Galaxy Note 10

Daniel

Guru
21. dec 2007
5.036
2.358
113
Operaterski rabijo ponavadi nekaj več časa. Sem pa preveril, očitno je odstranjena omejitev velikosti datoteke na 4 GB, mi je uspelo posneti 8GB brez, da mi jo razdeli. Odlična stvar.
 

MrDaco

Guru
11. sep 2007
10.789
6.074
113
Danes sem tudi na A1 dobil posodobitev. Žal pa opažam da večina aplikacija ne deluje celozaslonsko. Mi je žal da sem posodobil.
 

MrDaco

Guru
11. sep 2007
10.789
6.074
113
HFunpro, za kontorliranja drona, SolarEdge in še verjetno več. Če se ne motim je bil zgornji stusni menu prozoren. Zdaj je bel ali siv.
 

MrDaco

Guru
11. sep 2007
10.789
6.074
113
Zgoraj je sivo. Prej je to bilo belo kot cela aplikacija. Podobno kot na domačem zaslonu, kjer je to prozorno. Na nastavitvah Zaslon->Celozaslonski način imam vse poklikano na ON.

Screenshot_20210125-110606_SolarEdge.jpg
 
Nazadnje urejeno:

index

Zelenc'
10. maj 2018
11
1
3
Nekatere bližnjice zaslona in apk so precej spremenli. Recimo tudi VOL indikator bi jaz moral imet na levi strani (note 10+) pa ga imam na desni strani,quick cursor mi kar zapira sam od sebe in ga moram vedno znova vklapljat,isto aodNotify...,kar neke,spet šola da ne posodabljam kot ovca ko dobim obvestilo kako đazni novi updejt me čaka :bonk:
 

dax

Majstr
22. maj 2012
702
1.617
93
Prenehala so se mi pojavljati obvestila - notifikacije na lock screenu (obvestila za viber, email...). Kakšna ideja? Na nastavitvah zgleda vse ok (pokaži obvestila na zaklenjenem zaslonu).
 

kwa1

Fizikalc
12. jul 2013
431
32
28
zadnji....

ne najdem možnosti, da mi stike kaže samo tiste s telefonsko številko...noro je iskat med vsemi maili, imeniki... :bonk: včasih je bilo med nastavitvami stikov možnost "prikaži samo stike s telefonsko številko"..nikjer tega več ne najdem :(
 

RAST

Pripravnik
5. avg 2013
116
7
18
Velenje
Gre približno takole: Phone - Contacts (desno spodaj) - tri pokončne pikice desno zgoraj - settings (izbira v meniju ki se odpre - Other call settings (spodaj v meniju ki se odpre) - Hide contacts without numbers (prva izbira zgoraj)
 
  • Všeč mi je
Reactions: kwa1

kwa1

Fizikalc
12. jul 2013
431
32
28
sem imel...pa ne pomaga :(

sem gledal tudi nastavitve pod SMS/MMS pa sploh ni te možnosti :(
 

Borg

Fizikalc
25. jun 2020
486
-192
28
Gre takole: Phone - telefon (NE Contacts - stiki), tri pikice zgoraj desno, settings - nastavitve, Other call settings - druge nastavitve klicev, Hide contacts without numbers - skrij stike brez številk.
 

kwa1

Fizikalc
12. jul 2013
431
32
28
Gre takole: Phone - telefon (NE Contacts - stiki), tri pikice zgoraj desno, settings - nastavitve, Other call settings - druge nastavitve klicev, Hide contacts without numbers - skrij stike brez številk.
To govorim, imam označeno/zeleno/krogec v levo...pa ne pomaga..
 

Borg

Fizikalc
25. jun 2020
486
-192
28
To govorim, imam označeno/zeleno/krogec v levo...pa ne pomaga..
Ne, ti si napisal: "ne najdem možnosti" in "sem imel". Sedaj si prvič povedal, da imaš označeno. To je potem čist drug problem, kot če ne najdeš.;)
Očitno nek bug, ker ne dela na več napravah ne samo na Note10.
 

kwa1

Fizikalc
12. jul 2013
431
32
28
Mogoče sem res nerodno napisal... Se opravičujem...
Mislil sem da to možnost imam kot je treba druge pa ne najdem...

Upam da ta bug hitr zrihtajo
 

index

Zelenc'
10. maj 2018
11
1
3
Priklopim Nota 10+ prek kabla na android avto in nikakor ne morem na prvi strani dobit gor ikone music.
Pregledo vse nastavitve ki so možne v appu in mi ne pusti dodati appa na osnovno stran.
Uporabljam pa vse zadnje posodobitve na telefonu in na renault aplikaciji.
Bi kdo vedel resitev prosim - hvala vnaprej
 

index

Zelenc'
10. maj 2018
11
1
3
Predvidevam da hočeš imeti od Samsunga app za glasbo na AA? Vsi appi ne delujejo na AA.
Druga opcija pa je, da imaš slučajno uganjeno prikazovanje appa v meniju: https://www.androidcentral.com/finally-you-can-pick-your-apps-android-auto
V meniju obkjukal vse kar je bilo možno in tudi podatka o music tam ni. Seveda lahko na telefonu preko BT ali kabla vklopim glazbo ampak me potem vrže na renault app in nisem več v AA.
Tak da,ja…
HvAla za odgovor