ebay in kupovanje iz Anglije

Oakey

Majstr
3. feb 2016
824
495
63
???? VB ni več članica EU - torej ima enako status kot Kitajska, Albanija ali Tunguzija, kar se pretoka blaga tiče.

Vem, ampak so se dogovarjali o izjemah za prehodno obdobje itd itd itd, ne vem pol kaj so se zmenili in kaj trenutno v veljavi. Srbija se je menda dogovorila z VB glede carin, vsaj na podlagi enega članka, ki sem ga zasledil.

Zato pač vprašam.
 

gr69

Guru
15. dec 2009
11.289
2.391
113
še v SLO - ampak komaj
In kake veze ima zdaj Srbija z EU?

Menli so se že (EU-VB), zmenli pa en qrc. Kdo se oa lahko še kaj zmeni z Johnsonom - itak takoj požre besedo, kot vsak ultra liberalen dešnjak. Nič znenli - hard brexit (pa še Corona) in imaš to kar imaš. In če mene vprašaš - še vize bi uvedel ta VB.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Najbolji

Oakey

Majstr
3. feb 2016
824
495
63
No, do Brexita sploh ne bi prišlo, če se levaki ne bi šli tako skrajno "teroristi wilkomen" politiko brezglavega uvažanja musličev v EU.
 

motofrik

Majstr
24. dec 2009
2.908
274
83
tam ko se terc po tori rola
Kako dolgo pa sploh traja, da zadevo ocarinijo? Na Ebay sem naročil leder jakno, dobim pošto Schenker d.d., da naj jim pošljem dokazila o nakupu za pošiljko xxxxxx, sem poslal screenshot, nakar so odpisali, da so vse dali naprej na carinjenje. Tega je zdaj šest dni, pa še nič...
Jakna končno doma... V 3PM..iz Pakistana je v Ljubljano prispela v 14 dneh, tu pa so si vzeli čas mesec in pol... pa bi verjetno še dlje, če ne bi predvčerajšnjim poslal maila na oba naslova...v glavnem, včeraj zjutraj prišel mail za plačilo, popoldan nakažem, danes ob 8:30 je kurir pripeljal...