Dogajanje v ostalih komunističnih biserih po svetu

mirsi

Predator
4. jun 2014
8.182
-2.039
113
24 ur pa piše takole:
Poročila mednarodnih misij za opazovanje volitev jasno navajajo, da predsedniške volitve 28. julija niso izpolnjevale mednarodnih standardov, še navaja izjava
Zdej še 24 ur laže. Če mednarodnih opazovalcev ni bilo, potem tudi takega poročila ni moglo niti, ane? A ni tako?
No razen če ga je spisal kdo na kavču kje na zahodu.
 

mirsi

Predator
4. jun 2014
8.182
-2.039
113
kak zdaj? 24ur laže že od nekdaj.
To je res.
Ampak tud linki z lažnimi vsebinami se tu s strani določenih uporabnikov limajo že od nekdaj.
Tisti ženski, ki pravi da je bila sama tam, in da je opazovala in sodelovala pri poročilu, pa ne verjamemo, ker ......khmmm zakaj že? aja, ker nam povedano ne ustreza. Kdor pa podvomi - je pa označen za lažnjivca.

Kaj je sedaj res, ali so bili tam opazovalci ali niso bili?

Sicer pa kaj se mi sploh ukvarjamo s temi volitvami, mi smo itak pripoznali za predsednika Guaida. Guaido je bil in ostaja predsednik Venezuele. Njega podpira toliko venezuelcev, da volitve sploh niso potrebne. (enako kot v Ukrajini Zelenskega).
 

Vadim

Guru
2. jul 2020
4.767
6.224
113
1000009514.jpg
 

aljoman

Majstr
16. dec 2013
2.504
-1.324
63
En lep pogovor je bil objavljen na rtv. Samo en izsek, ki mi je posebej zanimiv:

"Zahod je pritiskal na komunistične države, naj odprejo svoje meje in prenehajo omejevati gibanje svojih državljanov. (...) Kar naenkrat pa se meje odprejo in ljudje se usujejo ven – takrat pa je druga stran tista, ki zapre svoje meje. O teh državah nihče ne govori kot o kriminalnih režimih, ker "samo" preprečujejo vstop tujcem. Ampak če ti je mar za svobodo na človeški ravni, ni čisto nobene razlike med tem, ali preprečuješ izstop iz države ali vstop vanjo."

Lea Ypi
 

tomi

Guru
1. sep 2007
18.359
9.696
113
40
MB
En lep pogovor je bil objavljen na rtv. Samo en izsek, ki mi je posebej zanimiv:

"Zahod je pritiskal na komunistične države, naj odprejo svoje meje in prenehajo omejevati gibanje svojih državljanov. (...) Kar naenkrat pa se meje odprejo in ljudje se usujejo ven – takrat pa je druga stran tista, ki zapre svoje meje. O teh državah nihče ne govori kot o kriminalnih režimih, ker "samo" preprečujejo vstop tujcem. Ampak če ti je mar za svobodo na človeški ravni, ni čisto nobene razlike med tem, ali preprečuješ izstop iz države ali vstop vanjo."

Lea Ypi
ti si spet pomešal legalne/ilegalne migrante, pa niti niso tolk težke besede.
 
  • Všeč mi je
Reactions: zcmr in Kamele0N

mistique

Guru
16. jun 2009
13.607
1.391
113
Emona / Carnium
ti si spet pomešal legalne/ilegalne migrante, pa niti niso tolk težke besede.
Tu je res pomembna osnovna distinkcija. Vendar si izpustil še eno drugo, ki je zagotovo manj očitna: potrebe kapitala (zapakirane v free world skret papir).

"Ako blješći uzmem, ako ne blješći ne uzmem." - hrvaški domorodec neznanega imena, ki je na pelješki plaži ogovarjal svojo mlado partnerko medtem, ko jo je mazal z oljem "Havajan tropik".
 

B81

22. jul 2007
36.351
10.158
113
En lep pogovor je bil objavljen na rtv. Samo en izsek, ki mi je posebej zanimiv:

"Zahod je pritiskal na komunistične države, naj odprejo svoje meje in prenehajo omejevati gibanje svojih državljanov. (...) Kar naenkrat pa se meje odprejo in ljudje se usujejo ven – takrat pa je druga stran tista, ki zapre svoje meje. O teh državah nihče ne govori kot o kriminalnih režimih, ker "samo" preprečujejo vstop tujcem. Ampak če ti je mar za svobodo na človeški ravni, ni čisto nobene razlike med tem, ali preprečuješ izstop iz države ali vstop vanjo."

Lea Ypi
a res? komi aparat je ustvaril stanje, da hočjo ljudje potem ven. Ta super aparat, med in mleko pa to...

nič in zahod pritiskal. Ljudje več zdržali niso, to je blo.
 

aljoman

Majstr
16. dec 2013
2.504
-1.324
63
a res? komi aparat je ustvaril stanje, da hočjo ljudje potem ven. Ta super aparat, med in mleko pa to...

nič in zahod pritiskal. Ljudje več zdržali niso, to je blo.
Sem mi je zdelo, da bo vama s tomijem težko prebrati in razumeti napisano. Kaj šele, da bi prebral celoten pogovor.
 
  • Všeč mi je
Reactions: jest5

piagolo

Guru
22. nov 2009
6.767
3.490
113
  • Ljubezen
Reactions: Kamele0N

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
41.871
5.621
113
Pa v 70s so meje odprli zarad deviz.....pa ne samo za nemške turiste.....ampak tud za gastarbajterje...