Daljinski upravljalnik harmony 555

Gonzo

Guru
1. sep 2007
8.946
8.994
113
EU
Potrebujem novi daljinski upravljalnik, ki bi podpiral stari televizor
Mitsubishi CT-21A3EST.
Če lastite zgoraj napisanega, prosil bi za podatke o podpori.
Starega mi je pesika reciklirala
smirk-1.gif

Thx!
 

maggio

Fizikalc
19. avg 2007
1.704
1
38
Lj-bežigrad
če ne dobiš original ga dobiš v:
trgovini delko v btc
jaz sem imel enak problem ko sem iskal daljinca za tv sony (pasal je že kak podoben ali univerzalen ampak z njim nisem mogel naštelati kanalov) kupil sem ga pa v delko, kjer jo mi ga sprogramirali prav za moj tv in plačal sem okoli 30eur
delal je pa kot original.
aplauz.gif


l.p.
 

Gonzo

Guru
1. sep 2007
8.946
8.994
113
EU
Kateri model daljinca pa imaš?
Delko je malo predaleč z našega konca SLO
smile-1.gif
 

MViper

Fizikalc
19. jul 2007
12.139
0
36
45
Jaz imam 525 verzijo. Nekako nisem zadovoljen. Zadevo moras za programiranje priklopit na PC, naresit kar en account in potem napises modele elektronike, ki je imas. Nekaj jih zazna sam, nekaj moras prinesti daljinec, da preko IR prepozna dolocene komande.

Imam TV, DVD, ojacevalec, CD player, VCR in sem se zajebaval nekje 4 ure, da sem zadevo usposobil, pa se vedno ni to to.
Ali fali kaksna tipka za teletext ali za ugasnit napravo, ali za AV.. Lahko sicer preisces na daljincu levo/desno in se ti komande izpisujejo na zaslonu, samo meni osebno se res ne da 1 minuto klikat po daljincu, da najdem en brezvezen teletext knof.

Nisem nikakor zadovoljen, zadeva je komplicirana, kar bi si rad personaliziral je vedno muka..

Kul stran pa je, da stisnes Activity in zberes: watch DVD, in ti sam prizge TV, DVD, ojacevalc..

To je pa tud to, + 4 baterije moras menjat 2x na leto..