Renta a car Malaga

Slick

Majstr
18. sep 2007
2.276
191
63
Pri vodenih kartah imaš zraven vodiča, da ti pove, kar je za povedat. Tudi če greš sam, ne moreš prav veliko nekaj po svoje hodit. To je večinoma 1 meter široka pot, obešena na steno. Tudi ustavljati se ne moreš prav veliko, ker delaš gnečo. Jaz sem karte kupil nekaj mesecev vnaprej, hodili smo sami.
Če so karte razprodane, se jih ne da kupiti niti tam, ker je omejeno število obiskovalcev na dan. Datum in ura na karti se seveda preverja, imaš pa neko časovno okno, v okviru katerega se moraš pojaviti tam. Pa fino je biti malo prej, ker imaš še nekaj hoje od vstopnega tunela do kontrole kart, varnostnega briefinga in prevzema čelad. Tukaj je kar precej vprašanj odgovorjenih.
Iz parkinga do vhoda vozi shuttle, karte smo kupili tam na busu, če se ne motim.
 

KStoner

Majstr
31. dec 2007
2.130
190
63
Kratek povzetek, kot sem nekako že v štartu predvidel, sem avto rental:
Vse je bilo OK, ko prideš iz terminala pokličeš na številko, ki ti jo predhodno pošljejo, te po cca. 10 minutah poberejo s kombijem, do avta pa je bilo 5 minut vožnje. Edino, kar nisem bil vajen do sedaj , je bilo plačilo pri prevzemu avta in ne po oddaji. Pri oddaji so preverili stanje avta in količino goriva v rezervoarju, je pa res, da je bil avto kot nov brez ene praske, tako, da s pregledom ni bilo težav.
Pa še zanimivost, po tem kar sem videl, ko sem čakal na kombi, imajo največ prometa pri Malagacar, saj so njihovi kombiji pobrali največ ljudi.
hej,
sem rezerviral avto pri tem ponudniku ww.allincarhire.com
Na mail sem samo dobil sporočilo s številko rezervacije.
Plačal bom z gotovino pri njih (je bilo par eur ceneje).

A je to to?