Covid-19 Dan izrednega stanja v slovenskih trgovinah: prazne police, prestrašeni pogledi #video

Zwergschnauzer

Fizikalc
12. dec 2022
1.676
6
48
Murska Sobota
Še pomnite ?

kmalu je sledila še antiwaxarija
 

Vadim

Guru
2. jul 2020
3.963
5.157
113
Še pomnite ?


Se spomnim. S sodelavcem sva se pogovarjala, da sva naredila nakupe za vsak slučaj ker je shit-hit-the-fan v Italiji. Uleti tretji, začne zajebavati, da smo doomsday preperji. Čez par dni je on nebogljeno pičil prej iz dela domov po nakupih.

Vem da sem ironično pil pivo in pekel domačo pico, med tem ko sem bral novice o praznih policah. Pa poleg to poslušal:

 

Tenforest

Majstr
3. sep 2007
5.659
499
83
41
povsod malo
14 dni prej sem naredil zalogo vsega boga je v Hoferju morala dodatno blagajno odpreti ker sem naredil kolono. Prav smešno ji je bilo ko sem imel dodatni voziček WC papirja.

Čez en mesec ji pa ni bilo več smešno ko sva se spet videla.
 

disc

Majstr
4. feb 2011
2.347
457
83
Jaz imam dokaj lepe spomine na ta dan. Iz službe so nas prej napodili, pol smo se pa v kafiču zataknili :) naslednja dva meseca smo bili doma, sem imel pa večjo plačo, kot če bi hodil v službo, ker so nam obračunavali neko povprečno plačo v firmi :cool: k sreči živim bolj v vaškem okolju, tako da smo se z mulci dosti gibali v naravi. Edino tista šola na daljavo je bil bolj poden.
 

erikson

Guru
25. avg 2007
21.411
5.395
113
razglasitev epidemije sabeder.png
 

LeQuack

Guru
26. avg 2007
6.850
3.368
113
40
Lj
Ne vem zakaj Golob ne najde ene drug koronavirus in razglasi epidemije. Potem lahko vlada z odloki, noben mu nič ne bi mogel. In še dobro bi bilo za gospodarsko rast. Pa če zapre državo bo tudi manj prometa na cestah.
 

erikson

Guru
25. avg 2007
21.411
5.395
113
Ne vem zakaj Golob ne najde ene drug koronavirus in razglasi epidemije. Potem lahko vlada z odloki, noben mu nič ne bi mogel. In še dobro bi bilo za gospodarsko rast. Pa če zapre državo bo tudi manj prometa na cestah.
V Ljubljani so te dni po šolah norice / vodene koze.