Renta a car Malaga

netko

Guru
25. jul 2007
6.875
2.173
113
Pravkar delam pregled za Sevillo .Firefly obup tako z dodtnim zavarovanjem kot dodatkom za Giblatar ali Portugal. Link da ne bluzim:https://espana.fireflycarrental.com/webXG/firefly/html/webres/options.html
Cepajo pa vsi na polno ,sploh z opcijo vse pokrito.
Niti priblizno mi ni jasno kaj si hotel povedat…
Povej kateri datum te zanima koliko dni bos na Portugalskem in gibraltarju, dodaj se starorst potem mi bo vsaj priblizno jasno kaj si hotel povedat…

wtf je cepajo vsi na polno?
 

irwin

Majstr
13. mar 2008
1.335
351
83
Hotel sem povedat da ima hude pribitke na ze ceno najema tako za voznjo cez mejo plus ostalo in da niso niti malo konkurencni. Ne vem zakaj ne odpre priponan jutranji link Da bo konkretno zaokrozil add coste.. Se gre pa za polno julijsko sezono. To da cepaj na polno pa je ceh cca 700 plus za 2 tedna o_O , kao pokrivajo vse. Brez branja drobnega tiska.. Za te dnarje se splaca s svojim avtom potegnit dol...
 

shift

Guru
20. jul 2007
9.861
2.245
113
za šankom
Bolj mi je za Portugal. Nekako v planu Sevilla- Badajoz-Evora pa potem Algarve in nazaj Sevilla.. Kot zgleda Centauro igra dost na čisto glede colnge kaj dobiš.
Jaz sem letel v seviljo, vzel pri centauro, šel na portugalsko za 10 dni pa potem nazaj v Španijo 7 dni, vse ok, cena za prestop v portugalsko je bila takrat 70 eur
 

netko

Guru
25. jul 2007
6.875
2.173
113
Hotel sem povedat da ima hude pribitke na ze ceno najema tako za voznjo cez mejo plus ostalo in da niso niti malo konkurencni. Ne vem zakaj ne odpre priponan jutranji link Da bo konkretno zaokrozil add coste.. Se gre pa za polno julijsko sezono. To da cepaj na polno pa je ceh cca 700 plus za 2 tedna o_O , kao pokrivajo vse. Brez branja drobnega tiska.. Za te dnarje se splaca s svojim avtom potegnit dol...
Na hitro preletel in 14 dni gre od 300 do 500 z zavarovanjem in dodatkom za tujino.
Kje in kako sem v tem tpicu ze napisal in ne bom se enkrat
 

urby20

Majstr
14. jul 2010
3.120
353
83
Goriska
Pri komu se trenutno najbolj splača rentati avto v Malagi za termin 26-30.10.2024?

Pogoj kot ponavadi, da je brez kavcije, da je dovolj debetna kartica in full kasko.
 

marc

Fizikalc
26. apr 2008
1.204
26
48
Pri komu se trenutno najbolj splača rentati avto v Malagi za termin 26-30.10.2024?

Pogoj kot ponavadi, da je brez kavcije, da je dovolj debetna kartica in full kasko.
Jaz sem maja vzel C3 Aircrosss pri All In Car Hire za cca. 160€, pod pogoji ki jih omenjaš in je bilo vse OK.
 

urby20

Majstr
14. jul 2010
3.120
353
83
Goriska
Sem preveril vse zgoraj omenjene ponudnike in so cene skoraj iste pri vseh, tako da bom vsekakor izral enega od zgoraj priporocenih.

Hvala vsem :)
 

marc

Fizikalc
26. apr 2008
1.204
26
48
Pa sporoči, kaj si izbral in če je bilo vse OK. Mogoče bomo šli še kdaj tja dol.
 
  • Všeč mi je
Reactions: urby20

Slick

Majstr
18. sep 2007
2.276
191
63
Karte kupiš preko interneta vnaprej tukaj. Jaz sem istočasno kupil še karto za parkiranje in za povratno vožnjo do parkinga (tukaj) z avtobusom.
Odvisno sicer od obdobja, ampak karte znajo biti razprodane za kar precej časa vnaprej.
Meni je bila vrhunska izkušnja, pohodno relativno nezahtevna, priporočam uhojeno pohodniško obutev in dovolj vode, saj zna biti na sončnih delih soteske precej vroče (odvisno od termina). Pohod smo začeli okrog pol enih, ob pol štirih smo se že peljali nazaj z avtobusom (torej cca. 3h hoje).
Dobra stran tega, da je število dnevnih kart omejeno je seveda to, da ni neke pretirane gužve. Ja, sem in tja se seveda folk na najbolj zanimivih punktih nagnete na kup (fotke, selfiji, itd), ampak se tudi hitro premakne naprej.
Zelo priporočam.
 
Nazadnje urejeno:

urby20

Majstr
14. jul 2010
3.120
353
83
Goriska
Pismo ja, jaz gledam da bi šli 27. ali 29.10.2024, ker za 28.10 je vse razprodano, za ostala dva datuma pa so na voljo samo še vodene ture karta 18€/osebo.

Verjetno potem ne moreš po svoje, če kupiš te karte ali pač?

Oz. kako ste vi hodili?
 

brane_new

Guru
10. feb 2008
15.899
2.505
113
Se da kupiti na licu mesta?
Preverjajo datum in uro na karti?
Prevoza od parkinga do vhoda severnega?