Florida

Bagdad_Blue

i ate all the pies
13. avg 2007
222
0
16
43
LJ-VZHOD
V februarju grem na Florido. Ima kdo kakšne nasvete, predvsem kar se tiče čim cenejše letalske karte in nastanitev.

Hvala
grin1.gif
 

medak

Pripravnik
18. jul 2007
730
0
16
www.potopisnik.si
Hejla
Tukaj je bilo nekaj govora: Florida .
Jaz sem letel v Miami z LTU iz Munchna leta 2007. Mislim, da je bila karta takrat okoli 450€ pri STA.
Oče je letel maja 2008 in dal 550 iz Venezie preko Madrida v Miami z Iberio.
 

matt

yeeeehaaaaw
20. jul 2007
866
0
16
Jaz štartam v torek za 12 dni.

7 dni jug
- Keys
- Everglades
- Miami
-......
5 dni sever
- Orlando
- Daytona
- Space shuttle launch....
-.......

Karte (British Airways- Munchen-London-Miami in obratno) kupljene preko expedia.co.uk v GBP- 410 EUR/osebo.

LPM;

Ps. Kolikor vem, se v drugi polovici februarja začenjajo počitnice, ki se potem nadaljujejo v marec in april, ko je višek sezone "spring break" partyev. Slabo zaradi višjih cen, dobro zaradi
evil.gif
 
Nazadnje urejeno:

DMX

Fizikalc
20. avg 2007
2.326
11
38
Mi smo šli lani na Florido (v začetku maja - točno Miami Beach) za 9 dni in v teh 9ih dneh smo videli marsikaj. Nastanjeni smo bili v hotelu Deauville Beach Resort na Collins avenue in bili zelo zadovoljeni nad hotelom (je pa res, da kaj več kot spali nismo
smile-1.gif
....mislim da je to to, saj 9 dni prehitro mine, ampak mi smo si kr dosti pogledali za tako kratek čas....če še te kaj zanima pa samo vprašaj...
 

Astral

Zelenc'
2. jan 2009
15
0
1
Če se ti da napisati, koliko vas je bilo in koliko približno ste vse skupaj porabili po osebi?
Hvala.
 

DMX

Fizikalc
20. avg 2007
2.326
11
38
bli smo štirje (2 para) in za sebe ter punco ti lahko povem, da sma vse skupaj (letalski karti, pot do NEM in nazaj, parkirnina na letališču, hotel v ZDA (tudi 2x v Orlandu), bencin v Ameriki, rent-a-car, hrana, Universal studios v ORL, NASA center, ogled hiš slavnih, night life, itd.) zapravla ca. 4500€ (mogoče kakšen € več)....je pa res, da sma si nakupla cot (samo jaz sem si prinesel domov 7 parov teniskov) kot da ne grema več 2 leti v nobeno trgovino
smile-1.gif
....
 

matt

yeeeehaaaaw
20. jul 2007
866
0
16
Evo mene nazaj. 12 dni, 3600 km, od Key Westa do Daytona Beacha...

Ko bodo slike ready jih objavim.

LPM;