Covid-19 Covid 19 Navodila vlade

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.004
113
Kočevska
Ta včerajšnji je bil: "Organizator shoda Stevanović: Izgredi in sam shod nimajo popolnoma nič skupnega"

Ali je ta Stevanovič član SD ali Levice, ki so po Hojsu organizatorji v ozadju? o_O
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.528
14.134
113
PCT za policiste nenadoma ni več pogoj za nastop službe!!!
Logično in pravilno, da se v urgentni situaciji take sorte tega začasno ne zahteva. Pri obvladovanju ponorelih antivaxxerjev in huliganov dejansko ni več pomemben PCT status ampak je na prvem mestu vzpostavitev javnega reda in miru. Če se pa pri tem še kdo od antivaxxerjev okuži pa tako ali tako ni problema, saj so se zavestno odločili zavračati preventivne ukrepe.
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.004
113
Kočevska
Pa so od antiwaxarjev zahteva PCT pogoj, preden so jih špricali s solzivcem? Saj so policaji izvajalci, ki to morajo zahtevati. :obesise:
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.349
8.716
113
Logično in pravilno, da se v urgentni situaciji take sorte tega začasno ne zahteva. Pri obvladovanju ponorelih antivaxxerjev in huliganov dejansko ni več pomemben PCT status ampak je na prvem mestu vzpostavitev javnega reda in miru. Če se pa pri tem še kdo od antivaxxerjev okuži pa tako ali tako ni problema, saj so se zavestno odločili zavračati preventivne ukrepe.
Ti, zdej te mam pa počas mal čez laske. Nehi se delat norca. Na tistem protestu niso bli sam antivaxerji. Ti so vdrli v RTV, so nori in jih ni niti približno 8000. Se prav protestirat na biciklu po tvoje ni ok, pokazat norost sistema, s tem da pustiš prazen avto na pumpi tud ni ok, protest pred parlamentom ni ok, čeprav si to tipu predlagal....kaj pa je ok po tvoje?
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.528
14.134
113
Ti, zdej te mam pa počas mal čez laske. Nehi se delat norca. Na tistem protestu niso bli sam antivaxerji. Ti so vdrli v RTV, so nori in jih ni niti približno 8000. Se prav protestirat na biciklu po tvoje ni ok, pokazat norost sistema, s tem da pustiš prazen avto na pumpi tud ni ok, protest pred parlamentom ni ok, čeprav si to tipu predlagal....kaj pa je ok po tvoje?
BMK kje oz. kako me imaš. Pisal sem o obvladovanju ponorelih antivaxxerjev in huliganov, ki so delali pizdarije in ne o vseh protestnikih za katere mi je jasno, da jih velika večina ne spada v prej opisani grupi in so se od njih tudi distancirali. Nekam prehitro bereš zadnje dni ali pa je problem kje drugje (v napačnem razumevanju na podlagi nekih predpostavk morda) ampak kakorkoli že - očitaš mi napačne stvari tako da chill.

P.S. In ja, protest pred parlamentom je OK, kdaj oz kje sem napisal da ni? Enačiš protestiranje z vandaliziranjem in fizičnimi spopadi? Daj nehaj bluzit no.

P.P.S. Najbolje, da ob vsaki izjavi seciram prav vse kar spada zraven in kar ne v detajle, da si ti ali pa kak drug talent ne bo česa po svoje/napačno interpetiral. Japajade.
 
Nazadnje urejeno:

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.149
5.569
113

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.349
8.716
113
BMK kje oz. kako me imaš. Pisal sem o obvladovanju ponorelih antivaxxerjev in huliganov, ki so delali pizdarije in ne o vseh protestnikih za katere mi je jasno, da jih velika večina ne spada v prej opisani grupi in so se od njih tudi distancirali. Nekam prehitro bereš zadnje dni ali pa je problem kje drugje (v napačnem razumevanju na podlagi nekih predpostavk morda) ampak kakorkoli že - očitaš mi napačne stvari tako da chill.

In ja, protest pred parlamentom je OK, kdaj oz kje sem napisal da ni? Daj ne bluzi no.
Bodi dec, pa pejt brat svoje poste v zvezi s protesti v zadnjem letu. Ne rabiš bit ajnštajn da je jasno, kam se nagibaš.
 
  • Haha
Reactions: Matey

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.528
14.134
113
Bodi dec, pa pejt brat svoje poste v zvezi s protesti v zadnjem letu. Ne rabiš bit ajnštajn da je jasno, kam se nagibaš.
Bod ti dec pa jih pejt ti še enkrat brat (ampak res počasi, ker imaš očitno probleme z dojemanjem mojega pisanja) pa boš videl, da proteste v mejah normalnega in zakonsko dovoljenega že od nekdaj zagovarjam. Glede na napisano ti pojma nimaš kam se jaz nagibam, še te zadnje jasno spisane poste si napačno interpretiraš in to najverjetneje točno zato, ker kao veš kam se nagibam, LOL.
O&O.
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.349
8.716
113
Sej veš, da legalni prijavljeni in mirnomirni protesti še nikol niso ničesar nikamor premaknil. Tko da jest že znam brat, sam v tej točki se ne strinjava. Mislim da je to nekaj povsem normalnega.
 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen

uncle_sam

broker
25. sep 2007
3.034
1.430
113
39
Simpl ideja.. Drzava rece, s 1.10. se vse odpre in gremo v normalo. Ceoivo je na voljo, zastonj, po zelji...
Po tem datumu imajo bolnice toliko in toliko prostora za covid... Ko se nafila, se pac nafila + cepljeni imajo prednost..

Evo svoboda, konec tiranije...

Al bi pol bli protesti pred bolnicami, hocemo respiratorje al kaj? :)
 
  • Všeč mi je
Reactions: Ted