CPAP aparat

Hanzi

Guru
27. jul 2007
50.976
8.739
113
pri taščici
Kaj to vam dejansko zdravniki predpisujejo?
Ker do danes nisem še nobenega slišal da bi imel to, tukaj pa danes trije, štirje. :sprasujemse:
Kot vidis je to ena tabu tema bi lahko rekli.
Prwdvidevam da ti dohtarji tega ne bodo ponujal pa v hrbet metal.
Bos moral kar sam namignit na to rešitev.
Ima kdo izkusnje z razlicnimi aparati, razlicnimi maskami?
Jaz sem vzel resmed airsense10 in masko AIRfit 40.
Pa se mi zdi da je masko nastavil precej na tesno, sem jo ze mal "razrahljal".
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
50.976
8.739
113
pri taščici
Sicer pa sem se jaz najprej testiral s pametno uro samsung.
Preden zacnes težiti dohtarju za test masino (cakas nekaj.mesecev na njo).
In meni je ze sinova ura povedala da imam tezave....
 

tomi

Guru
1. sep 2007
19.871
11.303
113
MB
Kot vidis je to ena tabu tema bi lahko rekli.
Prwdvidevam da ti dohtarji tega ne bodo ponujal pa v hrbet metal.
Bos moral kar sam namignit na to rešitev.
Ima kdo izkusnje z razlicnimi aparati, razlicnimi maskami?
Jaz sem vzel resmed airsense10 in masko AIRfit 40.
Pa se mi zdi da je masko nastavil precej na tesno, sem jo ze mal "razrahljal".
jaz sem imel pred resmedom devilbiss od messerja, pa mi je pulmologinja priporočala menjavo.
resmed je manjši, tišji, pa sam javlja analitiko to mi je top, ker prejšnji ni imel tega in ko sem imel leto, leto pa pol potovanja(vlačil napravo v eno s sabo), pridem na letni pregled in valda sd kartica ni delovala, mašina pa nič javljala.
 

Gatto

Guru
19. jul 2007
19.712
807
113
tu in tam
Čist iz firbca-ko se spravite k intimi z ženo/ punca/ whatever, vas te aparature nič ne ovirajo al kaj?..ker intima je le napor.:rolleyes: