Fenix 7

gr69

Guru
15. dec 2009
11.294
2.391
113
še v SLO - ampak komaj
Vem, da so F7 Sapphire v osnovi iz TI - samo jaz res čakam na TI barvo. Pašček pa že imam - našel ne original za razumno ceno - 50,- EUR, ker za original ne mislim dati skoraj tretinjo cene ure. Čeprav pri sedanjih cenah ni več niti tretjina …

edit: eden od razlogov zakaj čakam na TI barvo je, da imam sedaj tako barvo in z MO sreče žena ne bo opazila, da je druga ura na roki.
copata.press
 

jello

Guru
22. sep 2008
9.681
3.566
113
F7 sapphire ima ohišje iz titana že po defaultu. Lahko pa kupiš še TI pašček, samo tisto pa res stane. Mislim, da ranga 200 eur več.
F3 s titan paščkom je imel četrt kile. Nosil sem ga točno en dan in potem super vesel ugotovil da ima z gumi paščkom samo še tretjino prvotne teže. S čimer se je nekako dalo shajat.
 
I

Izbrisan uporabnik 474

z menjavo paščka (in morebiti watchface) dobro zgledajo tudi k obleki.
Al je to “nakit” al ni je druga tema …

Ne, nobena športna ura ne glede na watchface ne izgleda dobro k obleki. Če misliš, da izgleda, potem tudi obleke ne rabiš... Tako kot k obelki ne spadajo športni copati ali superge, pa čeprav najdeš tudi takšne metriće, ki mislijo, da je to cool.

In še - ja, ura je moški nakit in ne, športna ura ne spada pod nakit - ne glede, kakšna je in koliko si za njo plačal.
 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.272
3.687
113
davorinm.wordpress.com
Ne, nobena športna ura ne glede na watchface ne izgleda dobro k obleki. Če misliš, da izgleda, potem tudi obleke ne rabiš... Tako kot k obelki ne spadajo športni copati ali superge, pa čeprav najdeš tudi takšne metriće, ki mislijo, da je to cool.

In še - ja, ura je moški nakit in ne, športna ura ne spada pod nakit - ne glede, kakšna je in koliko si za njo plačal.

To je tvoje mnenje. Mnenja pa so različna. S titanium ali metalnim pasom zgleda ura super. Videl na rokah že veliko direktorjev pametne ure ob oblekah. niso pa to 60 letni tradicionalistični direktorji seveda...
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N
I

Izbrisan uporabnik 474

Ne, to ni moje mnenje, ampak nek "nenapisan" bonton, protokol. če hočeš. Kot tudi to, da se recimo nosi srajce z kratkimi rokavi itd. Tudi sam imam opravka z veliko CEO, kateri pridejo na sestanek v majici in kavbojkah, saj obleka ne naredi človeka. Imaš pa prav - športne ure k obleki ne boš videl pri kakšne 50+ letniku, ki še ceni pravila moške obleke. Kakšni mladi metrići pa seveda ne, ker jim je bolj važno, kako izgledajo pri tajnicah, kot pa kar (bi naj) moška obleka predstavljala.
 

smrkec

Majstr
5. sep 2007
1.856
388
83
Imam starga forerunerja in sem bil prepričan, da bom vzel F7. Ampak bom raje E2. Ker je vizuelno večji preskok/upgrade. Funkcijsko sta pa tam-tam.
 

pronet

Pripravnik
18. sep 2007
68
25
18
jaz bom šel tudi med metriče in bom F6 Sapphire menjal za Epix 2.
Na youtube je že veliko testov, kjer se je pokazalo, da če pri Epix 2 izklopiš AOD, potem se baterija zelo približa F6, kar meni popolnoma zadostuje
 
  • Všeč mi je
Reactions: smoukar

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.272
3.687
113
davorinm.wordpress.com
Kako pa je z vidnostjo ekrana, ko uro obesiš na balanco? Nekaj sem bral prve dni, da se ekran dimma do te mere, da ni berljiv med vožnjo oz. je zelo slabo vidno.
 

mosseero

fizik´alc
3. sep 2007
19.330
9.717
113
kod Džej-Zija
Če imaš AOD, to ne drži. Dimming do daske gre, če zaslon ni ves čas priključen. Kot pri ostalih AMOLED urah, ko strmiš v brezno črnine.
 

mosseero

fizik´alc
3. sep 2007
19.330
9.717
113
kod Džej-Zija
To je res, na kolesu uporabljam Edge 530 in je vidljivost fenomenalna. Ampak to, kar opisuje ynos, se pa tudi pri AMOLEDih vseeno ne zgodi, razen če se zaslon izklopi.