E-Thorex.com - problem z izplačili

Eric

Pripravnik
21. mar 2016
106
0
16
Citat:
Uporabnik jello pravi:
Kakšna skromnost. Brihten izobražen in bogat si ravno prav da se daš sam od sebe jebat vsakemu ki pride mimo. Za kolk metrsko jahto je to bo vsak ocenil sam. Jest ti dam 800 metrsko in se ne pustim prepričat v niti cm manj.

Še to ne veš, da 800 meterska jahta ne obstaja
 

pioneer

Pripravnik
11. dec 2014
632
14
18
Eric, zakaj pa ne pokličeš na Thorex, oz. se z njimi dobiš v pisarni pa naj ti povejo kaj je z denarjem. Kot njihova stranka so ti dolžni odgovoriti in vse podkrepiti z dokazi. Na forumu spraševati je nesmiselno, ker 95% uporabnikov tu gor ni investiralo k njim, unih 5% ki pa so vložili, so sedaj tiho, ker še upajo, da bo kaj iz tega...

Dejstvo je, da Thorex zavaja svoje stranke, so netransparentni in kršijo pogodbe. Kolikor vem MMA in ELF produkti, ki so jih tržili imajo možnost izplačila 3x ali 4x na leto, vendar noben ni prejel denarja od 2013. Potem so začeli ponujati TIMA, ki je bil isti produkt kot ga je ponujal Luxurisu. Glede na to, da je Luxuris šel v stečaj in za njim stojijo iste osebe kot pri Thorexu, pričakuj isti rezultat za TIMA produkt.

Če si slučajno imel ta produkt, bi moral prejemati mesečne izpiske trgovanja na email. Tam pa vidiš kako je stanje in mislim, da se lahko posloviš od denarja. Če ti pa ti izpiski niso jasni mi lahko pošlješ na privat pa ti jih analiziram. Oz. če si dobil geslo za mt4 platformo lahko cel tvoj račun neodvisno overim.
 

Matej

Fizikalc
24. jul 2007
1.992
2
38
Ne,

hišnik.

Un ki je stal za vrati ko si ti jokcal kdaj bo - kdaj bo, na naslovu A 19.

Mal bi se sral, pa bi dobil po pick.ici, picki.ca mala hahaha
 

Eric

Pripravnik
21. mar 2016
106
0
16
Citat:
Uporabnik pioneer pravi:
Eric, zakaj pa ne pokličeš na Thorex, oz. se z njimi dobiš v pisarni pa naj ti povejo kaj je z denarjem. Kot njihova stranka so ti dolžni odgovoriti in vse podkrepiti z dokazi. Na forumu spraševati je nesmiselno, ker 95% uporabnikov tu gor ni investiralo k njim, unih 5% ki pa so vložili, so sedaj tiho, ker še upajo, da bo kaj iz tega...

Dejstvo je, da Thorex zavaja svoje stranke, so netransparentni in kršijo pogodbe. Kolikor vem MMA in ELF produkti, ki so jih tržili imajo možnost izplačila 3x ali 4x na leto, vendar noben ni prejel denarja od 2013. Potem so začeli ponujati TIMA, ki je bil isti produkt kot ga je ponujal Luxurisu. Glede na to, da je Luxuris šel v stečaj in za njim stojijo iste osebe kot pri Thorexu, pričakuj isti rezultat za TIMA produkt.

Če si slučajno imel ta produkt, bi moral prejemati mesečne izpiske trgovanja na email. Tam pa vidiš kako je stanje in mislim, da se lahko posloviš od denarja. Če ti pa ti izpiski niso jasni mi lahko pošlješ na privat pa ti jih analiziram. Oz. če si dobil geslo za mt4 platformo lahko cel tvoj račun neodvisno overim.

Končno nekdo, kateri je pripravljen pomagati z izkušnjami ter dejstvi.
Bil sem na razgovoru pri njih kakšnih 5 tednov nazaj in sem od njih potegnil manj kot če bi se pogovoril z njihovimi zaklenjenimi vrati.
Žal v pisarni niso dostopni kot bi morali biti, email support je zelo slab ter tima@thorex.eu ne deluje več.

