Covid-19 Covid-19 Švedska zgodba

Romzi

Guru
4. sep 2008
9.636
3.450
113
Dobrova pri LJ.
Samo zato ker pol slovenije ne spoštuje ukrepov, ker če bi jih, bi to pomenilo, da spoštujejo nekaj kar je predlagala janševa vlada. Da pa tako mislijo, ni kriv Janša, temveč mediji in opozicija, ki delijo Slovenijo na pol.
Daj ne bluzi s takimi.
Meni trenutni vladajoči kameleoni tudi ne pašejo, pa to niti približno ne pomeni, da se ne držim ukrepov.
 
  • Všeč mi je
Reactions: SamSvoj in bertoncl

Trigger

Guru
13. avg 2007
2.458
1.835
113
na temni strani lune
Samo zato ker pol slovenije ne spoštuje ukrepov, ker če bi jih, bi to pomenilo, da spoštujejo nekaj kar je predlagala janševa vlada. Da pa tako mislijo, ni kriv Janša, temveč mediji in opozicija, ki delijo Slovenijo na pol.

Oprani možgani ali po domače ovčka....

Sicer pa sem danes slišal dober vic, kateri dosti dobro povzame današnje stanje.

Koliko Janšistov, potrebujemo da zamenjajo pregorjeno žarnico?
Nobenega.
Ker Janša reče, da luč sveti, ostali pa ploskajo v temi.
 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.256
3.670
113
davorinm.wordpress.com
Oprani možgani ali po domače ovčka....

Sicer pa sem danes slišal dober vic, kateri dosti dobro povzame današnje stanje.

Koliko Janšistov, potrebujemo da zamenjajo pregorjeno žarnico?
Nobenega.
Ker Janša reče, da luč sveti, ostali pa ploskajo v temi.

Boš rekel, da ni korelacije med politično usmerjenostjo in nasprotovanjem ukrepov? Pazi govorim nasprotovanju. Ukrepe spoštujejo normalni ljudje na levi in desni. Nasprotujejo pa jim, vemo kdo.
 

jest5

Guru
18. avg 2007
25.165
-8.273
113
Boš rekel, da ni korelacije med politično usmerjenostjo in nasprotovanjem ukrepov? Pazi govorim nasprotovanju. Ukrepe spoštujejo normalni ljudje na levi in desni. Nasprotujejo pa jim, vemo kdo.
Malo poglej v širni svet... Ukrepom nasprotuje tudi en lep kup desno usmerjenih
 

jest5

Guru
18. avg 2007
25.165
-8.273
113
V tvojem pravljičnem svetu sta to edina ukrepa, tako da moraš ti povedati, kdo jima tam nasprotuje
 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.256
3.670
113
davorinm.wordpress.com
Malo poglej v širni svet... Ukrepom nasprotuje tudi en lep kup desno usmerjenih

Sem iskal če je kaka raziskava, pa samo tole našel. Vir je Valicon, da ne boš rekel, da je kaka desna raziskovalna hiša. A ti vidiš tule, da so na levi strani "ni ustrezen", to je z razlogom. :valjamse: Šalo na stran. Realnost je takšna, da se z ukrepi večinoma levo orientirani ne strinjajo. Lahko me pa komot demantiraš.
1606763242596.png
 

jest5

Guru
18. avg 2007
25.165
-8.273
113
Realnost je takšna, da se z ukrepi večinoma levo orientirani ne strinjajo. Lahko me pa komot demantiraš.
Malo težje te bom vozil naokoli, da boš poslušal mnenje ljudi.

Vsekakor pa lahko verjameš, da praktično nihče, ki ima sedaj zaprto dejavnost, ozeroma opazen upad prihodkov ni zadovoljen z ukrepi.
P.S. Okoli blejskega jezera in po Bledu veselo hodijo brez maske - tudi potrjeno desni :evil: