseda", ki še danes hodi dol...6k€, ampak mu je fajn ker je plaža blizu :aplauz: Ljudje imamo pač različne potrebe, standarde, prepričanja in prepovedi, še najbolj pa proračune :evil:
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
26.618
-196
113
Cca. 15 let nazaj sem odpovedal pavšal v naselju hišic. Model je vsako leto malo pojačal najem, za elektriko je imel svojo tarifo...takrat smo se nevarno približevali znesku 3k€ za mini hiško, kjer v hladnih mesecih nisi mogel bivati...več let kasneje srečam "soseda", ki še danes hodi dol...6k€, ampak mu je fajn ker je plaža blizu :aplauz: Ljudje imamo pač različne potrebe, standarde, prepričanja in prepovedi, še najbolj pa proračune :evil:

čaki, podražitve so pač del vsakdana. zakaj pa ne bi smel podražit? a zanjga ni dražje življenje, kot za vse ostale? tole se tud dost posluša, "spet so podražil", ja valda da so, sej se vse draži. zakaj se pavšal ne bi?
 

MrDaco

Guru
11. sep 2007
11.529
5.690
113
Seveda se dražijo vse stari. Samo reči so pri hrčkih prišle glede na naš in njihov standrad iz poceni in vzdržno -> v svinjsko drago.

Ampak, dokler se plačuje, tako dolgo bo tako. Klientele ne manjka, jamramo samo mi, ki denar služimo in ne krademo in ki smo navajeni, da turizem v lepi njihovi je dokaj ugoden.
 

mistique

Guru
16. jun 2009
13.613
1.412
113
Emona / Carnium
Matematika za drugi razred OŠ. Zakaj bi gledal in prenašal pavšalista celo sezono, če na istem placu s premiumluxurysuperiormare mobilko teh 6k pobereš v 14 dneh?
Ne jamramo. "Računanje je igra" smo dali čez :fredi: Zato sem odpovedal...s tem, da danes tista zaplata zemlje ni nikakor premium, še manj luxurious. No, luxurious je samo v glavah najemnikov, smetane slovenskega meneđmenta in obrtništva.
čaki, podražitve so pač del vsakdana. zakaj pa ne bi smel podražit? a zanjga ni dražje življenje, kot za vse ostale? tole se tud dost posluša, "spet so podražil", ja valda da so, sej se vse draži. zakaj se pavšal ne bi?
Podpiram podražitve. Jaz stalno dvigujem cene svojih storitev. Podpiram tudi svobodo izbire. Ne podpiram ropa. Poleg tega pa imam še načela in tudi mnenje.
 
  • Všeč mi je
Reactions: msenjur

msenjur

Guru
11. sep 2007
26.618
-196
113
Ne jamramo. "Računanje je igra" smo dali čez :fredi: Zato sem odpovedal...s tem, da danes tista zaplata zemlje ni nikakor premium, še manj luxurious. No, luxurious je samo v glavah najemnikov, smetane slovenskega meneđmenta in obrtništva.

Podpiram podražitve. Jaz stalno dvigujem cene svojih storitev. Podpiram tudi svobodo izbire. Ne podpiram ropa. Poleg tega pa imam še načela in tudi mnenje.

tako je.

Ko voli nek izvoli.