Žal nimam nobenega dostopa do MT4 ter tudni nimam nikakšrnih trgovalnih reportov. Vse kar sem dobil so mesečni donosi do 2013 kot si rekel. Potem so bili samo še izgovori ter prelaganja.

Ne pričakujem tega denarja, ker sem se od leta 2013 sprijaznil z usodo vendar me le zanima kaj sedaj delajo ter kakšen je sandacijski načrt če sploh obstaja. Zanimajo me tudi realna mnenja drugih uporabnikov torej 5% kateri so investirali ter imajo kakršen koli stik. Kot sem omenil, support je zelo slab in je zgolj enosmeren - thorex -> jaz

Investirati sem želel tudi v Luxuris, vendar sem imel močen sum, da za tem stoji Čebulj kot Štefe kar se je kasneje tudi potrdilo. Imam sedaj preko interneta svoje investicije katere so na mesečni kot letni ravni dosnosni.

Naj še enkrat povem za prešičke kateri nimajo pojmo o financah, investiranju ter na sploh o forexu in so izobraženi pod mojim nivioem v to štejem tudi člane kateri so bili v otroštvu zlorbljeni iz strani očeta in imajo danes prebliske da o tem javno zlorabljajo člane foruma z kakršnimi koli posilstvi.

Sem član kateri ne jokam za mojih par jurjov, ker sem jih že zdavnaj pokril z drugimi investicijami ampak naj povdarim da sem na tem forumu prijavljen zgolj z namenom pridobivanja informacij 3. investitorjev v tovrstni produkt in nič drugega.

Torej @Apollo8, @Matej, @Uncle_sam, @jello ter @Kamele0, vem da želite živeti naše življenje (brez da smo bili zlorabljeni) in doživeti svet tudi izven virtuale katerega očitno ter z malo bolj nadstandardnim življenjem kot ga imate vi.
Razumem, da nabijate poste po vseh temah, se delate frajerje pred drugimi člani, da lahko 1x na leto če Vam znese ko imate piknik malo pohvalite in podebatirate.
Delavska raja pa to
 

pioneer

Pripravnik
11. dec 2014
632
14
18
Produkt kot finančni produkt, to sem mislil kot storitev oz. upravljanje investicije, ki jih je ponujal Thorex. Tega imaš kar dosti na trgu. Skladi in banke imajo tudi svoje finančne produkte, ki jih ponujajo...

V glavnem to bi moral vse informacije spraševati na sedežu Thorexa, kot stranka so mu dolžni objasniti kaj se dogaja z njegovim denarjem. Tudi če je vse izgubil, mu morajo obrazložiti kaj se je zgodilo.

To, da njihove stranke ne vedo ničesar in sprašujejo po forumu, če slučajno kdo kaj ve kje je denar, je ogromen znak, da nekaj ne štima in jih zavajajo. Nobena resna pa tudi malo manj resna firma si tega ne more dovoliti, niti ne vem kako lahko še obstajajo.
 

Eric

Pripravnik
21. mar 2016
106
0
16
Ja pod to se podpišem, vendar leta 2007 ko sem investiral so bili bolj dostopni ter tovrstne investiciji skoraj ni bilo v Sloveniji zato me je tudi prepričala.
Žal pa je res tako, da če se skrivajo podatke nekaj ne štima in sem 100% da denarja ni (vodilni so ga sfrčkali ampak ne poskrili)

Veš, da sem se maksimalno potrudil na sedežu podjetja vendar me niso zadovoljili z podatki katere me zanimajo.
 

jello

Guru
22. sep 2008
10.050
3.790
113
Citat:
Uporabnik pioneer pravi:
V glavnem to bi moral vse informacije spraševati na sedežu Thorexa, kot stranka so mu dolžni objasniti kaj se dogaja z njegovim denarjem. Tudi če je vse izgubil, mu morajo obrazložiti kaj se je zgodilo.

hysterical-1.gif
Kandidat za bob leta.

