[Formula 1] SINGTEL SINGAPORE GRAND PRIX 2011

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.723
6.904
113
lol kaki posnetek, zrcalna slika??

Michael Schumacher has been given a reprimand for his accident with Sergio Perez during the Singapore Grand Prix.
 

MViper

Fizikalc
19. jul 2007
12.139
0
36
45
Citat:
Uporabnik turbobitch pravi:
Sej še ni bremzal Perez...

Itak, da ni. Ravno dobro je pospeseval, pa se "pripravljal" na naslednji levi zavoj. Je pa res, da je zapiral. Ampak to je normalno. Schumacher je po moje pricakoval, da bo sel Perez po idealni liniji in ne bo zapiral. Pa se je zaj...
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.723
6.904
113
Ni bremzal, spustil je gas, kakšen pa je pojemek F1 avtomobila pa je verjetno vsem znano.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.723
6.904
113
[censored] ga, boril se je z di resto in je pač moral čimprej mimo pereza, kateri je res vzel nekoliko pretirano obrambo v tistem ovinku, saj verjetno ni pričakoval, da bo lahko zadržal MSja za sabo...

ampak..letos je že večkrat MS najebal, ker je poskušal z vožnjo na robu, pridobiti nekaj desetink na račun slabega voza.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.723
6.904
113
Zanimivo res, kako je bil hamilton krotek v monzi, povsod drugje pa rine z glavo skozi zid...
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Šolanje nad 300 km/h in malo vožnje po travi ga je verjetno stisnilo.

Po moje je model najhitrejši voznik trenutno, vendar tudi najbolj neumen in nevaren.
 

Radirko

Fizikalc
18. avg 2007
6.242
0
36
Massa je pa pravi nadomestek Barrichella
hysterical-1.gif
Senna bi se od razocaranja sel zaletet v zid, ce bi izvedel, da ima take "naslednike".
 

SpidiGonzalez

Fizikalc
2. sep 2007
3.318
2
36
Se samo meni zdi al je tole Fetlovo zaostajanje za safety carom za več kot 10 dolžin avtomobila? Hudiča SLSa nikjer več ni bilo, a ni tole kazen? Ker to sem pri Prstu opazil že velikokrat da zaostane za pol kroga ko je SC in this lap.
confused-1.gif
 

jamiekarai

Pripravnik
26. maj 2010
667
0
16
Titovo velenje
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
Ne, na začetku ga je snel.

verjetno mislis tist ko se je zabil v njega pa je alešiæ naredu iz tega vn 10minutn monolog pa iz enga dogodka naredu vn zgodbo da adijo... hemilton je itak dobu kazn nevem ka se massa užiga neki, tud če se nebi zabila bi bil massa tk ko poanvadi 5-10 mesta....
go home pizza boy :D
 

MViper

Fizikalc
19. jul 2007
12.139
0
36
45
Citat:
Uporabnik darjan pravi:
[censored] ga, boril se je z di resto in je pač moral čimprej mimo pereza, kateri je res vzel nekoliko pretirano obrambo v tistem ovinku, saj verjetno ni pričakoval, da bo lahko zadržal MSja za sabo...

ampak..letos je že večkrat MS najebal, ker je poskušal z vožnjo na robu, pridobiti nekaj desetink na račun slabega voza.

Valda je Perez kriv, ker cikcaka pred Schumijem, tako kot je slednji v Monzi... oooh wait..
 

Realman

Pripravnik
21. maj 2008
390
2
18
Ata je malo napačno ocenil, je mislil da so bo Perez umaknil na idealno linijo in ga sputil naprej
hysterical-1.gif

Saj vsakemu se zgodi, hamiltonu pa po mojem mnenju ne bi bilo treba dati kazni, čeprav je malo nerodno izgledalo vse skupaj. Ker če bo šlo tako naprej z temi kaznimi, formula ne bo več to kar je bila. Čeprav že v bistvu sedaj ni.