Formula 1 sezona 2021

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.115
864
113
Aja? Na najbolj za1qrac dirki, katera je 1x/leto? Seveda ja :) Super so tile k to obvladajo, res... Skoda k na ostalih dirkah bolj mal pokazejo. K ce bi se tam, bi bli prvaki... tko pa sment :)
 

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.115
864
113
Ja, Senna... o Sumi raj ne bi, je pokazal kako se parkira tukaj. Sicer pa, kolk zmag ma Lojz v Monacu?

Pa ce sm posten: komot lahko zbrisejo to dirko. Vcasih vsaj nek glamour bil pa to, zdej pa sam se dolgcas od dirke. In to hud dolgcas. Cuha puha...

Pa cestitke Norrisu, seveda ferstapnu, decko koncno zmagal (prvic?), zelenc :)
 
Nazadnje urejeno:
  • Všeč mi je
Reactions: darjan
I

Izbrisan uporabnik 474

Ja, Senna... o Sumi raj ne bi, je pokazal kako se parkira tukaj. Sicer pa, kolk zmag ma Lojz v Monacu?

Ja, zato ima Šumi 5 zmag v Monacu, ker je parkiral in se zaletaval :D :D :D Ded, ti pa res nikoli ne razočaraš...

Lojzek ma 3... jih je kar nekaj pred njim... Pač nikoli ne bo GOAT, jebi ga
 
  • Všeč mi je
Reactions: 8888

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.115
864
113
Wau, to pa je neki ne? Pr taki protekciji k jo je mel bi jih mogu met 10 minimalno... En Senna ga scije, pa je mel fajte nonstop, s tem da so mu eno zmago vzel (k bi Prosta osmesu). Kasn sumi clovk, ce ne bi bil poferderban se ga nben ne bi vec spomnu... Moto Armstrong, fejk totaln... Drgac pa: Lojzek je ze goat, kaj ti misls nima veze.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.336
6.533
113
Senna je dalec goat, potem so ostali v pozadini. Podobno kot jordan v basketu. Ni to “en”.
 
  • Všeč mi je
Reactions: 8888

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.115
864
113
Dej se ti odloc kdo je zdej kej? Enkrat suma, drugic senna... mal razcepljen?

Sicer, glede na statistiko je goat Hamilton, razpocl se vi al ne. Subjektivno si pa sam v glavi slikej kdo je zate najvecji, uradna statistika pac pravi Hamilton. Tako to je pobje... pa nic drgac.
 

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.115
864
113
Seveda. Mimo pa ne mores. Skratka, tvikaj pa spreminjaj misljenje kot to pocnes, bos full popularen pa full ti bojo verjel. Saj statistika je itak bv ne? Ko ti ne pase... :)
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.336
6.533
113
Ne, ti si narobe razlagas :)

gledanje total zmag ni statistika. Lahko pa naredi kaksne % recimo, povprecja, ipd. To ie bolj statistika, ceprav se vedno ne :)
 

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.115
864
113
Seveda, ti mi razloz kako je to :) Dobro preber ta svoj post pa si razcist, kaj si hotu napisat? Mal shizofren je... brez zamere.

P.S. - si cevape danes jedu? ;-)
 
Nazadnje urejeno:
  • Všeč mi je
Reactions: darjan

Rambo013

Majstr
30. jan 2010
1.755
358
83
Vipavska dolina
Jaz gledam statistiko malo po svoje. Ok, osvojena prvenstva normalno, zmaga, pole in pike pa ne, ker se število dirk v sezoni ter točkovanje razlikuje. Če bi hotel spremljat še tisto bi moral zadeve preračunavat v en sistem, ne pa zdaj je zmaga 25 pik, več kot dvajset dirk v sezoni, včasih je bilo dirk in pik manj.
 
I

Izbrisan uporabnik 474

Pogledaš samo tehnične proge, kjer je razmerje v celotnem paketu veliko bolj v prid vozniku, pa ne rabiš več veliko študirat. Recimo Monaco, Spa...
 
  • Všeč mi je
Reactions: 8888

IbizaDriver

Guru
Osebje foruma
21. jul 2007
10.192
3.821
113
Hamilton bi tukaj MORAL biti boljši. Občutek imam, da so tokrat tudi v prvem izhodu v Q3 sandbaggali, da bi se recimo Verstappen počutil varnega in ne bi pretiraval, potem bi pa v zadnjem trenutku Lewiw naredil "Hammertime" in prišel na prvo mesto. Pa se ni sešlo. Igrajo se te igrice že vrsto let, vozijo počasneje, kot bi lahko, skrivajo formo itd..., tako da se mi prav fajn zdi, da so se enkrat zafrknili.

Razen če kdo misli, da je Bottas hitrejši voznim od Hamiltona?
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.404
9.152
113
mah monako je kar specifika, pa tile avti so zdaj že prav tovornjaki, s kratkimi zavornimi razdaljami...a je bilo sploh kakšno prehitevanje, kak napad? leta popraj je še kdo skočil, letos pa ne vem če....sem gledal z eno oko...