Delavska hranilnica

  • Ustvarjalec teme Izbrisan uporabnik 3287
  • Začetni datum

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Zanimiva tale situacija sedaj - sem klical na brezplačno št. DH in rešil v dveh minutah - vsa čast! So mi aktivirali še v d.o.o. računu gumb za mobilno bančništvo. Potem prijaviš od tam napravo in voila dela.

Sedaj moram pri prijavi v aplikacijo le paziti pod katerim up. imenom se prijavljam - hvala alpek in d3esaly za brco v rit, da sem si to končno zrihtal!
wink-1.gif
 

d3esaly

Fizikalc
1. jun 2008
452
27
28
Citat:
Uporabnik McGiver pravi:
Zanimiva tale situacija sedaj - sem klical na brezplačno št. DH in rešil v dveh minutah - vsa čast! So mi aktivirali še v d.o.o. računu gumb za mobilno bančništvo. Potem prijaviš od tam napravo in voila dela.

Sedaj moram pri prijavi v aplikacijo le paziti pod katerim up. imenom se prijavljam - hvala alpek in d3esaly za brco v rit, da sem si to končno zrihtal!
wink-1.gif

Super. Tudi sam sem moral klicati, da so mi omogočili aktivacijo tudi na d.o.o. računu.
 

Fusion

Fizikalc
1. okt 2007
13.448
3
38
sem naložil tega hudiča za fizične osebe:)
Nč ne komplicirajo z zaklepanjem. Se zažene kot vsak drug app, samo vpraša za geslo, ko želiš it v svoj račun. Menjalni tečaji, bankomati... pa dela brez gesla.
Če je še kak paranoik med nami;)
 

erikson

Guru
25. avg 2007
21.411
5.395
113
KSZ

Sprememba Tarife nadomestil, provizij in stroškov

Strošek plačilnega naloga UPN do vključno 50.000,00 EUR se poveča iz 0,25 na 0,29 EUR.

Strošek vodenja vseh osebnih računov se poviša za 30 centov, z izjemo računov upokojencev, članov sindikatov, ki so delničarji hranilnice in članov društev delovnih invalidov, katerim se poviša za 25 centov.
 

Mare2

Guru
18. avg 2007
4.996
-1.289
113
Ni ne vem kolk drago. Sploh če gledamo samo v Slovenij, je DH najcenejša banka. Drugo pa je, če gledamo globalno.

Jaz sem imel račun ravno pri DH in sem pred dvemi leti vse skupaj prenesel na banko N 26. Od Tam je takorekoč vse zastonj:vodenje, SEPA obremenitve, vpa plačila, prvih pet dvigov, Mastercard...

Trenutno je še akcija, da dobiš 10 EUR dobroimetja, če se prijaviš preko navedenega linka. Tam najdeš tudi video, kako poteka identifikacija, kako prijaviš račun na FURS in vse ostalo. :)
 

igi

Guru
13. okt 2007
5.363
988
113
Celje
Obišči stran
KSZ

Sprememba Tarife nadomestil, provizij in stroškov

Strošek plačilnega naloga UPN do vključno 50.000,00 EUR se poveča iz 0,25 na 0,29 EUR.

Strošek vodenja vseh osebnih računov se poviša za 30 centov, z izjemo računov upokojencev, članov sindikatov, ki so delničarji hranilnice in članov društev delovnih invalidov, katerim se poviša za 25 centov.

Še večja žalost je, da imajo za d.o.o. višje tarife. Ampak konkurekca žal enako.
 

ferdo

Guru
3. sep 2007
9.964
3.761
113
Ljubljana
hmpg.net
So najcenejši, ampak ker so banka in ne karitas ni potrebe, da bi bili 50% cenejši od ostalih. Dovolj je malo manj kot ostali, pa je vseeno cenovna vojna dobljena.
 

BuDi

Guru
6. sep 2007
6.954
3.249
113
Ce se ze gremo podrazitve. Koliko je posta podrazila priporoceno posiljko do 20g.
To te je res prizadelo, da tlačiš še v temo o bankah. Ja, podražilo se je za eno kavico na mesec, tako kot zavarovanje, pa bencin pa parkiranje pa vozovnica za bus, pa RTV se bo... pa ni treba tega vsega ven metat če je vprašanje o eni konkretni zasebni banki.
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.158
2.256
113
Na voljo samo za Android 5.0+? A obstaja še kak telefon na trgu ki ima trenutno nižji Android? Drugače pa lepo da razvijajo svoje storitve. Če bi bilo s tem moč dvigovati keš na bankomatu bi pa bila zmagovalna, potem pa sploh ne bi rabil več kartice...
 

Peter Klepec

Majstr
24. jan 2019
3.081
434
83
Na voljo samo za Android 5.0+? A obstaja še kak telefon na trgu ki ima trenutno nižji Android? Drugače pa lepo da razvijajo svoje storitve. Če bi bilo s tem moč dvigovati keš na bankomatu bi pa bila zmagovalna, potem pa sploh ne bi rabil več kartice...
Poleg aplikacije dobiš nov telefon?
Recimo moja objava je napisana na 4.2.
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.158
2.256
113
Ne razumem tvojega vprašanja? Sprašujem te koliko telefonov je še sploh na trgu ki imajo Android starejši od 5.0? To je cca. 5 let staro in ni več deležno posodobitev? Torej tudi če aplikacija gre na Android starejši od 5.0 si verjetno sam malenkost neodgovoren če jo na njem uporabljaš? Nevem, sprašujem ker vidim da si ekspert? Ugibam samo.
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.331
5.364
113
Če moram zaradi aplikacije kupiti nov telefon naj si jo do nadaljnjega nekam vtaknejo. To hoče povedati...

Res pa je da je najbrž delujočih androidov 4 in manj toliko, da se zaradi njih tudi oni ne sekiraj. Pač morajo pokriti čimveč ljudi, ne pa nujno vseh.
 

ferdo

Guru
3. sep 2007
9.964
3.761
113
Ljubljana
hmpg.net
DH pa tudi katera druga institucija uprabnika ščiti pred totalnimi kretenizmi. Pred vsemi ga ne more, ker je uporabnik kljub vsemu kralj (kralj norcev)
 
  • Všeč mi je
Reactions: sad

Marburg

Fizikalc
18. avg 2007
976
63
28
Poleg aplikacije dobiš nov telefon?
Recimo moja objava je napisana na 4.2.
eBay na nizje od 5.0 ne laufa. Tudi Revo ne podpira oz. posodablja aplikacije za Android nizji od 5.0. Mislim da tudi PayPal ne deluje. Kupi novejsi terminal ali pozabi na dolocene aplikacije oz. servise. Na zalost je tako.
Lp
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.158
2.256
113
Pa ni to logicno? Da naprava (oz. OS) katera ni vec primerna iz varnostnega vidika, da zadnjo ne razvijejo (dovolijo) aplikacije? :)
 
  • Všeč mi je
Reactions: sad