F1 sezona 2024

H19ED

Guru
30. jul 2022
2.776
2.185
113
Meni je čisto vsejen kdo zmaga, glavno da razmontirajo tisto nevzgojeno jokico in RBR-ja. :cheer:
 

H19ED

Guru
30. jul 2022
2.776
2.185
113
Še Ferrari jih lahko do konca leta razmontira, RBR seveda :srce:
vn0m2470i7md1.png
 

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.393
965
113
Ja kaj pa to spet? Champ by human error spet neki jokal po radiu pa spet so ga vsi pokakal, suvereno. Pa ne da se Newey pozna? K trenutni driver se vid, da ni noben faktor, niti bil niti ni. K otrok k mu vzames liziko, to je ta max "Champ by human error"... Sej prav, resnici ne mors pobegnt. Koji papak...
 

H19ED

Guru
30. jul 2022
2.776
2.185
113
Trenutno je samo 1 Champ by human error v F1 zgodovini in to je Max. Pa še FIA je lepo potrdila da je bila človeška napaka. Hvala bogu ga ni noben drug dobil, Kimi R., Rosberg, Šumi, Hamilton, Hakinen...


:valjamse::valjamse::valjamse:

 
  • Haha
Reactions: Najbolji

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.393
965
113
»To je bila še ena dramatična dirka. Nič ni delovalo, avto sploh ni bil vozen. Ni mi bila všeč strategija, zanič so bili tudi postanki. Morali smo voziti z manj moči, v praksi je šlo narobe vse,« je bil slabe volje svetovni prvak.

Lack of Adrian Newey maybe?

Verstappna je zmotila tudi strategija.

»Ni bilo pomembno, na katerih mestih smo vozili, a še vedno probaš odpeljati najboljšo dirko, a z našima dvema postankoma se to ni dalo. Na trdih in na mehkih gumah smo bili prepočasni.«

Lack of Adrian Newey maybe?

Verstappen gleda tudi naprej: »Tako kot se stvari razpletajo, ne bomo več zmagali letos, a tako pač je.«

Lack of Adrian Newey maybe?

»Lani smo imeli izjemen avto, najbolj dominantni avto vseh časov, ki se je spremenil v pošast. Povedal sem vse, zdaj pa je na ekipi, da naredi veliko sprememb. Iz dominantnega avta smo prišlo do nevoznega avta v obdobju šest do osem mesecev. To je zelo čudno. Zares moramo avto postavit na glavo.«

Lack of Adrian Newey maybe?

Na vprašanje, če bodo drugačne steze na prihodnjih dirkah prinesle spremembe, je Max povedal, da ne.

Torej ve, da sam ni faktor? Lepo, da prizna.

»To ne pomaga veliko. Tako kot zdaj stvari stojijo, bomo slabi povsod. Potrebujemo veliko sprememb. Ta hip nobeno od prvenstev ni realistično.«

Lack of Adrian Newey maybe?

Eh eh decko. Dokler te je Adrian s zlicko futral si bil poln sebe, zdej si pa? Vec al manj samo se jokica...
 

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.393
965
113
Mislis Hornerja? Mal dvomim, ta dva kekca naj bi bla ful frenda, sveder ga je tud prpelal. Sicer me tud ne zanima prevec ampak kle je se neki druzga k dvomim, da bi afera, ki to niti ni tako razsula Neweya. Bolj je izgovor kot razlog. Pravi razlog mozno da bomo kdaj zvedl (al pa tud ne). Tako si sam mislim, bi pa lagal, ce bi reku, da mi outcome ni vsec ;) :nazdravje: