Električna zobna ščetka

Fusion

Fizikalc
1. okt 2007
13.448
3
38
Citat:
Uporabnik softi pravi:
kako veš, da opere bolje

Ker sem parkrat probal ravno zato, ker me je zanimal če je kej drugač al ne.

Če pa mal provociraš pa imaš v mislih kako klinično dokazilo... ne to pa nisem probal
wink-1.gif
 

Fusion

Fizikalc
1. okt 2007
13.448
3
38
men je blo rečeno, da je ustna prha bolj za ljudi s protezo. No tko mi je rekel prodajalec, mal dvomim, da mi ne bi hotel prodati dražje stvari;)

glede velikosti ščetke, zgleda zelo podobna kot jo ima moj punca in je res malo večja, kot une od sonic sistema. Sam se da vseeno normalno prat, moja ni nč jamrala, da je prevelko.
Če se vrti ali ne, pa težko rečem. Neki sem gledal, sam nisem našel kaj bi jo lahko vrtelo. Na oko pa zgleda kot da se, lahko pa je samo kak efek pol rotacije ali vibracije in potem zgleda, kot da se vrti. Bi mogel s hispeed kamero posnet:)) dokler opere vredu se ne sekiram ali se vrti ali ne:)

Še eno moje mnenje; vsi dodatni nastavki kot je recimo pranje, ali kaki polirniki zob, čistilniki jezika... so tolk dolg zanimiv kot shujševalni pripomočki iz top-shopa:)
 

tratnjak

Fizikalc
10. maj 2009
1.020
32
48
Citat:
Uporabnik Slovenet pravi:
A je tale zadeva uporabna?

Nekateri pravijo, da je problem sonicara v tem, da je ščetka velika za v usta in, da ščetka ne rotira.

jaz ti lahko povem iz direktne primerjave okrogle glave in podolgovate glave. Imel sem oba top modela Oral-B, pred sedanjim okroglim sem imel s podolgovato glavo in imam sedaj z okroglo boljse ucinke.

Se boljse ucinke pa dosegam z: http://www.amazon.de/Braun-Ora...4392&sr=8-1 ki ima dve rotirajoci glavi

V kombinaciji s temi za bolj bele: http://www.amazon.de/Braun-Auf...ref=pd_sim_dr_1 je pa cista zmaga

in tu vidim glavno prednost Oral-b pred Philips, ker koliko vem je Philips kar omejen pri izbiri glav
 

Car

POSTman
4. avg 2007
8.353
1.212
113
55
Planet zemlja
www.posta.si
ksz...
Evo, danes dobil naročeno ščetko iz Amazona. Zanima pa me nekaj, namreč, ko sem hotel priklopiti na elektriko vidim, da vtičnica ne paše, vtiča sta namreč nekoliko bolj skupaj kot vtični luknji? Sicer pa piše gor Travel charger, 100-240V a.c., 50-60Hz! Če prav razumem, je to ok, ampak ne razumem, zakaj ne paše?
 

balts

Pripravnik
1. sep 2009
166
0
16
Vtičnico moreš dokupiti, stane 2-3eur. Čisto navaden adapter, ki ne menjuje napetosti torej tisti najbolj cheap.
100-240V 50/60Hz pa pomeni, da je ready za vse napetosti, in je torej travel safe. Kar pomeni da jo lahko uporabljaš po celem svetu, le vtičnice so drugačne..

Uk ima svojo, Italija mislim da ima ze nekaj casa "Evropsko", Švica ima spet svojo, Amerika svojo...
Pri Ameriki je treba sicer vedno biti pozoren tudi an napetost, kar pa kupuješ v EU napetost ni problem, le vtičnice..
smile-1.gif
 

Car

POSTman
4. avg 2007
8.353
1.212
113
55
Planet zemlja
www.posta.si
Evo, ščetko sem tudi preizkusil. Fak, kako čuden občutek je to, sem komaj zdržal...Me je full žgečkalo po ustnicah,haha! Sicer pa je bil rezultat čiščenja odličen, zobje so kot novi, res se jih ne da tako očistiti z navadno zobno ščetko! Po čiščenju pa še nekaj kapljic 31 in tudi dlesni bodo v roku enega meseca kot pri dojenčku!
cool-1.gif
 

akiva

Pripravnik
21. jul 2007
209
0
16
ksz

Tudi jaz sem včeraj po pošti dobil svojo Sonicare ščetko.
cheer.gif


Trenutno se še polni baterija, tko da je še nisem uspel preizkusiti. To pride na vrsto danes, pa da vidimo to čudo.
 

Car

POSTman
4. avg 2007
8.353
1.212
113
55
Planet zemlja
www.posta.si
Citat:
Uporabnik karantanka pravi:
Paz da ne boš ta trdo plastiko v vibrirajočem stanju na zob dobil. Pa vklopi jo šele ko jo imaš v ustih, ker drugače bo kolondont po ogledalu.
Peeeezda, kaj nisi prej povedala, mam kalodont po celi kopalnici!
shocked-1.gif
 

SJTV1

eV12
18. jul 2007
19.041
1.129
113
www.adriamedia.si
Citat:
Uporabnik Car pravi:
Citat:
Uporabnik karantanka pravi:
Paz da ne boš ta trdo plastiko v vibrirajočem stanju na zob dobil. Pa vklopi jo šele ko jo imaš v ustih, ker drugače bo kolondont po ogledalu.
Peeeezda, kaj nisi prej povedala, mam kalodont po celi kopalnici!
shocked-1.gif
Jon the club ... Večina novopečenih lastnikov se to nauči na lastnem primeru ...
 

guardy

Guru
3. avg 2007
8.444
1.012
113
Obišči stran
Hanzi, ščetka je OK, sem jo uporabljal pred sonicarom. Očisti ok, sem pa menjal, ker sem dobil takrat sonicare precej cenejš.
 

Smjs

Fizikalc
9. dec 2007
1.396
3
38
guardy pa se pri tej ščetki odmakne glava ko jo preveč pritisneš k zobem?
Ali ima kakšno drugačno zaščito pred prevelikim pritiskom. Mojemu staremu Philipsu se je odmaknila glava.