Formula 1 sezona 2021

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.057
6.713
113
ja v soboto je recimo imel riki odprt DRS, za njim pa lujz, pa ga je lujz šibno b.p...pa sta oba merca.
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
34.071
9.723
113
arogantnen, zvišen in precej prljav na stezi. Steze mu sicer še tako ne zamerim, ampak potem izjave glede na kakšne prljave igre, so pa bruh.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Najbolji in Primus
I

Izbrisan uporabnik 474

Ma oba Ferštapna sta prljava, foter in sin. Ampak to so pač ti današnji mladiči. Tsunoda ni nič boljši, na "srečo" nima konkurenčnega avtomobila. Mazespin je tud en tak tič.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Primus in sajkek

DOHC

Majstr
4. sep 2007
1.908
387
83
Ma oba Ferštapna sta prljava, foter in sin. Ampak to so pač ti današnji mladiči. Tsunoda ni nič boljši, na "srečo" nima konkurenčnega avtomobila. Mazespin je tud en tak tič.
Se nebi mogu bolj strinjat s tabo. Glavni trije, ki jih ne prebavljam. Stalno neki na nož pa se zaletavat pol pa po radiu folk zmerjat z idioti. Kva je učeri Tsunoda naredu, pol se pa še *****, đizs...
 

DOHC

Majstr
4. sep 2007
1.908
387
83
To da bi bil merc tok hitr ker bi bil ilegalen dvomim. No sej lohka da jih bojo še dobil, bomo vidl. Pomojm sam frišn motor, track specific pace in sreča da ma red bull tok u kurcu top speed. Je pa lojz že tretjič tkole odvil, da je prepreču crash Mad Maxa. Posiljeval je tud v barceloni pa v Imoli
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.057
6.713
113
Naj kar odvija, zato pač nikoli ne bo goat. Samo po statistiki. PRavi dec ala Hunt bi to že uredil na stezi in izven steze.
 

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.366
959
113
To je vse jako mutno…


Spominja me ma ‘14, 15, ko je merc namenoma bremzal mašine in vozil na max ko je res bilo potrebno. In zadnje 4 dirke letos se bo zgodba ponovila? Kaj pravis, Najbolji?

Ce je res, pravim da so carji. Kaj pa ti pravis?
 
  • Všeč mi je
Reactions: darjan

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.366
959
113
Hitrost, ki sta jo včeraj prikazala Hamilton in Rosberg ni normalna in ne more biti legalna. Od ene na drugo dirko se jim je tempo popravil za več kot sekundo. Vemo pa, da gre za ekipo, oziroma karakter šefa, ki mu "mutna posla" niso tuja, prej obratno, lahko bi rekli, da gre za modus operandi.

Niso seveda RBR angelčki, samo se mi zdi, da gre Merc vseeno še veliko dlje.

Stari, Rosberg? Kaj mi ni jasno?
 

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.366
959
113
Tako kot Schumi, tako kot Senna itd...

Raje imam to, kot pa jokavca, kot je Hamilton.

Jokavci ste edino tukaj. Poglej temo, ti je vse jasno. Znalci na kubik :) Dokler malemu gre vsi pogumni pol pa mal zobe pokazejo pa ze vsi pusko v koruzo pa opravicvanja in nore teorije za primer ce mecki res rata. Res ste karakterji, spica stari :)
 

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.366
959
113
Aha. A ne tece debata o Mecki? Saj se slozno zgrazate nad njihovo brzino oz. kar naenkrat preferirate MB. A to za vsak slucaj al kako? Mecka kot vem se sama (se) ne vozi, Lewis je tako al tako v kompletu, vec upam da ne rabim o tem? Drugace pa, ce je kaj nelegalno jim bojo ze kazen prlimal, ne bo prvic. Bi pa rad vidu da vsako dirko menjajo motor. Tudi RB, ima isto moznost kot MB.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.057
6.713
113
Honda nima take razlike med novim in rabljenim.
Saj za letos jim to lahko pali, majo pa problem za drugo leto, ko se potem motorji konkretno zamrznejo in ce ne bodo tega resili so do 2025 peceni.
Ps, brez goljufanja