Google zemljevidi

Antares

Pripravnik
28. feb 2008
52
0
6
Kako narejeno ruto v google zemljevidi izvoziti na Igo primo, kakšen file mora biti oziroma kakšen drug program uporabiti za kreiranje rute in le te izvoz na gps napravo.
 

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.133
2.210
113
Kako htro in pogosto rabiš to?
Enkrat. Naredimi mi.
Večkrat. MyRute FREE - osnovna registracija. Po zemljevidu - NE GOOGLE ta je plačljiv - delaš ruto in izvoziš v poljubnih formatih.
Tu naprej teorija. Enostavno kopiraš datoteko v ustrezen dir na napravo.
 

Antares

Pripravnik
28. feb 2008
52
0
6
Nič ne razumem, rabim pot od A do B, izogib avtocestam, ampak del poti nekaj kilometrov moram zaviti na avtocesto – predor Markovec, google mi napravi tako ruto ampak Google zemlja mi ne upošteva te spremembe
 

Antares

Pripravnik
28. feb 2008
52
0
6
Jaz to vem kako priti do Kopra po stari cesti in potem v Kopru uporabiti predor na mesto laziti čez Markovec. Sem peljal malo starejšega soseda ki ni vešč takih zadev in in me je prosil, če mu bi na navigaciji uredil tako ruto, da se ne bi tam v Kopru izgubil, kar je narejen predor Markovec se je tudi tam marsikaj spremenilo, da o obilici krožišč sploh ne govorim. Zato sprašujem in iščem po spletu kakšen map kreator , ki bi to lahko naredil in seveda potem izvoz na Wayteq- win-ce Igo primo.
 

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.133
2.210
113
Ko mene karta/mapa ne pusti, grem tako daleč v 'tunel', da ne morem več obrniti, pa če se razpoč. Ko prevozim to točko mi naredi nov preračun, ki me potem lepo naprej vodi.
Torej narediš točko v tunelu in on notri zapelje. Nekje sredi tunela navigacija reče: 'Ko bo možno, polkrožno obrnite' Nastane srčni zastoj - obračanje v tunelu.
Predno se zaveš je stvar rešena. Pa RESNO mislim. Nisem samo 3x tako naredil.
Na žalost imam 3-th pary karte samo za garmina.
 
Nazadnje urejeno:

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.149
5.754
113
pri taščici
Jaz to vem kako priti do Kopra po stari cesti in potem v Kopru uporabiti predor na mesto laziti čez Markovec. Sem peljal malo starejšega soseda ki ni vešč takih zadev in in me je prosil, če mu bi na navigaciji uredil tako ruto, da se ne bi tam v Kopru izgubil, kar je narejen predor Markovec se je tudi tam marsikaj spremenilo, da o obilici krožišč sploh ne govorim. Zato sprašujem in iščem po spletu kakšen map kreator , ki bi to lahko naredil in seveda potem izvoz na Wayteq- win-ce Igo primo.
Pa se ta starejši gospod znajde z navigacijo?
Jaz bi mu ruto naredil samo od Bertokov(Dekanov) pa do uvoza na AC pred tunelom.
Potem pa v Izoli dol in naprej po stari cesti proti Belvedere.