el. pikado

sajkek

Guru
16. mar 2008
34.909
10.313
113
Kateri je vredu, da nebi kupil kosovnega odpada, za man cave rabim nekaj, za usput poleg ko se zlempa pivo in žganice.
Ne bil šel v PRO ne bi šel v ološ.
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
18.395
9.360
113
Pikado izkušnja s klasično sisal tarčo je neprimerno boljša. Zapakirajš jo v omarico in pišeš rezultate s kredo.

 
  • Objave ne odobravam
Reactions: ViLiam

kalbo

Guru
7. okt 2013
18.395
9.360
113
Kdo po parih pivih in žganici, še zna pisat, kaj šele seštevat :D
Nam dobro služi en elektronski iz hoferja, je večkrat na zalogi. Za momačka druženja je več kot dober.
Se presenetljivo da. Fora telih je pa, da pod takom kotom kot pikado prileti v tarčo tud ostane. Seveda je pa tud tist s Hoferja super.
 
  • Objave ne odobravam
Reactions: ViLiam

MrDaco

Guru
11. sep 2007
11.476
5.661
113

Tole sem jaz nabavil za mans cave. Itak špilamo samo 303. 3 perutnice od pikad smo že polomli, ampak te se kupijo nadomestne. Mi pa dostikrat puščica pade na tla, se ne zapiči, registrira zadetek a včasih pade na tla. Zdaj ali smo prenežni ali pa je konstrukcija taka. Ne vem kako je pri ostalih pikadih.

To zimo bom verjetno nabavil še ročni nogomet. Samo me prostor malo jezi, moram nekaj sestavljivega najt.
 
  • Haha
Reactions: ViLiam

ViLiam

Fizikalc
11. jan 2022
383
-869
28
To ne moreš verjet:bonk:
Spet se oglašajo - ta dva največja specialca, ki veste vse in še več. Daci in Kalbo itak Ok pa alojman &CO :bonk:LOL
Dragi moj Daco ti nisi videl pikada niti od blizu al pa si bil tolk prbit, da pišeš take bedarije.
Kot prvo ne igra se 303 ampak 301. "3 perutnice so že polomili" :valjamse::valjamse::valjamse:

Tisti, ki vsaj malo vedo za kaj se gre igrajo 301 ali 501 master out. Pa to ni neka profi liga:fredi:
Kot drugo: to sranje iz Decatlona ali kaj podobnega je sranje!

Najprej povej svoj budget in kaj bi rad. Če ti je to samo enodnevna muha potem pojdi v najbližji lokal in tam meči za tiste žetone ali pač kolikor je igra. Če pa že kupuješ se stegni par € več in si kupi eno tarčo, (ali če vržete skup) ki bo vsaj imela "original turnirsko velikost, z razmakom 2 lukenj pri dvojnih in trojnih poljih ter originalno turnirsko velikost pri Buli" da ne boš ko bo enkrat prišel med nas specialce:valjamse: potem jokal zakaj to in ono:fredi: Ker ti bo kmalu jasno, da to ni to kar si hotel.
Priporočam kaj od Bull's a ali KARELLA.
še boljš pa
 
  • Všeč mi je
  • Objave ne odobravam
Reactions: jest5 in sajkek

mistique

Guru
16. jun 2009
13.592
1.378
113
Emona / Carnium
Prilagam sliko pravil:
1727276151943.png
 

MrDaco

Guru
11. sep 2007
11.476
5.661
113
To ne moreš verjet:bonk:
Spet se oglašajo - ta dva največja specialca, ki veste vse in še več. Daci in Kalbo itak Ok pa alojman &CO :bonk:LOL
Dragi moj Daco ti nisi videl pikada niti od blizu al pa si bil tolk prbit, da pišeš take bedarije.
Kot prvo ne igra se 303 ampak 301. "3 perutnice so že polomili" :valjamse::valjamse::valjamse:

Tisti, ki vsaj malo vedo za kaj se gre igrajo 301 ali 501 master out. Pa to ni neka profi liga:fredi:
Kot drugo: to sranje iz Decatlona ali kaj podobnega je sranje!

Najprej povej svoj budget in kaj bi rad. Če ti je to samo enodnevna muha potem pojdi v najbližji lokal in tam meči za tiste žetone ali pač kolikor je igra. Če pa že kupuješ se stegni par € več in si kupi eno tarčo, (ali če vržete skup) ki bo vsaj imela "original turnirsko velikost, z razmakom 2 lukenj pri dvojnih in trojnih poljih ter originalno turnirsko velikost pri Buli" da ne boš ko bo enkrat prišel med nas specialce:valjamse: potem jokal zakaj to in ono:fredi: Ker ti bo kmalu jasno, da to ni to kar si hotel.
Priporočam kaj od Bull's a ali KARELLA.
še boljš pa
Kaj se te vžigaš?? 301 .. no dobro, sem se zajebal. Ja in na pikadih so se mi polomle plastike, ki držijo perutnice (ali kakorkoli se temu reče). In kaj je narobe če napišem mnenje? Sem trdil da sem profi in mečem z zaprtimi očmi? Sem? Napisal sem kaj sem kupil in kaj se mi zdi. Lahko pa ti napišeš svoje izkušnje, kot profesionalec. Ti nihče ne brani. Niti se jaz ne bom usajal. Za to, da dedci malo opiti, 1x na mesec vržemo pikado, je pa tudi dechatlonov dovolj dober.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Pepe in aljoman

sajkek

Guru
16. mar 2008
34.909
10.313
113
tema se je razvnela, to je dobro,
valhala, bom uposteval tvoj nasvet.. med 50 in 100€ danes ni več razlike, bom šel v 100€ sceno pa kupim da zgleda vsaj poleg klavirja in stenskega držala za žganice.
 

kajn

Guru
5. okt 2007
2.733
1.548
113
Iskajoč brata
Jaz imam tole:

prenese ogromno otroške uporabe in poka na polno... veš kako otroci šicajo...

