GPS za tek

AndrejD

Guru
20. jul 2007
7.067
1.313
113
Citat:
Uporabnik mosseero pravi:
Za WM si snemi GPS Cycle Computer. Odlična zadeva, imam jo na svojem htcju že nekaj časa, od vseh dosedaj preizkušenih najbolje delujoča.

Danes sem testiral še tega na isti lokaciji, kot prejšnja programa.

Satelite najde v trenutku.
Na napravo shranjuje vse podatke, in jih po potrebi prenese v druge formate (*.gpx)
Tudi med delovanjem vidiš vse potrebne podatke, ki jih drugi ne ponujajo.

Daleč najboljši program, ki sem ga testiral do danes.

Testiram na Windows mobile 6.5 @ Omnia 2 (Samsung I8000)
 

mosseero

fizik´alc
3. sep 2007
19.656
10.263
113
kod Džej-Zija
Me veseli, da si zadovoljen.
zmaga.gif
 

AndrejD

Guru
20. jul 2007
7.067
1.313
113
Veš še kakšno stran, kjer lahko podatke naložiš ?

Trenutno mi je najbolj všeč od Športnega hrošča...
 

mosseero

fizik´alc
3. sep 2007
19.656
10.263
113
kod Džej-Zija
Katero verzijo si snel? Spodbudil si me, da sem šel pogledat na net in opazil, da so programček močno posodobili. Do prejle sem imel V3.114, zdaj pa V4.6 SP1. Razlika je kar očitna, veliko več opcij je gor, fantje so res carji.
 

AndrejD

Guru
20. jul 2007
7.067
1.313
113
Citat:
Uporabnik mosseero pravi:
Katero verzijo si snel? Spodbudil si me, da sem šel pogledat na net in opazil, da so programček močno posodobili. Do prejle sem imel V3.114, zdaj pa V4.6 SP1. Razlika je kar očitna, veliko več opcij je gor, fantje so res carji.


zadnjo
smile-1.gif
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
26.159
60
113
jest sm si tole snel, sam mi gps ne dela. kot da ne bi imel kart. Sicer je res, da se skoz hoče na net povezat... A mu enkrat pustim, pa da vidimo, a ne?

Drugače imam tud garmina xt gor, pa sem mislu, da zna brat njegove karte...
 

Fusion

Fizikalc
1. okt 2007
13.448
3
38
Ne vem katero nokio imaš, s katerimi sem pa jst imel opravka so pa vse full dogl rable da so našle gps.
Če vklopiš internet bo hitrej našlo tvojo lokacijo.
Internet potrebuje, da ti prikazuje karte in na karti sled po kateri tečeš. Za mene ne uporabno med tekom, to si pogledaš potem doma na računalniku. Ko pa končaš s tekom pa se povežeš na net ali wifi in pošlješ podatke na strežnik pod svoj profil.

Je pa sedaj sports tracker na voljo tudi za android;) Kje se ga dobi ne vem, sem samo videl da so na twiterju pošiljaji vabila za beta testerje.
 

Spirit

propeler
18. jul 2007
5.746
1
36
si bom sposodil tole temo...


Ali kdo ve kje se mi splača najceneje nabaviti Garmin Forerunner 305?
Do zdaj je najcenejši, ki sem ga našel slabih 140eur.
 

Fusion

Fizikalc
1. okt 2007
13.448
3
38
odvisno za kaj ga boš uporabljal.
Jst sem ugotovil, da mi na pohodih velik bolj prov pride Garmin Vista, ker na njega naložim zemljevide in imam planinske poti že narisane. Tko, da če kje zalutam (kar se mi kar redno dogaja:)) ) se potem z garminom orjentiram nazaj na pravo pot.

Za kak bicikel in da si snemaš pot ter gledaš hitost pa je vredu. Edin, če se po gozdu voziš je vprašanje kako dobro lovi signal, ker drevje zna kr znjebat signal.
 

srecko76

Pripravnik
27. jun 2011
70
0
6


[/QUOTE]
Če koga zanima, prodam omenjeni izdelek, recimo dvakrat rabljen. Cena zelo ugodna, prodam, ker imam na voljo nekaj boljšega...

[/QUOTE]
Nam zaupaš,kaj imaš na voljo boljšega.
 

XXXL

Guru
9. sep 2007
7.342
764
113
Tisto ''bolje'' je odpadlo, grem nazaj na prejšnjo, GH-625M
Podobne funkcije, še merilec utripa, in malo ''lepša'' oblika. Ter malo višja cena...
 

Spirit

propeler
18. jul 2007
5.746
1
36
Mi zna kdo svetovat kje bi dobil Garmin Forerunner 310XT najceneje?

Prvotno sem gledal Garminov model 305 ampak tega ni več nikjer v prodaji, naslednjik tega je pa 310XT. Ali obstaja še kakšna podobna naprava druge znamke? Ker tale Garminov je dobrih 300eur. Rabim za pa tek, kolesarjenje in plavanje, obvezno mora bit merilec utripa.
 

alpek

Pripravnik
15. avg 2007
914
3
18
Na nemškem amazonu sem ga jaz dobil v začetku leta za 270 s poštnino. Model s HR pasom. Nižje je po mojem težko prit, razen, če je rabljen ali pa dvomljiva štacuna, ki se ji je najbolje izognit.
Pa ne nasedat ponudbam na ebayu iz Izraela, ki se jih je zadnje čase kar nekaj nabralo in so navidez ugodne, ker boš plačal carino.