Covid-19 Covid-19 Švedska zgodba

ferdo

Guru
3. sep 2007
9.917
3.736
113
Ljubljana
hmpg.net
p.s : aja za take kot so Jenul in Zlatko ki štrajkata je na kitajskem 15 let zapora in ne samo jurja kazni. Za tiste ki bi jih dobili da so okuženi in niso v izolaciji pa je zagrožena tudi smrtna kazen. Pa kamere na vsakem vogalu, ki te prepoznajo.
Res jih zapirajo.
Pa odstavljajo ali sami odstopijo Pahorje in enake politike oz. nastavljene funkcionarje, ki ne spoštujejo ukrepov, ki jih je predpisala partija.
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.031
4.047
113
Kako, če pa smo po tvojem že skoraj “prekuženi”
Do konca decembra je se en mesec. Pri tem trendu nam bo do takrat umrlo se vsaj 1200 ljudi.

Pa ne delaj se neumnega. Sej vsi vemo, koliko je ura. Prehiteli smo drzavo ki ima samo z od zapiranja.

Potem se pa Tengellija odstavlja? Kdo bo pa nase odstavil?
 

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
Do konca decembra je se en mesec. Pri tem trendu nam bo do takrat umrlo se vsaj 1200 ljudi.

Pa ne delaj se neumnega. Sej vsi vemo, koliko je ura. Prehiteli smo drzavo ki ima samo z od zapiranja.

Potem se pa Tengellija odstavlja? Kdo bo pa nase odstavil?

Ponovno se bodo tvoje napovedi izkazale za napačne. Švedom bo decembra umiralo 100+ ljudi na dan (oz bolje rečeno januarja, ko bodo končno objavili številke za vse dni nazaj) nam pa 20.

Ja mi imamo grozno zapiranje, pravi človek, ki je bil vsak faking vikend na Pagu. Kot da bi se s steno pogovarjal. Tolk neumnosti kot ti napišeš še potrč ne spravi skup.
 

endvatri

Guru
2. mar 2018
18.426
3.185
113
Andy ...glede na to da si bil okužen s kitajcem...lahko daš približno okvirno oceno koliko ljudi si ti okužil?
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.031
4.047
113
Ponovno se bodo tvoje napovedi izkazale za napačne. Švedom bo decembra umiralo 100+ ljudi na dan (oz bolje rečeno januarja, ko bodo končno objavili številke za vse dni nazaj) nam pa 20.

Ja mi imamo grozno zapiranje, pravi človek, ki je bil vsak faking vikend na Pagu. Kot da bi se s steno pogovarjal. Tolk neumnosti kot ti napišeš še potrč ne spravi skup.
Ok, bova pogledala decembra.
 

cappy

Guru
8. apr 2010
8.154
4.482
113
pa boš ponovno napisal "prav sem imel, napovedal sem na bomo prehiteli švede po smrtih spomladi ampak smo jih ravnokar...še vedno jeseni.. no vseeno sem prav napovedal."
 

cappy

Guru
8. apr 2010
8.154
4.482
113
btw loto cifre sem jaz že pred 5 meseci prav napovedal, še vplačal sem listek. sam jebeštrga ko so jih šele danes izžrebal.
saj sem poslal pritožbo ker sem prav napovedal.
 

mosseero

fizik´alc
3. sep 2007
19.215
9.454
113
kod Džej-Zija
Zgleda, da kakšne proizvodnje še nisi videl od blizu. Imajo menzo, garderobo wc in jasno proizvodnjo. Po tvoje naj zdaj ljudje jedo za mašinami? Aja, sej so najbrž zadosti narazen, a ne? Ti tudi najbrž stoje župo ješ? V proizvodnji kjer je hrana še plastenke z vodo ne smeš nest sabo v proizvodnjo!
Zdaj boš trdil, da se v jedilnici ne da razporediti bolj narazen? Ali namesto celotne malice v eni rundi narediti izmenično z zamikom 15 ali 30 minut? Vse se da, če se hoče. Problem je, ker se noče. Krivi so pa seveda vedno drugi.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Matey

wilburxxx

Guru
29. sep 2010
5.125
1.221
113
Zdaj boš trdil, da se v jedilnici ne da razporediti bolj narazen? Ali namesto celotne malice v eni rundi narediti izmenično z zamikom 15 ali 30 minut? Vse se da, če se hoče. Problem je, ker se noče. Krivi so pa seveda vedno drugi.
Pejd v Revoz pa da vidim kako organizirat malce z zamikom. En del že, velika glavnina tekočega traku pa težko.
 

nemenabijat

bom jaz vas
7. feb 2011
4.193
3.355
113
Zdaj boš trdil, da se v jedilnici ne da razporediti bolj narazen? Ali namesto celotne malice v eni rundi narediti izmenično z zamikom 15 ali 30 minut? Vse se da, če se hoče. Problem je, ker se noče. Krivi so pa seveda vedno drugi.
Nimaš stika z realnostjo in ne razvijaj teorij. Krivi so pa taki kot si ti, ko mu v teoriji vse deluje in potem se čudi, kako se v praksi to ne da.
 

luka51

Guru
16. avg 2007
13.836
5.081
113
moddeero torej boš ti majster proizvodnjo ustavo za 2 uri, da bojo lepo skupinice hodle na 30 minut jest. Al kak točno si predstavljaš, da en del tekočega traka gre jest, drugi pa dela normalno naprej. Al boš usput par štabnih postavo zraven pa bojo tam not jedli.
 

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
moddeero torej boš ti majster proizvodnjo ustavo za 2 uri, da bojo lepo skupinice hodle na 30 minut jest. Al kak točno si predstavljaš, da en del tekočega traka gre jest, drugi pa dela normalno naprej. Al boš usput par štabnih postavo zraven pa bojo tam not jedli.

Kako dolg pa je trak od začetka do konca - po času? Pač se razdeli na zamik, tisti na štartu grejo prvi po 15 min grejo tisti, ki so na traku 15 za štartom in jim je zmanjkalo dela... problem so trakovi, kjer izdelki pridejo v kratkem času od začetka do konca.
 

luka51

Guru
16. avg 2007
13.836
5.081
113
Kako dolg pa je trak od začetka do konca - po času? Pač se razdeli na zamik, tisti na štartu grejo prvi po 15 min grejo tisti, ki so na traku 15 za štartom in jim je zmanjkalo dela... problem so trakovi, kjer izdelki pridejo v kratkem času od začetka do konca.
Kam boš dal izdelke ko en del delavcev gre jest? Trak se premika dalje. drugo je tam, ko so skupin neodvisne.