Sam bi za v mancave vzel:
https://www.decathlon.si/p/170562-15738-elektronska-tarca-za-pikado-ed520.html je več uporabnikov ponavadi

Za enega povprečnega uporabnika čez glavo dosti... Pa še vse pikade imaš lepo pospravljene, da jih ne iščeš vedno....
 
  • Všeč mi je
Reactions: aljoman

ViLiam

Fizikalc
11. jan 2022
383
-869
28
Kaj se te vžigaš?? 301 .. no dobro, sem se zajebal. Ja in na pikadih so se mi polomle plastike, ki držijo perutnice (ali kakorkoli se temu reče). In kaj je narobe če napišem mnenje? Sem trdil da sem profi in mečem z zaprtimi očmi? Sem? Napisal sem kaj sem kupil in kaj se mi zdi. Lahko pa ti napišeš svoje izkušnje, kot profesionalec. Ti nihče ne brani. Niti se jaz ne bom usajal. Za to, da dedci malo opiti, 1x na mesec vržemo pikado, je pa tudi dechatlonov dovolj dober.
Pa ti se usajaš in pametuješ v vsaki temi, zraven pa nimaš pojma od pojma.
Najpametnejši med najpametnejšimi.
Jaz ker nimam pojma se tudi ne bom oglašal s takimi bedarijami recimo v temi o 3D lokostrelstvu.
No ja kakšen kalbo te prekaša, to je pa to.
Jaz ker nimam pojma se tudi ne bom oglašal s takimi bedarijami recimo v temi o 3D lokostrelstvu.
Glej, če se ti nažiraš in pijančuješ potem ne sodi po sebi. Nekateri se lahko zabavamo tudi brez malo opijanja.

"Mi pa dostikrat puščica pade na tla, se ne zapiči, registrira zadetek a včasih pade na tla. Zdaj ali smo prenežni ali pa je konstrukcija taka."
No saj v tem je fora. Če mene kaj moti je to izpadanje, pobiranje in sestavljanje pikad. Zato pravim, da je boljše, da že na začetku daš malo več in za tarčo, kot za pikado konice, trupla in peresa. Vsako stvar moraš pa prilagodit ker vse ne paše skupaj, ker vse konice glede na težo trupla in same tarče niso prave(predvsem dolžina) in je treba malo testirat.
 
  • Objave ne odobravam
Reactions: jest5

ViLiam

Fizikalc
11. jan 2022
383
-869
28
Obe sta dobri. Obe imata: "original turnirsko velikost, z razmakom 2 lukenj pri dvojnih in trojnih poljih ter originalno turnirsko velikost pri Buli"
Odloči se na podlagi displejev za prikaz kateri bi ti bolj odgovarjal. Na youtubu imaš veliko predstavitev vseh vrst tarč. Za te modele ki so jih podal je mogoče bolj pregleden displej od Karella ta model CB-50 res ni slab. Ta model sem ti predlagal že v prvem postu.
Tudi ta ni slab
samo ne vidim točno ali je turnirska velikost tarče z dvema razmakoma pri dvojnih ali trojnih ali trojni?
Odloči se pa sam kaj ti odgovarja.
 
  • Všeč mi je
Reactions: sajkek

MrDaco

Guru
11. sep 2007
11.476
5.661
113
Pa ti se usajaš in pametuješ v vsaki temi, zraven pa nimaš pojma od pojma.
Najpametnejši med najpametnejšimi.
Jaz ker nimam pojma se tudi ne bom oglašal s takimi bedarijami recimo v temi o 3D lokostrelstvu.
No ja kakšen kalbo te prekaša, to je pa to.
Jaz ker nimam pojma se tudi ne bom oglašal s takimi bedarijami recimo v temi o 3D lokostrelstvu.
Glej, če se ti nažiraš in pijančuješ potem ne sodi po sebi. Nekateri se lahko zabavamo tudi brez malo opijanja.

"Mi pa dostikrat puščica pade na tla, se ne zapiči, registrira zadetek a včasih pade na tla. Zdaj ali smo prenežni ali pa je konstrukcija taka."
No saj v tem je fora. Če mene kaj moti je to izpadanje, pobiranje in sestavljanje pikad. Zato pravim, da je boljše, da že na začetku daš malo več in za tarčo, kot za pikado konice, trupla in peresa. Vsako stvar moraš pa prilagodit ker vse ne paše skupaj, ker vse konice glede na težo trupla in same tarče niso prave(predvsem dolžina) in je treba malo testirat.
Preberi še enkrat. Tokrat se nisem nasajal in sem lepo normalno napisal, z razliko od tebe.

Ker pa vidim da ti je edino močno področje pikado, pa .... go for it.

Sicer pa I get it. Prvi post napisan pred pol leta. Čigav alter si?
 
  • Objave ne odobravam
Reactions: ViLiam