Pozor pozor: ropar banke se je dolžan v najkrajšem času osebno zglasiti na najbližji PP.
 

Eric

Pripravnik
21. mar 2016
106
0
16
Citat:
Uporabnik jello pravi:
Citat:
Uporabnik pioneer pravi:
V glavnem to bi moral vse informacije spraševati na sedežu Thorexa, kot stranka so mu dolžni objasniti kaj se dogaja z njegovim denarjem. Tudi če je vse izgubil, mu morajo obrazložiti kaj se je zgodilo.

hysterical-1.gif
Kandidat za bob leta.

Pozor pozor: ropar banke se je dolžan v najkrajšem času osebno zglasiti na najbližji PP.

Joj ti čudak, saj se je dolžan zglasiti. Lahko naredi tudi samoprijavo in si stem umili kazen. Se vidi, da si neved in si samo virtualc
stupid-1.gif
 

pioneer

Pripravnik
11. dec 2014
632
14
18
Ja glede na to da firma še obstaja ter sprejemajo sestanke, potem morajo podati odgovore. V nasprotnem primeru jih lahko kazensko ovadi.

Če bi denar ukradli bi jih že zdavnaj policija lovila in podjetje ne bi več obstajalo, kaj šele sprejemalo sestanke. Vendar iz Luxurisa vem, da niso nič kradli, ker je bilo vse transparentno. So pa slabo trgovali in so skockali denar. Zato je tudi šel v stečaj. Defintivno pa niso denar ukradli, so pa zato zavajli stranke in govorili da je balance enak equity, vmes so si pa računali raznorazne provizije kar je dovolj za kazensko ovadbo.

Če so slabo upravljali potem imajo tudi izpiske, na katerih se vidi kako se je trgovalo. Vsako pozicijo ki jo odpreš se ti prikaže v izpisku in to potem naj pokažejo strankam, da vidijo pri čem so.

Če pa je vse skupaj le prevara potem pa ne vem kako se lahko ti ljudje še gibajo na prostosti.
 

Eric

Pripravnik
21. mar 2016
106
0
16
Pinoeer, moj sum pri Luxurisu je da so živeli na IB provizije. Verjetno poznaš to, na 200 lotov x 8 USD provizije je to skupno 1.600 USD na dan oziroma na trejd. Pa verjetno so trgovali z večje številom lotov, odvisno od skupnega računa.
Legalno so spušili denar ter s tem legalno zaslužili.
8 USD provizija je povprečna katero broker ponudi, nekje je 4 USD nekje tudi po 10 USD. Saj sam najbolje veš kako je s tem.
To je moj mnenje o Luxuriusu.

Sem pa že slišal o podkupovanju uradnih oseb (vendar to ni 100%) informacija tako da to ne bom trdil. Glede na to, da se pri nas sodni mlini vlečejo tudi po 5-7 let za tovrstne gospodarske kriminale so jih verjetno pričeli prijavljati leta 2013 kar nanese da bo končna obsodba leta 2018+. To je moja domneva.
Ampak pod vplivom manipulacije vsak raje počaka 1-2 let na obljubljen denar kot prijavi na PP.
 
Nazadnje urejeno:

pioneer

Pripravnik
11. dec 2014
632
14
18
Možno da so tudi tako delali, oni so imeli LMAX brokerja, tam je strošek provizije 0.005% enote na 1 lot pozicije. Vso provizijo niso dobili, ker potem broker ne bi mogel obstajati, so pa mogoče dobili kake 10-20% stroškov nazaj od tega. Kar pa ni nekaj dosti. Če bi imeli par sto miljonov mogoče, mislim pa da več kot 10 mio niso imeli. In lote tudi niso imeli ogromne, ko sem gledal izpisek je bilo dosti pozicij na zlatu in največji "luzer" na GBPUSD, ki je sam vlekel okrog 50% izgube. To, da so držali pozicije in upali da se vrnejo nazaj jih je pokopalo. Če bi zaprli pri -30% jim noben nebi nič očital.
 

jello

Guru
22. sep 2008
10.050
3.790
113
Smrk smrk,...kalimero, a ne bi šel mogoče raje kot da se z nami (ki nam je tale tema v zabavo in veselje) prepiraš kdo je bolj prizadet, še mal nazaj na 800 metrsko jahto, da skupaj s stotimi pičkami pojokcate za izgubljenim, kaj že,...aja miljoni.

