FORMULA 1 GRAN PREMIO DE ESPANA 2013

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.366
958
113
Cemu? Komej sm se ga losal. Drnc, vse 3x preplacas. Samo kaj ma to veze s F1 mi ni jasno. To ni isto ce se ves... Al si en unih k picke na avto hvata? V tem primeru vse razumem :p
 

INKVIZITOR

Archbishop
3. apr 2009
3.516
5
38
Komaj losal, a? A ni blo za vzdrževanje?
hysterical-1.gif
 

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.366
958
113
Najbrz ja... Zato k ne dela kot bi moglo. Ce nimas problema potem si lahko srecen. Eni povemo da stvari ne delajo in jih zamenamo drugi pa kakor veste, vazno kaj bojo sosedje rekl ne? Pa da so fous, to je pa najbolj vazno pr vsem ne? Tipische...
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Citat:
Uporabnik slvn pravi:
Citat:
Uporabnik SpidiGonzalez pravi:
Odkar so se pri meci losali fotra cvetijo....
cheer.gif

Ej ti. Ampak tole pa res cveti
priden.gif

Merc je že zdavnaj odcvetel, ata v takem klumpu ni mogel nič pokazati.

Danes totalka, vprašanje, če bo sploh kakšna pika.
hysterical-1.gif


p.s.
ata je šel, prišel pa je deda Lauda, ki verjetno še pcja ne zna zagnati, kaj šele da bi pomagal pri moderni f1
 

slvn

Fizikalc
19. dec 2007
1.570
2
38
Sem cakal, da vidim hamiltona in alonsa kolo ob kolo, pa ne vem kdaj je slo to mimo mene. Verjetno nista bila prav dolgo eden ob drugem.
Se krajse kot na zacetku, ko ga je alonso po zunanji strani prehitel.
 

rawr

PDA maher
19. jan 2012
6.188
1
38
Res noro stanje v mercu , že 4 leto.Gume, pa okvare.... Kak hudiča pa so lahko na prvih 4 dirkah končali visoko?!?! Pa dvojni pole včeraj. W T F
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.008
6.703
113
Zacetek sezone je tudi lani bil ok, razen ko fotru material crknil. Sak v monacu bodo spet v ospredju
 

slvn

Fizikalc
19. dec 2007
1.570
2
38
Nekaj tistih rezultatov je bilo tudi zaradi precejsne smole konkurentov. Sicer bi lahko bili tudi visje, ce ne bi imel precej smole tudi Rosberg.
Danes pa ni velikega osipa, ni vecjih tezav. Vsaj Rosberg bi lahko koncal precej visoko, ce bi vsaj eden ali dva od najhitrejsih imela tezave.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.008
6.703
113
Grosjean je odstopil, sutil pa s predrto gumo izgubil veliko. To sta pomoje dva, ki bi lahlo bila pred rosbergom, ce ne bi prislo do trcenja
 

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.366
958
113
Okvare se razumem, noben ni imun na njih. Tega z gumami pa ne vec. Cisto nasprotje stanja, ki naj bi bilo (glede na ostale info). Sam ko enkrat navijas za McLaren ti tudi taka odstopanja niso vec cudna ;-) Drgac pa bravo Alonso, ni blo kej. Hami pa danes nic od nic, me res zanima kaj bo prjavu.

Citat:
Uporabnik rawr pravi:
Res noro stanje v mercu , že 4 leto.Gume, pa okvare.... Kak hudiča pa so lahko na prvih 4 dirkah končali visoko?!?! Pa dvojni pole včeraj. W T F
 

rawr

PDA maher
19. jan 2012
6.188
1
38
Bravo Ferrari in Alonso&Massa!
smile-1.gif
Kimi legenda na drugo mesto preko ciljne, za njim pa takoj Hami s krogom zaostanka. lool

Lojzu dans nebo lahko, pa naslednje mesece, vendar sem prepričan, da se je prav odločil , da skupaj z ekipo zrihtajo zmagovalni dirkalnik, enkrat :D

Sicer pa precej boring dirka, razen tega da je Vettel ostal brez stopničk hehe
 
Nazadnje urejeno:
I

Izbrisan uporabnik #488

Jah cajti so mimo, ko je Brawn "goljufal" in dosegel neulovljivo prednost s povsem povprečnim in danes jokajočim dirkačem.

Ko so jih drugi nadumili, se je zgodba končala in tako tudi bo z mercom. Ponesrečen projekt in blamaža brez primere.
 

ThaShizznitt

Fizikalc
13. jan 2008
4.781
4
38
Za prvenstvo se je supr odvil, drzim pesti za Kimija, legenda! Alonso je pa lepo pelu scat oba takoj na startu....