Formula 1 sezona 2021

I

Izbrisan uporabnik 474

Vprašanje, pod kakšnimi pogoji zapušča (izstopne klavzule itd.)
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.555
6.594
113
Imo je blm tukaj veliko bolj nevarno vozil, kot max v katarju…ce ne bi mazepin odreagiral kot je bi lahko bilo hudo, medtem ko je gasly bil lepo na strani.
 
I

Izbrisan uporabnik 474

Odločitev in pojasnilo FIA je vsekakor smešna. Pa ne mislim, da bi moral BLM dobiti kazen (mislim, da je nebi smel), ampak je tudi Max (in ostali) v Katarju ne bi smeli. Če še pogledaš incidente danes z Gasly-jem in Mazepinom, prišteješ ignoriranje (dvojnih) rumenih zastav, vse kar pa dobijo je denarna kazen ekipi, je odločitev FIA vsekakor nerazumljiva, nesmiselna in netransparentna.
 
  • Všeč mi je
Reactions: 8888 in darjan
15. jan 2019
3.459
1.085
113
Odločitev in pojasnilo FIA je vsekakor smešna. Pa ne mislim, da bi moral BLM dobiti kazen (mislim, da je nebi smel), ampak je tudi Max (in ostali) v Katarju ne bi smeli. Če še pogledaš incidente danes z Gasly-jem in Mazepinom, prišteješ ignoriranje (dvojnih) rumenih zastav, vse kar pa dobijo je denarna kazen ekipi, je odločitev FIA vsekakor nerazumljiva, nesmiselna in netransparentna.
O tem sem že prej pisal.

Sidranje Hamiltona na taki "zaprti" stezi, pa tako izkušen, model je ogrožal.
 

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.215
894
113
Sem ti ze napisal, da ni vedel. Poglej si posnetek (LH), pa ti bo jasno zakaj je team dobil kazen (upraviceno). Da je pa pista glupa in kar klice po takih situacijah je pa sicer moje osebno mnenje.
 
  • Haha
Reactions: mosseero
I

Izbrisan uporabnik 474