In še enkrat in še stotič, ne tukaj gor razen tebe ni nikogar tako brihtnega da bi nesel denar v šenčur. Še tisti iz teme o ravni zemlji ne.
 

Eric

Pripravnik
21. mar 2016
106
0
16
Jello (trač pisalec), imaš moje mnenje o tebi in tebi podobnim
wink-1.gif

Naj ti še 1x povem, ker očitno ne znaš prebrati saj ti možgani delujejo na ravni 6 letnik (moj sin 6let to ve), da 800 metrske jahte ne obtsjajo. Niti googla ne znaš uporabiti, aja cel svet ti je Alter
smile-1.gif
posmehujemo se ti

p.s.: sem te povabil na internautico in bi lahko spoznal razliko med 14m ter 800m ... haha. Tebi je še avto problem registrirat kaj še kaj drugega
 
Nazadnje urejeno:

jello

Guru
22. sep 2008
10.050
3.790
113
Ja smrk no, kaj naj ti rečem. Mene neznansko zabava, da o meni veš več kot o kljukcih, ki si jim dal denar. A to sta skupaj s 6 letnikom nagruntala?

Sicer pa, zastonj se razburjaš, že 20 strani nazaj smo se zmenili da smo mi tukaj bebci brez denarja ti pa đek z 20km jahto, sto pičkami, petsto miljoni in stirimi doktorati. Tko da s tem lahko das zdaj mir.
 

pioneer

Pripravnik
11. dec 2014
632
14
18
Broker nima nic z zavajanjem Luxurisa, tako kot borza ne odgovarja ce upravljalec sklada pridela izgubo na neki delnici. Oni so posredniki, ki povezejo ponubo in povprasevanje. Edino kar lahko storijo je da jih blokirajo in ne izvrsijo odpiranja nivih pozicij. Samo kolikor vem ima Thorex ADS brokerja sedaj.
 

Eric

Pripravnik
21. mar 2016
106
0
16
Hehe Jello (trač pisalec), se nič ne razburjan sem prekleto miren ... zakaj bi se razburjal? Mene ne skrbi jutri, tebe pa
wink-1.gif

Sem šele od 25/26 strani aktiven. Še prebrati ne znaš kdaj sem se včlanil? hehe bučman

Zakaj se sploh utikaš in TI ponavljaš?
 

Eric

Pripravnik
21. mar 2016
106
0
16
Citat:
Uporabnik pioneer pravi:
Broker nima nic z zavajanjem Luxurisa, tako kot borza ne odgovarja ce upravljalec sklada pridela izgubo na neki delnici. Oni so posredniki, ki povezejo ponubo in povprasevanje. Edino kar lahko storijo je da jih blokirajo in ne izvrsijo odpiranja nivih pozicij. Samo kolikor vem ima Thorex ADS brokerja sedaj.

So bili pri Luxuriusu individualni računi ali skupni?
 

dzipo

Pripravnik
3. sep 2007
48
0
6
Eric ne vem kje imaš problem s kontakti meni se javi takoj ali pa me pokliče nazaj. Sedaj se tudi nekaj že dogaja na Metatraderju - ADS. Sem vložil tistih 1k€ pa če to spušim pač spušim tako sem se jaz odločil mogoče pa kaj bo iz tega če ne pač ne . Tako kot je napisal ,da je 95% tistih ki niso vložili in tukaj nekaj nabijajo v prazno vrečo. Čebulj ni pobegnil nikamor kot so vsi ostali še zmeraj se borijo ,da rešijo stranke kolikor je ostalo v MMA-ju. Eric če rabiš kontakt me pošlji ZS